Jump to content
GIGN Forum

Chiitri


kalns
 Share

Recommended Posts

ljoti luudzu pieveerst adminu uzmaniibu tautai kas speelee naktii. luudzu iechekojiet kaa chaliishi paaliishi speeleja nakti aptuveni no 01.00 liidz 02.00. man radaas sajuuta , ka reti kuram tur nebija wh ieskaitoyt quality butek, bet varbuut arii kljuudos, bet nu speeleeja luniitis ar nick judge shaubu nebija. Galvenais , ka izbriiniija adminu attieksme visiem pie kaajaas , ka kaadam chiiti. Ja taa turpinaasies gign servaks buus izslaveetaakais serveris latvijaa chiiteriem, varbuut adminiem vajadzeetu saspringt kam dot tiesiibas un kam nee

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
Ja taa turpinaasies gign servaks buus izslaveetaakais serveris latvijaa chiiteriem

Jā, man ar tā sāk likties... Paskatos "top10 banotājus" un cik daudz viņi katrs nobanojuši. Kaligula, nē, Tu kļūdies!

Link to comment
Share on other sites

bet nu speeleeja luniitis ar nick judge shaubu nebija.

Labāk vajadzēja gan šaubīties, jo čalītis ar niku judge ir mans bračka un viņš nečītoja, par to vari būt drošs. thumbsup.gif. Un gribētu redzēt, kā tu viņam to luniitis pateiktu, acīs skatoties. Secinu, ka topikam nav jēgas, bet nu lai jau vēl pastāv vaļā - varbūt kāda čīterfilma uzpeldēs vai ievērības cienīga demka smile.gif.

Link to comment
Share on other sites

Kaligula...Beidzot es to pateikšu...tu saki, ka viņam ir čīti 100%, ok es nobanošu viņu, bet ja kāds poateiks (vienalga kurš) ka tev ir čīti 100% es no banošu tevi - vai arī, ja tu atkal bļausi, ka kādam ir čīti 100% tad es aiziešu viņu paskatīties un viens no jums dabūs banu VAINU viņš par čītošanu, vainu TU par savu lielo muti..... VISSSSSSSSS

Mision complīted, vī going beck tu ērth...

Rodžer un aut...

Link to comment
Share on other sites

tolka nav, jo viņš ir nosaucis par čīteriem vnk normālus playerus. es pat iedomāties negribu, ko viņš teiktu ja ar dareku sastaptos smiliez.de_2524.gif

EDIT:

varbuut adminiem vajadzeetu saspringt kam dot tiesiibas un kam nee
saspringt vajag tikai sēžot uz poda, nekur citur nevajag. Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

spēlēju vakar, kaut tas notika tikai līdz 1:30, tomēr sērverī nevienu čīteri nemanīju smile.gif kaligula, ja tu nevari nevienu nošaut, tas nenozīme, ka apkārt visi ir čīteri. BuTeks nekādā gadījumā nav čīteris, viņš jau atzīstami bombija, kad vēl bija kompakts un domāju viņš sācis spēles ir jau ļoti sen... par Judge neko nezinu, čalis jau spēlē kādu laiciņu un arī neko neparastu no viņa puses nēsmu manījis. kaligula, ieliec te demo un pieraksti klāt laikus aizdomīgajām vietā (došu piemēru - 1min13 sec = Monsters nošāva janci caur sienu, liekas, ka wh), lai varam pārliecināties vai tavas aizdomas ir pamatotas smile.gif

Judge ir Allwortha brāliZ? lollllll smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Labāk vajadzēja gan šaubīties, jo čalītis ar niku judge ir mans bračka un viņš nečītoja, par to vari būt drošs. thumbsup.gif. Un gribētu redzēt, kā tu viņam to luniitis pateiktu, acīs skatoties. Secinu, ka topikam nav jēgas, bet nu lai jau vēl pastāv vaļā - varbūt kāda čīterfilma uzpeldēs vai ievērības cienīga demka smile.gif.

es gan shaubiitos par tavu braali...pats vienaa topikaa teici ka tu izmanto vinja chiitus lai skatitos demkas.sanak vinjsh uz kaa tu saki citiem serveriem chiito bet uz gigna nee..nedomaju ka ta ir problema prieksh vinja chitus ieslegt..

Link to comment
Share on other sites

es gan shaubiitos par tavu braali...pats vienaa topikaa teici ka tu izmanto vinja chiitus lai skatitos demkas.sanak vinjsh uz kaa tu saki citiem serveriem chiito bet uz gigna nee..nedomaju ka ta ir problema prieksh vinja chitus ieslegt..

radler, ja tev ir pierādījumi, demkas, tad lūdzu uz priekšu, bet lūdzu šitos bezjēgā dirsienus izlaidīsim, ok? Ja es saku, ka viņš nečīto, tad tā arī ir. Punkts līdz brīdim, kāmēr nebūs tevis vai kāda cita ielikta demka ar neapgāžamiem pierādījumiem par wh smile.gif or smtn. GIGNā viņš čītus "neieslēgs", tici man. Viņš ir saņēmis striktas instrukcijas par GIGNa nepiedrazošanu no manas puses smile.gif.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...