Jump to content
GIGN Forum

Ip


r&r
 Share

Recommended Posts

taatad lieta ir taada, ka man intereseetu, kaada ir attieciigaa admin komanda, lai vareetu uzzinaat kaada speeleetaaja IP, un, ja taada eksistee, tad luugtu, lai man vinju pieshkjirtu. kaapeec?

es uzskatu, ka taadai komandai buutu jaabuut katra admina, kuram ir ban tiesiibas, arsenaalaa. jo biezhi, kad veero kaadu chiiteru, tik tikko, kad ieej specos un redzi, ka vinjam ir chiiti, vinsh iziet aaraa. un nevar neko izdariit peec tam (nu labi, var liist mircaa iekshaa un prasiit kaadam, lai nobanno vinju, bet tas ir lieks chakars).

un otrais iemesls buutu taads, ka vareetu takaa mazliet panjirgaaties pa to chiiteru, proti, tu skaties un esi droshs, ka vinjam ir chiiti, uzzini vinju IP adresi un pieraksti, tad tu vari saakt vinju slapot/slayot/gagot/llamot/rockot utt... citiem vaardiem vinju vienkaarshi pasodiit. un pec tam kad vinsh rupji saak lamaaties un aiztinas prom, vinju peec IP nobannot.

protams, ka taa nav nepiecieshamiiba un tas buutu vairaak kaa taads fun elements, bet nu vienkaarshi biezhi gribas tos piekjertos chiiterus pamociit, nevis vienkaarshi iebaazt banu un viss.

arii attieciigi, ja taadas komanda neeksistee, vai ir kaut kaadas probleemas ar vinju (ko es stipri apshaubu) varbuut worm vareetu vinju uztaisiit, neliekas, ka tam buutu jaabuut iipashi gruuti. bet ko es zinu...

Link to comment
Share on other sites

es uzskatu, ka taadai komandai buutu jaabuut katra admina, kuram ir ban tiesiibas, arsenaalaa. jo biezhi, kad veero kaadu chiiteru, tik tikko, kad ieej specos un redzi, ka vinjam ir chiiti, vinsh iziet aaraa. un nevar neko izdariit peec tam (nu labi, var liist mircaa iekshaa un prasiit kaadam, lai nobanno vinju, bet tas ir lieks chakars).

Piekritu, bet cik zinu to komandu (ja neshaubos bija xwho, bet mo6 savadak) pieshkjir tikai retajam, tas ir zilas krasas adminiem. Lai gan noderetu man ar, vairakas situacijas.

p.s: ir man 777 postu, tagad varu vairs nerakstit w00t2.gif

Link to comment
Share on other sites

myth - tu īsti nesaprati - vote rada tikai uz to momentu kas ir serverī - bet WHO komanda ļāuj pierakstīt IP adresi un ja spektotais aiztinas pirms paspēj nobanot, tad vari uzmes banu pēc IP, pats esmu izjutis vajadzību pēc IP čekošanas, bet var iztikt

Link to comment
Share on other sites

myth - tu īsti nesaprati - vote rada tikai uz to momentu kas ir serverī - bet WHO komanda ļāuj pierakstīt IP adresi un ja spektotais aiztinas pirms paspēj nobanot, tad vari uzmes banu pēc IP, pats esmu izjutis vajadzību pēc IP čekošanas, bet var iztikt

Nu vot , shito shtelli nemaz nezinaaju ! Thx!

Tad atbalstu randri !

Link to comment
Share on other sites

cik es agraak sapratu no EDD`a, ka it kaa xwho komanda ir kaut kaa buggota, taapeec arii vinja ir atnjemta.

taapeec topika doma bija taada, vai nav kaada alternatiiva xwho komandai, kura uzraada tikai IP (pienjemot, ka xwho komandas bugs sleepjas nevis IP raaadiishanaa).

vai arii taadu vareetu uztaisiit (ja tadas nav). bez jebkaadiem liekiem suudiem, vienkarshi ieraksti niku un tev paraada vinju IP.

vispar jau var iztikt, bet nu taa buutu daudz eertaak.

Link to comment
Share on other sites

man tas arii nav bijis daudzas reizes, bet ir gadiijies, bet man tas liekas absurdi, ka admini var izbannot aaraa, bet nevar izdariit pavisam vienkaarshu lietu - apskatiit kaada speeleetaaja IP. tadai lietai vajadzeetu buut visiem adminiem.

tad vismaz paskaidrojiet kaapeec tadas tiesiibas nav pieejamas, lai butu vienreiz pa visaam reizeem skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

Nē nu reandris jau minēja arī tādu lietu, vai nav iespējams redzēt tikai spēlētāja IP bez visiem adminburtiņiem. No otras puses, ja tas ir jāmutjī un jāmeistaro, tad tam zūd jēga, jo nav jau tas TIK svarīgi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...