Jump to content
GIGN Forum

niks + tiesiibas...


Killer.Mike
 Share

Recommended Posts

l o o o o o o o o l

smiliez.de_2125.gif

betuska labs smile.gif

a bstrd ljauj man tev kautko teikt. Dzhekinj - es te krukjiiju gjeelas, es admineeju, es lieku tiesiibas un es nosaku kam ko dot un ko nedot. Tavs braalis ir tikai viens no malachiem kam es shiis tiesiibas iedevu un kaa tu varbuut buusi ieveerojis vinsh neko nenosaka. Taaka iepuut man...

Link to comment
Share on other sites

Guest Viesis_oLd^ bstrd

ok sapratu tavu domu macho... Peec aprunaashanaas ar tevi gan mIRCaa gan sheit tiektais esmu nonaacis pie sleedziena : Luudzu (no sirds) tev paarlikt tiesiibas peedeejo reizi un vairaak es tev neko neprasiishu sakaraa ar shito lietu.. nee -nee ok tl un viss... Luudzu vinjas paarlit sakaraa ar - to ka man shidien paliek 15 gadi ( zinu nav labaakais iemesls); skaraa ar to ka ta bija mana braalja (manas miesas un asinju) luugumu; sakaraa ar to ka es ar vinjaam nedariishu neko neatbilstoshu vai nelikumiigu... ; sakara at ok ka neesmu pidars kas ar vinjaam ziimeesies ; sakaraa ar to ka neesmu tev nekaadaa veidaa uzdirsis, aiskaaris vai apvainojis tevi kas tev vareetu buut kaa iemesls tiesiibu nepaarlikshanai; sakaraa ar to ka saprotu kaa cs jaaspeelee un neesmu nekaads pedaalis aka steins...

Nu iisaak sakot luudzu tev kaa saprotosham cilveekam to izdariit... + veel tas ka man iedos tiesiibas nenoziimees to ka paliek ar vien vairaak adminu uz juusu serva (taa cik es saprotu ir probleema jums)

To betuska: U are not welcomed to reply to this topic and if u don't have anythigt to do then why don't u go play hide and go fuck yourself gussa.gif

Link to comment
Share on other sites

um.... ja veel izlasot tava pousta dalju es shaadu iespeeju apsveeru tad peec taa otra atmetu. Betuska normaali uzprasiija... bija pamatoti.... tipa nafig man obligaati jaapilda tava braalja luugumi....

adminu probleema mums nav. vsjo. aamen.

tL

Link to comment
Share on other sites

Guest Viesis_oLd^ bstrd

macho es vai ta teicu ka nepamatoti? es vienkaarshi paluudzu lai nepousto sheit jo man vinja texti nav un nebuus saitoshi - tipisks spama dzineejs - itkaa nekaitiigs bet tomeer nepatiikami... ja man buutu pelmenij (tb tavas iespeejas paarlit tiesiibas) es gan tev iedotu macho (tb paarlitu man tiesiibas)

Link to comment
Share on other sites

Guest Viesis_oLd^ bstrd

Raxtu peedeejo reizi... gribeeju pateikt lai juus tomeer arii uztaisat to tl nevis lai shos topiks staav valjaa jo tiesiibas man taa pat nedos un taa padomaajot es secinaaju ka man vinjas nevaig tik ljoti lai ietu pazemoties un luugties cilveekam kuram uz mani ir po...P.s Ludzu nonjemat man banu no #gign kanaala ja ja vakar sarunaaju kautko takaa nevajag tad nu sorry jo nebiju iipashi labaa saprashanaa (vakar bija dzimene - sanaaca "nedaudz" iedzert..) tapeec luudzu nonjemat banu...

That's all

Luudzu TL

Link to comment
Share on other sites

Nu ko lai saka Killer.mike ir laga zellis bet vina bralis ir ta saucamais vienaldzis kas atri un viegli velejas tikt pie tiesibam. Apstiprinajumu nesanemis uzbrauca paris 4uvakiem tadejadi sanemot pec nopelniem. Ak jaa nu dien neatceros ka tu kaut reizi butu spelejis cs.gign.lv

P.S shkiet ka uztaisiju spamu, piedodiet

Ar cienu!

Link to comment
Share on other sites

Smird...

nomazgaa savus zvanus ,tad taa nesmirdees

tL

Link to comment
Share on other sites

Guest Viesis_oLd^ bstrd

Raxtu peedeejo reizi... gribeeju pateikt lai juus tomeer arii uztaisat to tl nevis lai shos topiks staav valjaa jo tiesiibas man taa pat nedos un taa padomaajot es secinaaju ka man vinjas nevaig tik ljoti lai ietu pazemoties un luugties cilveekam kuram uz mani ir po...P.s Ludzu nonjemat man banu no #gign kanaala ja ja vakar sarunaaju kautko takaa nevajag tad nu sorry jo nebiju iipashi labaa saprashanaa (vakar bija dzimene - sanaaca "nedaudz" iedzert..) tapeec luudzu nonjemat banu...

That's all

Luudzu TL

P.S sorry par atkaartoshanos bet savaadaak te nekas neies uz priekshu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...