Jump to content
GIGN Forum

Interesee


razor__/
 Share

Recommended Posts

tas vairak buutu jazin adminiem nevis parastam playerim kaa ma bet, vai [Power|Warriors]-=KOLA=- : Info:---Lieto Pogu END |:Cheat Menu:| ---:Info. noziimee ka vinsh lieto chiitus vai arii vnk piespiesh pogu end kas ir popularajam chiitam ?

Dj Erix shodien smeejaas ka daudziem shis radiijas un teica "ak juu 4iiteri" , vinji arii taadi bija vai kaa ?

blink.gif

p.s. peec shaada tipa " [Power|Warriors]-=KOLA=- : Info:---Lieto Pogu END |:Cheat Menu:| ---:Info. " admins automaatiski var banot uzreiz ?

Edited by razor__/
Link to comment
Share on other sites

es spēlēju vakar kautkādā serverī..................(īsti neatceros)

un tur 2 džekiņi sludināja k-kādu jaunu latviešu c-d haku(bija arī links kur d-load)

vienam negāja, jo viņš nezināja kuru pogu jāspiež. tad viens no tiem keksikiem teica lai spiežot END lai aktivizētu 4eat menu... tur esot iekšā viss... speedhack/wh/aimbot/norecoil uc. shiti =)

p.s. tur arī aizgāja kautkāds haoss par to end pogu. un es vnk paņēmu nost 4atu...

p. p. s. es redzēju to arī uz 2 citiem serveriem. (nu tjip kad 4atā info cheatmenu utt...)

identisku. tātad jaunais LV 4īiiiits

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

domaaju ka admini pashi maak atshkjirt kas ir un kas nav 4iters, nejau visi ir xektori...

kaut gan vakar vai shodien no riita ap 4 es varbuut kaadam adminam izbesiijiu ar bljaustiishanos bet kameer neienaac klmn viens 4iters nospeeleeja 4 vai 5 kartes kaut gan briiziem iekshaa bija pat 3 admini (skatiijos vebaa kas pa adminiem iekshaa), bet tas taa.

Link to comment
Share on other sites

Zinu ka man speeleejot admin chataa hl guard vai vac dazreiz raksta

Tas un tas speletajs izmanto pogas tur f12 END del (nu tas kuras popularaakas ieslegshanai ciitu, protams tas viss pa angliski rakstitts )

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...