Jump to content
GIGN Forum

agane adminright


KanLux
 Share

Recommended Posts

Taa es sakaraa ATKAL ar tiesibaam uz servera, es taa padomaaju un izdomaaju, ka vareetu paprasiit atkal tiesiibas uz gign servera, kaut paras reizes mani ir noraidiijusi sad.gif

Es arii neceru uz liidzjutiibu, jo juus tie nebuusiet, kas man to sniegs!!!

Mans vards ir Jānis BĻodnieks dzimsanas dati 09.01.1988, cs es speleeju jau diezgan sen, bet pedejaa laikaa reti, sakaraa ar grutiibam - manas vainas deeel wink.gif

Orginilitate man ipasi liela nepiemiit, tadeeel es neko jaunu nevaru izdomaat, bet apsolu ja buutu man tiesiiibas juus nedzirdeetu par mani suudziibas - vismaz pamatotas, kuras nemaz nav reti sastopamans.

Pedeejaa laikaa es eju uz klubiem speleet un esmu ieveerojis, ka ir daudzi cilveeki ,kas monitoro, may be speleee ar 4itiem, un pat raxta stuulbus postus!

Tas nenoziime, ka kaut kas mainiisies, ja es dabuusu tiesiibas, bet vismaz vareesu noveeerst to, ja buusu klubaa!

Man jau nekada dizi sacerejumu raxtiisana nav sanaakusi, kuru juus veleetos redzeeet, katraa posta, par pieteikumu admin pieteikumu, bet pacenties es esmu jhatka.gif

Pamatojusm par tiesiibaam vareetu buut taads kad uz servera, biezi vien ir daudz adminu, bet pietam kadu 1h nav neviena pasa sad.gif Ja buutu viens adminis vairaak, kurs vareetu buut vieniigasi adminis uz servera tajaa laikaa, tad vareetu izdariit parociigo - uztaisiit restartround, izkikot kadu TK vai TA, vai pat uzlikt cancel vote, jo dazreiz apniik speleet d2, aztec un tam liidziigas kartes wink.gif

Paskaidrojums nav nekaads dizais, bet deel kaa veeel vajadzeetu admin tiesiibas, ja ne prieks siim dazaam lietaam, aaa veel acereejos ka vajadzeetu arii may be paslepot, kaadu cilveeku kur nepilda TP komandas, kas ir loti butiski prieks siii servera - visma man taa liekas!

P.S no off topick, liidz kam nav padiskuteejusi, par so teemu!

aaa sorry macho par to kad kasiijos par tiesiibam, kad bija locket topick, es zinu tas bija nekauniigi un loti nevajadziigi!

Link to comment
Share on other sites

nee kapeec - man daudzi debiili cilveeki patiik

tu debiils? nez, moshka vienkaarshi pastulbs spriezhot peec taa ko tu raksti, ko par tevi runaa un kaada ir tava attieksme.

a iemesls kaapeec tev nevajag admintiesiibas... ir taapeec ka tu nemaaceesi ar vinjaam apieties....

p.s

vari nerakstiit - buushu godiigs, to un sho nedariishu, kikoshu tikai tad ja patieshaam vajadzees... taapat zinu, ka, ja tev iedos tiesiibas, laicinju paspeeleesi un tev sakaaps galvaa admineeshana un buus kiki/slapi/sleji....

Link to comment
Share on other sites

macho isteniiba tu iedevi man labu majastdarbu, padomaat, kapee un kamdeel man taaas tiesiibas ir vajadziigas

Taa es padomaaju un uzraxtiisu iisu apraxtu!!!

1)es neesmu siiks perdelis, kurs nejeegs, kam vajag slap, slay vai kick

2)es vareesu atbildeet pa saviem vaardiem, notikumiem - kurus es esmu pastradaaajis pamatoti

3)maceesu iziet no situacijas ar vaardiem, nevis ar tiesiibaam kuras varbuut man piescirs!!!

4)vareesu staaties suudziibu sadalaa kaa apsudzeetais, kurs ir paarkaabis gign tiesiibu kodeksu, un pat vareesu zaudeet tiesiibas, deel saviem parkaapumiem

5)censties es necentiios, bet dariisu, jo no censanaas nekas nekad nesanaaak!!!

P.S par so visu macho tu vareesi man piesieties, ja es izdariitu kaadu paarkaapumu

un stumbrs tur bija domaats again tas noziime - atkal

Link to comment
Share on other sites

sorry, bet tu man atgaadini kaukaadu miiksto.... nu tipa... taa vietaa lai runaatu kaa DZHEKS tu runaa taa kaa taada meitene. Kaa teiktu worms "iehavo attieksmi puis".

4)vareesu staaties suudziibu sadalaa kaa apsudzeetais, kurs ir paarkaabis gign tiesiibu kodeksu, un pat vareesu zaudeet tiesiibas, deel saviem parkaapumiem

gignam nav tiesiibu kodeksa - viss kas ir - ir nerakstiiti likumi kuri tiek izpildiiti admineejot.

Ja tu jau tagad saki ka grasies zaudeet tiesiibas deelj paarkaapumiem tad tev nav jeegas vinjas dot....

Link to comment
Share on other sites

gignam nav tiesiibu kodeksa - viss kas ir - ir nerakstiiti likumi kuri tiek izpildiiti admineejot.

Ja tu jau tagad saki ka grasies zaudeet tiesiibas deelj paarkaapumiem tad tev nav jeegas vinjas dot....

ko var padariit man vienkaarsi ir taads stils, raxtu ko domaaju, lienu dirsaa, kam nevajag!

Un starp citutu es laikam arii esmu pelniijis vienu iespeeju

miikstais nezinu maybe, bet laikam taads arii es esmu, ko tur var padariit, un starp citu man liekas, ka vis sis forums ir pilns ar miiksiem!!!

Tiesiibas vareetu buut pirmais solis uz labaaku dziivi, nakotni .... , ko es censos tev paraadiit, nespried peec ..... ,varbuut dzivee esmu fors, miils, puukains!!!

P.S macho nesaubies tie ir tikai pieneemumi, tizli bet pieneemumi!!!

Link to comment
Share on other sites

Un starp citutu es laikam arii esmu pelniijis vienu iespeeju

miikstais nezinu maybe, bet laikam taads arii es esmu, ko tur var padariit, un starp citu man liekas, ka vis sis forums ir pilns ar miiksiem!!!

Tiesiibas vareetu buut pirmais solis uz labaaku dziivi, nakotni .... , ko es censos tev paraadiit, nespried peec ..... ,varbuut dzivee esmu fors, miils, puukains!!!

P.S macho nesaubies tie ir tikai pieneemumi, tizli bet pieneemumi!!!

oooooK

1) esi miikstais? nepatiik? mosh mainies? neesi miikstais...

2) pat ja viss forums buutu pilns ar miikstajiem tas nenoziimee ka tev ar taadam jaabuut

3) SOLIS UZ LABAAKU DZIIVI/NAAKOTNI? Galvu saspiedis esi? absoluuts vaajpraats.... Maacies blood savaa skolaa malaci lai tev labaaka dziive buutu...

Link to comment
Share on other sites

ooook

1) esi miikstais? nepatiik? mosh mainies? neesi miikstais...

2) pat ja viss forums buutu pilns ar miikstajiem tas nenoziimee ka tev ar taadam jaabuut

3) SOLIS UZ LABAAKU DZIIVI/NAAKOTNI? Galvu saspiedis esi? absoluuts vaajpraats.... Maacies blood savaa skolaa malaci lai tev labaaka dziive buutu...

Nez kapee tu esi ieneemis galvaa, ka esmu miikstais, piem vai miikstasi vareetu 5 gadus vecaakam dzekam iedot pa muti deel taa ,ka aizskaara manu maasu, vai arii dirst nemetiigi, lai panaaktu saveejo, neee tas nenozimee, ka es esmu miikstasi!!!

Tas tikai noziime ka esmu nepiekaapiigs, un deel taadad ipasiibas cilveekus jaciena, esmu mainiijies, nezinu kas noticis, bet esmu saacis domaat ar kreiso smadzenu puslodi, un lietas liekas savadaakas, interesantaakas. O boy saaku copeet macho, neeeeeee

P.S atkal gribu apstiprinaat diskusiju par tiesiibaam, par kuraam es ciinos un varu krist kaujaa, un macho es te seez savaa misktaa kreslaa domaaju, ko uz taviem jautaajumiem atbildeet, un vienmeer nevaru, tadeel murminu kaut ko nejedziigu, bet sorry par so pasu!!!

Es vienkaarsi esmu taads un sev es liekos fors peec taadas riciibas, ka vereeju tev pistonu ielikt!!!

Link to comment
Share on other sites

nevajag dirst nemitiigi - ne par ko labu tas neliecina

nevajag krist kaujaa par taadu suudu kaa admin tiesiibas

ok sapratu

tiesiibas es tev nedoshu jo tev vinjas dot nebuutu ieteicams (izmantoshanas zinjaa) + tas nemaz tik ljoti nav vajadziigs

un zb man te maaciit citus...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...