Jump to content
GIGN Forum

Kvalitaate Buteks


slc
 Share

Recommended Posts

Labriit!

Nu, izmantoshu iespeeju un arii uzrakstiishu vienu mazu suudziibinju. dry.gif Iisaak sakot, man besii viens aprobezhots radiijums vaardaa

Quality | BuT'e'K zaban.gif

Jau kopsh kompakta laikiem atceros vinju kaa nacistiski noskanjotu, rupju kretiinu, bet nu ok! Ja vinjsh tikai raksta chataa, tad veel nekas - var jau arii nelasiit smile.gif bet shodien kartee de_cpl_mill vinjsh man vienkaarshi ne par ko speciaali uztaisiija TK (atstaaja kaut kaadus 30 hp). Nu neko, peec asas vaardu apmainjas itkaa miers liidz naakamajam raundam, kad atkal taisa TK. Shajaa reizee vinjam autokill no servera puses bija, bet nu man arii paaris hp palika. Naakamajaa raundaa shis bija gudraaks un vienkaarshi pieliida man aizmuguree lai es nevgareetu atkaapties.

Stulbaakais ir tas, ka shodien izdomaaju ar awp paspeeleet, taapeec sanaak kraat paaris raundus, lai peec tam to priecinju izbaudiitu, bet ja viens daunis man to prieku bojaa, nav patiikami! 31.gif taa kaa sorii ja kaadam liekas, ka tik siika suudziiba nebuutu jaaliek.

demo ---> http://www.gign.lv:81/demos/weekly-0604081...de_cpl_mill.zip

Link to comment
Share on other sites

Ja vinjsh tikai raksta chataa, tad veel nekas - var jau arii nelasiit

Nu istenībā viņa izteicieni šodien serverī tiešām bija trīsstavīgi un viņam diezgan pofig izskatijās, ka teica, lai taču viņš beidz spamot! Tieši otrādi viņš veltīja vel skarbākas piezīmes vērstas pret tiem naivajiem optimistiem, kas cerēja uz gag viņam!

p.s vajag taču beidzot kaut reizi sodīt viņu pa viņa vajajiem nerviem, jo ja nevar izturēt kā visi spēlē, tad lai nerādās!!

Link to comment
Share on other sites

da es vinju naakamreiz kaa redzeeshu tad arii nobanoshu par visiem vecajiem najezdiem arii no kompakta laikiem - p.s. vinsh arii bija viens no tiem olluhiem kas caur consoli banoja uz cs.kompakts.lv norm speeleetaajus, taa kaa tas buutu tikai taisniigi. ouver end aut.

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

ecstasy es tev paliidzeeshu es jau shon cpl_mill gribeeju gag uzlikt bet man nav attieciigo tiesiibu anyway arii no kompakta laikiem vinju atceros taakaa par skaadi jau nenaaks dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Вообшем оправдыватся не перед кем не собираюсь, могу лишь сказать как было на самом деле. Мапа действительно была ***. 2 раунда подряд салат остаётся один и не идёт дефузить бомбу и прячется.. Я выразил своё недовольство по поводу бездействия админустрации (не помню кто из админов там был, но можно посмотреть демку). Реакция нулевая! Далее с темже салатом столкнулись в проходе, не умышленно заблокировав его он в меня стреляет из АВП, после чего я разрежаю в него всю обойму из мки smile.gif Ну и в завершении получаю весёлое сообшение:

[bAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

[bAN] Izbanojis tevi ir: ecstasy

[bAN] Nobanotaa speletaja niks ir: Quality | BuT'e'K

[bAN] Iemesls banam: e'k check

[bAN] Bana terminsh ir peec 4 dienam 15 stundam 6 minutem 0 sekundeem

Почему не перм? smile.gif Я думаю что если посмотреть несколько десятков демок, то за тоже самое можно забанить пол сервера...

П.С. блади унреспект, нулёвый админ, ничего не делаюший для игры.

П.П.С. При чём тут компакт? smile.gif Не смешите людей - вы ешё вспомните, что в садике у вас машинку друг отобрал - за это тоже можно забанить! Не так ли? smile.gif

smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

vitjok, ej drst! Vo kaa cilveks nervus var izeest, man liekas, ka par Tevi to labak neviens nespej (ja nu vienigi hago)! Shitaadus pidarus, vispar nah. vajag banot ar perm. Bac, cik dienas atpaklaj tu uz mani TK netaisiji un visu laiku sayaa nedirsi! Es tik nodomaju, ko nu es tur forumaa rakstishu, par vienu dauni... Blin, bet neatceros, kura diena taa iisti bija, a to .dem ieliktu! :/ nu neko! Liidz nakamai reizei!

Link to comment
Share on other sites

дарек (не поднимается рука написать твой ник с большой буквы) smile.gif У меня хватит чувства такта не матерится на форуме, ибо я сохраняю полное спокойствие и умиротворённость smile.gif По поводу КСа могу сказать одно - для меня это один ис способов отдахнуть от покера! Особо не обижусь, но жаль лишь того что не смогу убить пару девочек играюших в КС smile.gif Мне это принесло бы неописуемое удовольствие! smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

Вообшем оправдыватся не перед кем не собираюсь, могу лишь сказать как было на самом деле. Мапа действительно была ***. 2 раунда подряд салат остаётся один и не идёт дефузить бомбу и прячется.. Я выразил своё недовольство по поводу бездействия админустрации (не помню кто из админов там был, но можно посмотреть демку). Реакция нулевая! Далее с темже салатом столкнулись в проходе, не умышленно заблокировав его он в меня стреляет из АВП, после чего я разрежаю в него всю обойму из мки smile.gif Ну и в завершении получаю весёлое сообшение:

[bAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

[bAN] Izbanojis tevi ir: ecstasy

[bAN] Nobanotaa speletaja niks ir: Quality | BuT'e'K

[bAN] Iemesls banam: e'k check

[bAN] Bana terminsh ir peec 4 dienam 15 stundam 6 minutem 0 sekundeem

Почему не перм? smile.gif Я думаю что если посмотреть несколько десятков демок, то за тоже самое можно забанить пол сервера...

П.С. блади унреспект, нулёвый админ, ничего не делаюший для игры.

П.П.С. При чём тут компакт? smile.gif Не смешите людей - вы ешё вспомните, что в садике у вас машинку друг отобрал - за это тоже можно забанить! Не так ли? smile.gif

smiliez.de_2125.gif

ja dlja servera pokranemrji to4na bol6e zdelal 4em ti... lu46e bi pomol4al - v mesto ecstasy ja emy perm bi postavil kak ti eto delal na kompakte s igrokami kotorie tebe prosta nenravilisj

*** smiliez.de_82.gif

Edited by blody
Link to comment
Share on other sites

Guest blody
блади, читай П.П.С. smiliez.de_2428.gif

vse kogda to za vse otvetjat i ne4ego nekogda nezabivaetsja - ti s vremeni kompakta u vsex na ume ostalsja kak loh vot i smerisj zdesj uze ne4ego nepominatj, nadabilo dumatj ran6e a 6as prosto .... so svoimi PPS...

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
дарек (не поднимается рука написать твой ник с большой буквы) smile.gif У меня хватит чувства такта не матерится на форуме, ибо я сохраняю полное спокойствие и умиротворённость smile.gif По поводу КСа могу сказать одно - для меня это один ис способов отдахнуть от покера! Особо не обижусь, но жаль лишь того что не смогу убить пару девочек играюших в КС smile.gif Мне это принесло бы неописуемое удовольствие! smiliez.de_2428.gif

mans niks arii ar lielo burtu nerakstas! Es esmu pateicis viss, kas man bija jasaka! Tikai gribeju piebilst, "неописуемое удовольствие" var iegut ari cita veida, nevis spelejot cs'u!

Link to comment
Share on other sites

ak tu pidar bled ... beidzot atļaušos izteikties rupji un no sirds...

mape de_dust , T kempo visu laiku , saņēma xslaytm t , srazu no BuT`eka puses uzbraucieni ar vārdiem , tu esi 0 , tu dabūsi pa purnu ...

reiz pafiltrē ko muldi tjipa ūber krutais tēti! Ar saviem tekstiem tu atgādini 13-14 gadīgu sīku pidaru ...

tādēļ varu pateikt to, ka tu smirdi un ej sapūsti ...

Link to comment
Share on other sites

Guest blody
все такие взрослые... блади, а хватилобы смелости в лицо человеку сказать что он лох? wink.gif

skazi sna4ala eto vsem komy ti eto govoril v online i potom posmotrim smozesh li ti usli6atj ot menja... ja o4enj somnevajus

Link to comment
Share on other sites

Tatad Vitek, saksu ar jautajumu.

Vai tas ko saka, ka tu taisiji TK jeb TA bez jebkada redzama iemesla ir taisniba? (ja nav tad ludzu bez blatosanas paskaidro kapec tie varetu but meli)

ja tu konstruktivi nespesi atbildet uz so jautajumu - atvadies.

P.S. es medzu spelet zem fakenick, kurs starpcit mainas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...