Jump to content
GIGN Forum

2nd pieteikums


Bijach
 Share

Recommended Posts

Sveiki.. Taatad taa.. raxtu jau otro reizi..

Veelos ieguut GIGNaa tiesiibas, jo tieshaam saak trauceet tas, ka ljooooti biezhi laikaa

no 15:00 - 22:00 (parasti kad es speleju..) tieshaam NAV adminu huh.gif Ja ir tad vienlaikus

vairaaki, bet anyway peedeejas reizes.. hmm.. 10 maybe.. tochna nav bijis neviens, kas

vareetu kaut to pashu arr uztaisiit.. nemaz nerunaajot par paarejiem kas neieveero

MOTD (laikam taa vinsh saucaas.. tongue.gif ) rakstiito.. Par sevi jau rakstiiju jau ieprieksheejaa pieteikumaa, taakaa negribu atkaartoties.. smile.gif Kaa jau rakstiiju ieprieksheejaa: suudziibas par sevi neesmu dzirdeejis esot admins.. cool2.gif Vienvaard sakot.. Spriezhat pashi.. wink.gif

Peace..

Link to comment
Share on other sites

nu tam es pilniigi piekriitu ka gignaa admini saakushi LJOTI maz speeleet LJOTI maz ! vieniigais kas kaadreiz iegriezhas tas ir script un arii tads pilniigs stulbs , jo restartus liek ja neiet kartes maina ja vinjam neiet ... besii ... domaaju ka bijach tieshaam tiesiibas vareetu dot ! ceru ka admini baigi neljaunosies ka uzdro6inaajos pateikt ka bvareetu dot , kaut arii es to nevaru dariit :]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...