Jump to content
GIGN Forum

Server+admin=lags


Recommended Posts

Kaads nevar pateikt kaa lai buudams administrators un spelejot sava serveri man un citiem nebuutu lagi. jo kad es ieeju uzreiz visiem saakaas lagi. Un + kaads nevari pateikt kur dabuut tos pluginus or smt. for /rank,/top15 ?

k.tnx ? BJOICH

Link to comment
Share on other sites

Kaads nevar pateikt kaa lai buudams administrators un spelejot sava serveri man un citiem nebuutu lagi. jo kad es ieeju uzreiz visiem saakaas lagi. Un + kaads nevari pateikt kur dabuut tos pluginus or smt. for /rank,/top15 ?

k.tnx ? BJOICH

format C: palidiz vienmeer thumbsup.gif

satviiko kompi kaartiigi avrbutu lagi samazinaasies, bet ja nopietni tad tieshaam vai nu peerc 2 pc taa tiiri ok vai arii 1 monstru

Link to comment
Share on other sites

Aha to visu es zinu. Tas jaw naw mans kompis es draugam prosta paliidzu smile.gif bet nevareetu buut cita waina ? Jo kad vin6 ir dziivs nekaadi lagi naw,maybe minimaali bet kad vinju noshauj tad srazu visiem ir taadi nezheeliigi lagi sad.gif . Kar4 vin6 ir admins un grib speeleet savaa serveris no sava kompja smiliez.de_2551.gif vinjam smadzenes ir dirsaa ~ 10cms.gif ! Maybe waina ir addonos ko es ieinsteleju ar to proogu :| ..

Link to comment
Share on other sites

Aha to visu es zinu. Tas jaw naw mans kompis es draugam prosta paliidzu smile.gif bet nevareetu buut cita waina ? Jo kad vin6 ir dziivs nekaadi lagi naw,maybe minimaali bet kad vinju noshauj tad srazu visiem ir taadi nezheeliigi lagi sad.gif . Kar4 vin6 ir admins un grib speeleet savaa serveris no sava kompja  smiliez.de_2551.gif vinjam smadzenes ir dirsaa ~  10cms.gif ! Maybe waina ir addonos ko es ieinsteleju ar to proogu  :| ..

nu tas shits kautkads paprovee...FORMAN jo man C: ir 160GB smile.gif un i-nets man tikai ir 256KiB UPLOAD bet nav lagu?

Edited by elans
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...