Jump to content
GIGN Forum

Check


pokor
 Share

Recommended Posts

nick ecology

podozrenie na wh !

Ne pomnju kakoj raund no odin iz poslednih, kogda ecology sidit v trube. podo6ol k lesnice i stojal s HE...ego snizu zametil nesci.mega i na4al prostrelivatj. Kogda mega pereklju4il Ak na HE (ecology etogo ne mog videtj, esli toljko bil s wh), vot HE on vniz ne brosil ( 4to o4enj stranno) ,a srazu s pistoletom ne polestnice, a prosto sprignul vniz tak kak pri prosmotre s wh vidno 4to mega sobiralsja kidatj HE naverh,a ecology eto uvidel i srazu sprignul vniz, no vsje ravno umer.

P.S. eto uzhe ne pervij raz kogda ja ego lovlju s podobnim podozreniem na ban.

P.P.S hotel postavitj s reasonom podozrenie na wh, no po4emu to ne polu4ilosj wink.gif

http://www.gign.lv:81/demos/weekly-0603261647-de_prodigy.zip

sorry ssilku pereputal sna4ala na demo

Edited by pokor
Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

aa sorry noskatiijos ecology taads wh vienk kad bail!!!! meetas , es domaaju to urliku jaiet sist ko pokor ? taa ar wh bliezh ..... fui fui !

^^ SARKASMS.LV

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

tu pokor, es ecology zinu dzivee zinu kaa vinjs speele un vinjs to4 ar 4iitiem nespeelee..... labaak noskaties veel reiz to demo patc un pasties kur tu esi pielaavis kluudu smiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

wow kaut ka neticas ... blink.gif

Ecology tiesam tani vieta ir Wh jo lai cik lielu skanu es neliktu man neizklausas ka vins to vareja dzirdeet ... unsure.gif

BET ... Moz dzekam vnk paveicas un izskatijas pec wh bet kaut ka neticass man skiet kad 4ista tani demo ir noverojams wh confused.gif

P.S - Ecology nekas personiigs bet tiktiesam demo paraada visu, jo nesmu redzeejis tadu uber zinasanu smiliez.de_2524.gif Palube izskatiisu demo vel vienu reizi thumbsup.gif

Piedosanu redz ka pokors ir sajaucis demo smile.gif skatamies atkal ... thumbsup.gif

Edited by relouder
Link to comment
Share on other sites

Es iistenmiiba nemaz neskatiijos to demo , jo baigais slinkums , man nava ko tur redzeet zinu ka - aizliegtas programas nelietoju - un parto pastaavu , tiesham nezinu vai biju kkaads uberPRO mirklis kur bija divdomiiga situaacija , nu nez smile.gif bet lai tad tie gudirie skataas kam bija taisiiba kam nee !

Manupraat gadiities var visaadi un tas nenoziime ka ir wh , man viedoklis nebuutu subjektiivs tadelj arii to neizsaku cool2.gif

p.s domaaju ja speleetu ar wh mani piekjertu pa taam 350 stundaam ko esmu nospeleejis gign.lv unsure.gif

Luudzu visiem kam nava slinkums , vai kaada citaa naaviigi svariiga lieta ko darii , luudzu noskataaties demo un izsakaat savas domas parto !.

Edited by ecology
Link to comment
Share on other sites

laiks - 27 min jociigi jau ir bet nu nez... iepriekshejos raundos vinjsh pagaidiija kameer paiet garaam un tad kaapa lejaa bet shitajaa raundaa nekaapa un staaveeja augshaa bet atmazka vareetu buut ka vijnsh dzirdeeja nez nez skataties pashi..

Link to comment
Share on other sites

ecology bez abizoshanas, bet kaadu laiku back tevi veerojot man ar likas ka ir wh.. + shodien uzliki forshu niku D...[LVpro] un tur nereali forshi vareja redzet ka tu ar awp izshauj atrak un cilveeks uzskriet + vairaks reizes pec kaartas..

nu nez nez >_<

Link to comment
Share on other sites

Tas bija mans braalis , starpcitu , kursh vienk iejiet serverii ar manu nicku un tad nomaina uz savu , jo man ir ip bans ! KArtee de_odigy soriit ~ 11 ir redzems tas ka ienaak seerverii ecology un ecology* tad vienk braalis nomainiija savu nicku un blieza !

p.s Vina nicks Duck [LVpro]

Edited by ecology
Link to comment
Share on other sites

Sveicinaati cieniijamie!

vai juus neesat sapinushies meistariibaa ?

Pokor, nav jeegas skatiities pat demo, tu pats reizeem arii esi piedziivojis shaadas divdomiigas situaacijas un nesaki, ka nee! Visi speeleetaaji, kam ir liimenis, pubos vai online turniiros tiek nodirsti no galvas liidz kaajaam pa forumiem, piemeeram, ja raundaa uztaisa -4 un vairaak, vai izskrien aatri no stuura un panjem gan uz skila gan uz aima!

p.s. Tu zini kas ir intuiicija ? vismaz vaardu izproti ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...