Jump to content
GIGN Forum

<kr0p3z>


Dri
 Share

Recommended Posts

Каждый день я захожу на http://cs.gign.lv для того, чтобы посмотреть свой показатель игры, и показатель других плайеров. Сегодня я увидел несколбко новых ников, одним из которых и оказался наш герой.По приходу из учёбы я решил зайти в HLSW посмотреть, кто играет, я увидел достаточно сильную бригаду (daRek, flashback, knacker etc), но больше меня удивило, что какой-то новый игрок достаточно уверено лидирует, я решил зайти, поиграть он по прежнему вырубал.Я не верил своим глазам, когда видел,как <kr0p3z> делает daRek'a по реакции с AWP! (нефига себе подумал я). Он вышел через 5 минут, после моего захода на сервер.Я решил просмотреть демо, и как вы думаете что же я там обнаружил?А нечего, кроме одной маленькой детали, которая называется WallHack! Сначала мапы отличная реакция с AWP, но на 09:17:38(time) виден ВХ. Наш читер кидает сначпла HE,затем flash,а чел сидит не издавая никаких звуков, затем он берёт нож и нагло режет его!

Просьба беспащадно заванить наглого читера!

P.S. demo velkam te - http://www.gign.lv:81/demos/weekly-0604281730-de_train.zip

Link to comment
Share on other sites

(kr0p3z) <kr0p3z> 1.- ja igraju bez wallhack 2.- ja prosto v shocke ! 3.- mapa de_train , da pomnju etot frag , p.s ja prosto "dumal" 4to tam ktota est` , ibil na eto uveren na vjse 99% , znajetje kogda v igrajetje i uvas 4usta takoja 4to ktota tam sidjit , nuu i ja zakinul he flesh (1) paxodu nepomnju i zarubil oslebnivlano botika , ghm , next pra dereka , DerEk , mne vopshe kazalos` 4to eto 4iter , gavarja kto kavo eshoo i virubal , ska4ajte admini hltv de_office , posmotritje kak on menja virubal kazhdij round s awp "bez pricela" v hs ! ... esli v menja zabanitje , umenja prosto nebudet slov , tak4to esli v dumajte 4to 1 frag i 1 mment 4tota reshajet , to eto netak , mozhethe vsje maji demki ska4at` , i smatret` skoka vlezit , sps za vnemanija ! GL

edit:

viņš pats nevar rakstīt, jo viņam rādas Sorry, you do not have permission to reply to that topic

Edited by Set.
Link to comment
Share on other sites

Зачем нам твой cs_office? Можно играть год с Wallhackom и скрывать это, но можно попастся и за считаные секунды. На офис стрелки не переводи, все смотрим траин.

Link to comment
Share on other sites

104.gif lol Dri u tebja takih momentov nikogda nebilo?

parenj normaljno igraet, i ja s nim mnogo igral, i smotrel kak on igraet i demku etu smotrel, no 4itov ja nigde ne razu ne videl 465.gif  465.gif  465.gif

у вас как всегда ЛОЛ!!!

Никогда небыло таких моментов и вообще за свои 6 лет опыта игры впервые с таким сталкиваюсь, чтобы с ножом бежать!

Если он капитан твоей команды это ещё не даёт право тебе его защищать.

Edited by Dri
Link to comment
Share on other sites

Dri nebombi laughing4.giflaughing4.giflaughing4.giflaughing4.giflaughing4.giflaughing4.giflaughing4.gif

kto u menja cm? <kr0p3z>?

set toljko zapastil ego soob6enie,t.k. u nego forum glju4it

uspokojsja-on ne 4iter tongue.gif

edit:

aj,Dri, vsjo ja ustal s toboj sporitj- ti daze ne 4itae6 4to ja pi6u wacko.gif

Edited by klmn
Link to comment
Share on other sites

Dri nebombi laughing4.giflaughing4.giflaughing4.giflaughing4.giflaughing4.giflaughing4.giflaughing4.gif

kto u menja cm? <kr0p3z>?

set toljko zapastil ego soob6enie,t.k. u nego forum glju4it

uspokojsja-on ne 4iter tongue.gif

Тогда тимболее, короче пока я не увижу мнения других росле ПРОСМОТРА ДЕМКИ!!! а не я его знаю, он мой друг, я не успокоюсь.

ДЕМО с валхаком смотрел?

Link to comment
Share on other sites

dri slishal kakda takuju vesh, esli s wh smotret to mozhna naiti shto kazhdij 2 norm playa chiter. Eto ne ja pridumal, demo smatrel nemnoga, chiterel ili net neznaju smile.gif

Нет, не слышал, короче если этого не баните, можете списывать с меня рслот, я на гигне больше не появлюсь, мне не в прикол помимо оскарблений, которые я каждую мапу слышу ещё и с читаками играть!

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

hm... demku smotrel dannij moment - udivitelno no vsjotaki neznaju u menja takie momenti bili tozhe, obi4no kogda po buxomu igraju pox na vse bigu s nazja i inogda prosta za uglom zahazhu a tam sidit kriseni6 i emu v hs , begu dal6e...

x3!

<edit>

QUOTE (Set. @ Apr 28 2006, 18:48)

dri slishal kakda takuju vesh, esli s wh smotret to mozhna naiti shto kazhdij 2 norm playa chiter. Eto ne ja pridumal, demo smatrel nemnoga, chiterel ili net neznaju 

Нет, не слышал, короче если этого не баните, можете списывать с меня рслот, я на гигне больше не появлюсь, мне не в прикол помимо оскарблений, которые я каждую мапу слышу ещё и с читаками играть!

tak ti ne4ego nedobje6sja... na gigne dostato4no xoro6ix igrokov i ix vsegda bilo dostato4no i tvoe otsutstvie nekto i nezametit... no offense no s tvoej storoni eto glupo kakie to pravila ukazivatj tipo "esli vi nezabanite ego, ja zdesj bol6e nebudy igratj" i na6ot oskorblenij - takie sli6ali vse iz nas na vsex serverax i ne ti odin takoj obizenij...

Edited by blody
Link to comment
Share on other sites

Guest darek

shito chali es jau pa dienu ieveroju, es visiem teicu, lai paskatas(t.i adminiem) visiem po. smile.gif dri., piekritu trains bija pedeja lase! Vienkarshi noskatas demku tur vis paradits!

EDIT: jopt, neieraudziju, ka te pa mani ar ir rakstis smile.gif kropez, tjipa, ja Tevi noliek ar awp bez pricela un plus vel galva(ak dievs) tad ir chiiters? Apskaties manu awp statistiku smile.gif man katrs 3ais frags ir bez pricela.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

speeleeju shodien de_prodigy - tipo speelee kropez - nu speelee kaa jau speelee - seko teksts no vinja puses - tipo sednja niprjot etc., un iziet no servaka - ienaak peec 5 min un valjii visus peec kaartas ( ieskaitot zlobu biggrin.gif ) nu paskatiijos vinju bet nu hz ...

Link to comment
Share on other sites

speeleeju shodien de_prodigy - tipo speelee kropez - nu speelee kaa jau speelee - seko teksts no vinja puses - tipo sednja niprjot etc., un iziet no servaka - ienaak peec 5 min un valjii visus peec kaartas ( ieskaitot zlobu biggrin.gif ) nu paskatiijos vinju bet nu hz ...

nekas konkrēts smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

nu tipa veel shon tajaa pashaa prodigy es vinju paskatiijos neko neredzeeju dry.gif

iespeejams esmu kauko nelabu ienjeemis galvaa un negribu piekrist dri peec vinja "draudiem" bet diezvai...

Link to comment
Share on other sites

demku noskatījos līdz tai maģiskajai 10min. ir daži novērojumi smile.gif 100% nevaru apgalvot, ka paciks ar čītiem bomī, bet šadas tādas epizodes man nedod mieru.

1. džekiņa spēlēšanas stils - sēdēšana bāzē/tās tuvumā un fragot kāro pretinieku atšaušana. skatījos demku ar wh un momenti, kad viņš bombī no bāzes pa tiem ct, kas tālumā skraida un slēpjās aiz tās kastes, teikšu atklāti, darija viņš to profesionāli - visu laiku precīzi trāpijumi caur kasti pa ct, nu lab' tas jau katram tā gadās pa 5x dienā (kādam caur kasti trāpīt).

2. moments kkādā 5min (būs pieejam mans mini-muviks ar 2vām epizodēm, tā epizode ir iekļauta) viņš tā smuki noliek vienu ct. kam negadās, bet kā viņš to izdara - sākumā iet valkā un tad (ar wh caur kasti var redzēt to ct tuvojamies) nostājas aiz kastes un nošauj ct pat būtībā viņu neredzot (mūvikā to varēs redzēt) smile.gif

3. moments kkādā 7min kad viņš rašo uz ct bāzi, kā viņš noliek to ct, pilnīgi perfekti šāvieni galvas vai krūšu rajonā cauri sienai (sākumā trāpa tāpat un beigās piebeidz pretinieku caur sienu).

4. moments 8+ min (iekļauts mūvikā) - diezgan pārdabiska reakcija (mož viņš nemaz nav cilvēks) vai arī veiksme? daReks kā awp eksperts varētu noskatīties to manu mūviku un pateikt kā viņš būtu darījis tanī epizodē. es, piemēram, būtu turējis awp zūmu (1x piezūmētu) tuvāk stūrim no kura varētu parādīties pretinieks un mirklī, kad viņš skrietu vilktu līdzi mērķi un mēģinātu nošaut vai arī turētu mērķi biki no stūra tālāk, bet tēmētu krūšu rajonā vai vēdera, kā mēs zinam trāpot vēderā ar awp pretinieks uz vietas ir gatavs. turēt mērķi apmēram galvas rajonā kā to dara kropezs un vēl precīzi trāpīt hedā, domāju, ka jābūt diezgan lielai veiksmei smile.gif + mūvikā palēninājumā var redzēt, ka šāviens tiek izdarīts ātrāk nekā pretinieka galva ir tieši mērķī (mož kkāds gļuks)...

5. maģiskais moments ko Dri pieminēja - diezgan dīvaini pat no tāda viedokļa, ka viņš uzreiz metas tieši tur kur sēž pretinieks, pat nemaz sākumā nepaskatās pašā stūrī pie sienas (kur iespējams arī varētu sēdēt), bet uzreiz precīzi dur pretiekam, kas notupies pie pašas kastes, nuz nez, he un flašu arī profesionāli uzmeta... kas spēlē viņa labā, tas ka viņš iesākumā pastījās pa labi, jo tur arī varēja būt kāds pretinieks.

blody, es arī esmu tā skrējis uzreiz ar nazi un minējis vai ir pretinieks aiz kastes, bet tikai tādos gadījumos, kad esmu dzirdējis, ka apmēram tanī rajonā kāds varētu būt, nejau vienk paņem nazi, noskrien 30metrus un volā - čista pretinieks tur tup smile.gif tas bija kaut kā dīvaini...

neapgalvoju, ka viņš ir čīters, jo daudziem labiem spēlētājiem gadās visādi nereāli momenti, bet aizdomas par wh man ir.

mūviks - mūviku veidoju izmantojot, manuprāt, 2 dīvainus momentus, daži neatkarīgie eksperti jau izteica savas domas un wh tur nemanīja. pienācis jūsu laiks izteikt, noskatieties un pasakiet ko domājiet.

1. moments - skaņa nav vispār nekāda, ne no kropeza puses, ne no ct.

2. moments - poxodu skatoties demo var minimāli dzirdēt, ka pretieks tuvojas, bet rēķiet, ka apkārt savējie šaudījās un bija grūtāk saklausīt kko. (šito uzraxtīju, jo mūviks ir bez skaņas, nu muzons skan, bet skaņa, kas ir spēlē tur nav)

*kā nolādēt - bīdam uz leju, spiežam uz FREE un gaidam tās 30sec, tad ievadam tos 3 burtus vai simbolus tukšajā lauciņā un tad velkam (šito es rakstīju, ja nu mož kāds nezin kā tur novlikt), muviks sver nieka 22MB un ir 40sec garš. īstenībā es to mūviku taisīju aiz gara laika smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Guest darek

haha, lol, tur kur vinjsh noshauj knackeru smile.gif ta jau vairs nav reakcija! Ar to awp, ar nerealaa reakcija, lai gan domaju, ka tur vareja dzirdet, jo shamais jau tur skreja, bet nu hvz. Bet par 1o momentu, vnk, 10cms.gif

Link to comment
Share on other sites

Если просмотреть демку с WH, то слышно как он бежал, НО если просмотреть демо покадрово(в 15 раз медленнее), то видно, как выстрел произведен на несколько доли секунд раньше, чем появился чел, я думаю, что WallHack полностью очевиден! Жду ответа главных банеров! (MACHO, WORM)

Edited by Dri
Link to comment
Share on other sites

Если просмотреть демку с WH, то слышно как он бежал, НО если просмотреть демо покадрово(в 15 раз медленнее), то видно, как выстрел произведен на несколько доли секунд раньше, чем появился чел, я думаю, что WallHack полностью очевиден! Жду ответа главных банеров! (MACHO, WORM)

es juutos suudiigi un taapat gan jau nespeetu neko sakariigu pateikt shajaa jautaajumaa, bet kaukas man bija jaapasaka:

a kas notks, ja muuviku ar wh skatiisies

hahahaha - mii so faniii

Link to comment
Share on other sites

Если просмотреть демку с WH, то слышно как он бежал, НО если просмотреть демо покадрово(в 15 раз медленнее), то видно, как выстрел произведен на несколько доли секунд раньше, чем появился чел, я думаю, что WallHack полностью очевиден! Жду ответа главных банеров! (MACHO, WORM)

tās "doļi sekund" ir tāpēc, ka HLTV demkas ir gļukainas.

slowhands - atsūti man pa mircu to mūviku. Tā rapidshare sako, uzlikšu uz gigna.

demku noskatīšos kaut kad vēlāk šodien, man vēl galva griežas.

p.s.

a tas kropezs forumā nevar rakstīt, jo kā noobs nav meilā saņemto linku apstiprinājis.

Link to comment
Share on other sites

es juutos suudiigi un taapat gan jau nespeetu neko sakariigu pateikt shajaa jautaajumaa, bet kaukas man bija jaapasaka:

a kas notks, ja muuviku ar wh skatiisies

hahahaha - mii so faniii

Если ты просмотришь всю демку с WH, то ты увидешь, что видя врага через стену он начинает остарожничать.. А на 09:17(time) вообще лол, его спрашивают откуда знал? Он отвечает Я КАК БУДТО БЫ ЗНАЛ, ЗНАЕШЬ ИНОГДА ТАКОЕ ЧУВСТВО БЫВАЕТ!!!!

Link to comment
Share on other sites

noskatījos to demku. Nu ne šis ne tas. Diezgan jocīgi viņam tie fragi ar awp - tas slowhanda mūvijā otrais un vēl ar van helsingu - man kaut kā liekas tas tā dīvaini, šitā noreaģēt, bet tas arī viss. Tas pirmais slowhanda kadrs - tur knakerim stobru var redzēt, cits jautājums ir kā viņš tā maģiski zināja, ka tieši tajā momentā tieši tur nāks knakeris. Vēl tur pāris tādi ļoti mistiski momenti. Pat ja viņam ir wh, tad viņš viņu izslēdz, jo bija vairāki momenti, kur viņš nezināja par pretinieku.

Tas ar nazi - arī lol, nepamet sajūta, ka čalim tomēr ir wh, jo bieži vien viņš baigi labi visu ZIN. Tas man besī diezgan smagi. Nu teiksim pats pēdējais frags kur viņš nrkz noliek ar awp - nu kāda sūda pēc viņš tur izdomāja paskatīties? INTUĪCIJA varu derēt. Mhm. Šitādus te wallhakerus nekad nepaņem ne no muguras, ne sāniem, jo viņš tak visu redz caur sienām.

Tik un tā, neredzu iemeslu viņu banot, ļoti iespējams, ka čalim vienkārši paveicās. Grūti man tam noticēt, pat ļoti, bet tomēr tāda iespēja pastāv. Vispār noderētu vēl kāda demka ar viņa varoņdarbiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...