Jump to content
GIGN Forum

Usb Device Not Recognized


^Ali^
 Share

Recommended Posts

šodien nopirku ipod bet mans kompis viņu neatpazīst ! Esmu izskatiijis visu googli bet bez panakumiem neviens no tiem variantiem ko tur piedaavaa man nestradaaja ! Varbut ir kaadi ieteikumi! ?

Link to comment
Share on other sites

draiveriem jaabuut diskaa, kas atrodas ipoda boxaa. veel tur diskaa jaabuut itunes instalaacijai un veel k-kaadam staffam

paskaties my computer/ properties/ hardware manager vai tev tur nav k-kaadu neapaziitu usb devaisu

p.s. apsveicu ar pievienoshanos laimiigo ipodu iipashnieku pulcinjam wink.gif

Edited by DuH
Link to comment
Share on other sites

Ew nu cmoon, neesmu jau tik liels noobs lai nesaprastu, ka pirms sleedz klat ipodu jaieinstale softi un draiveri !

Visu esmu izdarijis atinstalejis, pec tam velreiz ieinstaleeju

Arii duH tavs variants izmeginaats Device Manager raada Unknown Device kipa tur kur piesprausts Ipods !

Dziemzeel iesaakums man nav ipashi laimiigs!

Pec forumiem kur liidziigas probleemas esmu meginajis registros pec vinu ieteikumiem tur so to mainit bet ar nekaa !

Veel meginaaju izraut maates bacu, lai biosaa visi setingi pa defu !

Kaa arii pat noneemu Sp2,bet ar to tikai dabuju forso virusu Restart in 30 sec biggrin.gif

Taa tagad laimiigi esmu savedis vinu atkal daudz maz cik kaartiiba bet probleema nav pazudusi!

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

Hz kapeec taa man viss sanaca tikai pa reizeem kaukaadi gluki paraadijaas ar to itunes. Mosh tev kaukaads pats jaunakajs iPod kuru PC nenem pretii? smile.gif

Pasties vinnu majaslapaa tur varbut pa to ir rakstiits.

p.s. kads tev ir iPod's? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Visādi izmēģināju arī pie supporta Apple majas lapaa!

Tikai zinu, ka daudziem šāda problēma, vismaz lielai daļai jo tu foruma diskusijas daudz pa šo lietu !

Ghost gan taa ,gan taa!

Link to comment
Share on other sites

ar firewire arii neiet?

starpcitu, meklejot googlee var atrast ka daudzi saskarushies ar lidzigam problemaam, kam nav bijis usb 2.0

iecheko device manageraa zem USB controllers paradaas USB2 vai aii Enhanced Host Controller... ja tev taada nav, tad iespejams tavs pc neuztur usb2. Risinajums - nopirkt usb2 pci kartiiti (man taada ir iesprausta ieksh p2 350mhz aizvesturiskaas plates un stradaa lieliski smile.gif )

Link to comment
Share on other sites

Problēma tik atrisināta iegādājoties GriffinPowerPod kitu kurā iekšā ir auto ladētājs ipodam + firewire kabelis Tātad rezumē esmu iegādājies jaunu Ipod mini blue pa 105ls (veikala cena 140ls) cool2.gif

Tagad gan varu sevi pieskaitīt pie laimīgajiem ipoda īpašniekiem, kautgan pilnai laimei būs jāsagrabina nauda Ipod Inear austiņām< smiliez.de_29.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...