Jump to content
GIGN Forum

niks + tiesiibas...


Killer.Mike
 Share

Recommended Posts

Par apbeedinaajumu maniem faniem biggrin.gif (protams ja taadi ir...) gribu pazinjot ka uz kaadiem 6 meeneshiem atvados no Latvijas un dodos uz mezjoniigajaam Amerikas Savienotajaam Valstiim sad.gif Shajaa sakaraa veelos jums luugt lai izdzeeshat no regjistraacijas sadaljas nikus Killer.Mike un -fo0l-... savas admin tiesiibas noveeleeshu savam (jaunaakajam) bra4kam kursh tagad uznjemas muusu dzimtas cs karjeras turpinaashanu... Nav ko uzrtaukties par vinju vinjam 15 gadi un vinsh suudus netaisiis... Vinja niks oLd^ bstrd (gaida apstiprinaahanu...).

Thats all folks biggrin.gif I'll miss u all!

BB

Link to comment
Share on other sites

Pfff sad.gif Nju un kaapeec brauksi prom ? sad.gif

Par ko es tagad fanoshu ? unsure.gif

biggrin.gif Prieks par saviem faniem...

Uz ASV braucu speeleet b-bolu, bet tas veel nav izlemts jo braucu tikai atraadiities un padziivot kaadu liacinju tur... Ja paveiksies palikshu tur uz 4 gadiem speeleet + maaciities jo Latvijaa ljoti gruuti apvienot speeleeshanu ar maaciibaam... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

njaa... izlasiju sho postu... man sirds saznaudzaas... visi basketbolisti kaut kur brauc.. smile.gif ... ehh nu ko... Lai tad tev labi sprauzaas un viss parejais.. galvenais nerij tos suuda hamburgerus.. rolleyes.gif ... bet tu nepazuudi no apvaarsna.. zinjo kas tur jauns un vai tur kads rukaa cs.. smile.gif C ya dude...

Link to comment
Share on other sites

jaa labaak pietureeties pie latvieshu tradicionaalajiem zirnjiem ar spekji smile.gif + cuukas sshnukuriits, tapeec jau visi amerikaanji ir tik resni ka eed tikai hamburgerus un veel visaadus nevesaliigus eedienus...

+ lasiiju zhurnaalaa ka jauns atklaajums - kotletes smile.gif ir neveseliigaakas nekaa hamburgeri dry.gif

...nu tad lai veicas smile.gif ! ...

Link to comment
Share on other sites

Guest Viesis_oLd^ bstrd

SveikI! Gribeetos jau lai kaads no GIGN adminu puses arii atbild un izpilda mana braalja luugumu tobish vinja tiesiibas paarliek uz manu niku wink.gif Ceru uz sapratni un atsauciibu...

P.S Offtopic sux... Luudzu nespamot par resniem vaacieshiem utt ok? huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Viesis_oLd^ bstrd
tiesiibas netiek paarliktas uz taadiem "4auHukueM" kas nevar izlasiit ka klanu+niku uzreiz nevar regjistreet...

Maho tas nav taa kaa tu domaa... oLd nav vis klans bet tulojumaa sanaak kaa vecais bastards un ja buutu ilgaak paveerojis tad buutu sapratis, ka tas ir tikai niks nevis niks+klans taa luu...

aa un Diesel es jau itkaa regjistreeju niku forumaa bet apstiprinaajuma veesltule uz meilu kaa nenaak taa nenaak... unsure.gif

P.S par cik es neesmu chainjiks kaa tu mani nosauci macho par tik jau vareetu luudzu paarlikt tiesiibas un manu niku...

Link to comment
Share on other sites

Guest Viesis_oLd^ bstrd
nu ja tu esi taads malacis un atdali savu niku ar kaukaadiem suudiem tad nafig man vajadzeetu zinaat kaadi ir jaunaakie modes kliedzieni klana atdaliishanaa.....

ir suuds pa vidu - klans, nav, nav. aamen.

+nee

Kaads sakars ar jaunaakajiem modes kliedzieniem? Kaa gribu taa pieraxtu savu niku...

+kepeec nee? neesmu nekaadaa veidaa aizskaaris vai kaadaa citaa veidaa paarliecinaajis tevi par tiesiibu nepaarlikshanu un ja mana braalja griba bija taada tad es neredzu nevienu iemeslu kapeeec lai tu neizdariitu luugto...

+vai tad tas ir tik gruuti pienjemt to ka esi kljuudiijies ka taa rezultaataa ir jaaspiitee cilveeka gribai?

Link to comment
Share on other sites

tas labi ka tu pieraksti niku kaa gribi

es savukaart secinu kaa gribu, vai tas ir niks, vai niks+klans. Tavaa gadiijumaa man tas likaas niks+klans un i vsjo.

tev nevajag mani paarliecinaat par tiesiibu nepaarlikshanu

mums gan ir interesanti skatupunkti - es savukaart neredzu nevienu iemeslu kaapeec lai es to dariitu...

+vai tad tas ir tik gruuti pienjemt to ka esi kljuudiijies ka taa rezultaataa ir jaaspiitee cilveeka gribai?

tas nu gan bija logjiski... wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Viesis_oLd^ bstrd
tas labi ka tu pieraksti niku kaa gribi

es savukaart secinu kaa gribu, vai tas ir niks, vai niks+klans. Tavaa gadiijumaa man tas likaas niks+klans un i vsjo.

tev nevajag mani paarliecinaat par tiesiibu nepaarlikshanu

mums gan ir interesanti skatupunkti - es savukaart neredzu nevienu iemeslu kaapeec lai es to dariitu...

+vai tad tas ir tik gruuti pienjemt to ka esi kljuudiijies ka taa rezultaataa ir jaaspiitee cilveeka gribai?

tas nu gan bija logjiski... wacko.gif

A es gan redzu vienu iemeslu kapeec lai tu paarliktu - mans braalis taa veeleejaas un neredzu iemeslu kapeec lai necieniitu vinja doma...

btw - tas bija ljoti logjiski un ja tavas "geniaalaas" smadzenes to nevar saprast tad taa nav mana probleema...

huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Viesis_oLd^ bstrd
A es gan redzu vienu iemeslu kapeec lai tu paarliktu - mans braalis taa veeleejaas un neredzu iemeslu kapeec lai necieniitu vinja doma...

vai tad tavs braalis bija kaads dievs ?

Vai tad kaads teica ka vinsh ir dievs?? Kaadaa sakaraa tu vispaar te raxtiiji? aaa es laikam zinu... Tu vienkaarshi gribeeju uzzinaat kaads dievs vinsh bija... Man liekas ka aizvien vairaak "gudru" cilveeeku te saak raxtiit... Zeel smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...