Jump to content
GIGN Forum

Xb


Recommended Posts

Labdien,

iztiksim bez liekiem textiem, taatad pie lietas:

gribeeju paluugt xb access uz servera - neko citu kaa tikai xb

ljoti biezhi sanaak speeleet tieshi darbadienaas naktiis - un tieshaam ir taa ka nav adminu ar xb accessu un gadaas pa kaadam norecoil un wh fanam =)

ir situaacijas arii peecpusdienaas un vakaros kad neviena ar xb access nav serverii - tikko tieshi taada bija =) de_nuke @ 21:20 shodien bija viens cincis ar pilnu komplektu ... un neviena nebija kas banotu

ja tas ko mainiis tad biju admins uz vecaa cs.apollo.lv un suudziibu nekad nebija

uz gign'a speeleeju diezgan ilgi jau =) smerdeljus atshkjirt arii speeju ( domaaju ka te daudzi piekritiis )

p.s. ja access tieshaam tiks iedots - tad kaa jau daudzi zin zem mana nicka speeleejam 2-vataa - tad tiks mainiita parole un pieeja shim nick'am buus tikai man.

murrrrrr =)

Link to comment
Share on other sites

Tādi gadījumi par dienu gadās reti bieži vien kad skatos serverī ir vismaz 8 cilvēki ar xb tiesībām un ja nu gadās ka kads ciito tad var mierigi ieiet chat.gign.lv #gign

un pasaukt adminu arī es tā agrāk darīju !

Par naktīm neko nezinu jo nespeleju tad!

Link to comment
Share on other sites

aiziet jau pasaukt var - nestriidos - tikai neviens no tiem smerdeljiem nav registreeti - taapeec kameer aizskrien saukt - vinsh jau ir izlidojis un ienaacis reg. players

Labs arguments ..... Domaju ka varetu iedot uz kadu test laicinu piem. 7dienam (168stundam ).... p.s biju sodien noraditaja laika karte de_nuke un ja teisam adminu nebija .... nu ja kads bija tad loti maskejas 20.gif - ir ka 2vi spele uz so nicku ... tas var radit mazas problemas evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...