Jump to content
GIGN Forum

Wamp+pstats


ANALGINS
 Share

Recommended Posts

kr4 uzliku pstatus vis itka aizgaja bet kad eju http://localhost/stats/ radas sekojoshais erors

Error connecting to MySQL server 'localhost' or accessing database 'ps_stats' using username ''

MYSQL Error: Access denied for user 'ODBC'@'localhost' (using password: NO)

vai ogligati jaliek man appserv, vai var to izlabot ari uz wamp ?un kura vieta tad

Link to comment
Share on other sites

blink.gif kur>? blink.gif

cik saprotu mysql jaupgreido vai kas ? nu skatieties pasi

jocigi user name ierakstiju analgins bet vinjs konekte ka kkads odbc blink.gif

lab ar to tiku gala uzliku bet pec cik ilga laika admp updeitojas statistika ? ir jau kadas 3h pagajusas bet neka vel nav updeitojies

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

kr4 uzliku pstatus vis itka aizgaja bet kad eju http://localhost/stats/ radas sekojoshais erors

Error connecting to MySQL server 'localhost' or accessing database 'ps_stats' using username ''

MYSQL Error: Access denied for user 'ODBC'@'localhost' (using password: NO)

vai ogligati jaliek man appserv, vai var to izlabot ari uz wamp ?un kura vieta tad

Atver ps_stats datubaazi, tad piespied SQL pogu un ieraxti tur

SET PASSWORD FOR 'niks'@'localhost' =

OLD_PASSWORD('tava parole');

Link to comment
Share on other sites

hmm jocigi kad palaiuz stats.pl tad uz nelielu sekundes dalu izlec konsule un nahalavu noskrinoju sho

kas kur un kapec tada lieta, ka lai to izmaina ?

edited

pec norika komandas izdariju bet paradijas shis

Fatal error: Maximum execution time of 300 seconds exceeded in D:\wamp\phpmyadmin\libraries\import.lib.php on line 184

blink.gif

Edited2

atkartojot sho darbibu paradijas

Kļūda

SQL vaicājums:

SET PASSWORD FOR 'ps2'@ 'localhost' = OLD_PASSWORD( 'ps2' ) ;

MySQL teica:

#1133 - Can't find any matching row in the user table

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

ajj kkads shits ar tiem statiem, vis ir appserveris status uzinstaleju pa jaunu izveidoju datubazes vis itka bumbas bet kad updeitoju kkas ieka4ajas un nekkaa weba neradas =/

btw te bus skrins kuru pec lielam mokam nokeru

HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!! wacko.gif

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

kura vieta var uzlikt to player tracking, izmeklejot bet diemzel neatradu, tadu state.psf neatradu un logfaili pec idejas butu javeidojas ieks d:\mansserveris\cstrike ja ? man neveidojas, laikam del ta ka stats.txt bija warning kurus izdzesu ceredams ka updeitojot tie paradisies no jauna, diemzel neparadijas

Link to comment
Share on other sites

state.psf izskataas shaadi user posted image

kad esi palaidis serveri, konsolee ieraxti log on vai arii server.cfg failaa to pats ieraxti. tad saglabaasies tew sheit D:\CS Server\cstrike\logs

Paskaties sho, kaa man ir.

Edited by Norkizz
Link to comment
Share on other sites

tev psstati ir C:\AppServ\www\psychostats\themes_compiled\ a man d:\mansserveris\cstrike\psychostats tam ir kada nozime kur atrodas vai tas pilnigi pie pakalas ?

man tas state.psf nemazam nav @ d:\mansserveris\cstrike\psychostats

btw kada atskiriba compression = 0 vai 1 ?

editots

un ja kada sakara tagad man saka sekojosaja skriinaa

edited

nomainiju user name pass etc bet nekaa vienalga saka acc denied blink.gif

edited

no appserv parmetos uz wamp by .em^ pamacibas

tagad kad spiezu stats.pl tadas sekojosa skirina erors dry.gif

bet es negribu lietot appserv (lietosu tikai galejas nepieciesamibas gadijuma)

vai nevar meginat kkadigi apvienot appserv mysql ar wamp mysql ?

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

mybe, ar to man tikai tas updeits nereica ka nav mysql par vecu, bet nekur nav pamaciba ka uzlikt kkadu forumu virsu bet tas ta

ja uzliktu appserv tad visam pec idejas butu 100% jaiet ? unsure.gif

ieinstaleju pa jaunu appserv un kad updeitoju man saka

Fatal eror acc denied user@localhost using pw yes

ko man dariit ?

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

mauciiba nu kas tas par huinjaam ka ar perli taisot datubazes etc ietoju vienu user name (paradija tikai FTP eroru mistisku) vis tik tali keda gaja kad eju web iechekot

tad shis

Error connecting to MySQL server 'localhost' or accessing database 'ps_stats' using username 'ps3'

MYSQL Error: Access denied for user: 'ps3@localhost' (Using password: YES)

pat stats.pl updeitojas ka nakas utt bet kapec tads tizls erors ? kur lai to izmaina ?

phpmyadmin uztaisiju user`u ps3 ar paroli ko agrak tam lietoju bet nekaa saka to pashu

H3|_P M3 50m3 1 !!!!111!!!!11!!!!

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

besi ediott no vietas un taisit postu pec posta bet savadak laikam neviens neatsaucas

uz web uzbazu to stats vis pagaidam keda, bet kad spiezu stats.pl tad kkas mazliet updeitojas un pers tad gada eroru rinda (respektiivi ta atkartojas.)

WARNING 2006-04-01 23:11:23: MYSQL ERROR in PS::Saver::mysql::stats_load_plrlist() at line 1490: Table 'ps_stats.pstats_plr_profile' doesn't exist

ko tas nozime smiliez.de_2538.gif man gada logfaila trukst rindinjas ar datubazes nosaukumu vietu vai kas tads ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ko man darit ludzu palidziet

Error connecting to MySQL server 'localhost' or accessing database 'ps_stats' using username 'ps3'

MYSQL Error: Access denied for user: 'ps3@localhost' (Using password: YES)

plz pasakiet tiesamloti vajag esiet tak cilveki..... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...