Jump to content
GIGN Forum

Bans :(


puk1s
 Share

Recommended Posts

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: Lq

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: puk1s

BAN] Iemesls banam: wh

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 28 minutem 7 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

>>demo<<

Speeleeju bez wh. Luudzu noskatieties un spriediet pashi.

Link to comment
Share on other sites

skatījos līdz kādam 8 raundam, nu tā - bija momenti kur varēja piesieties, piemēram, moments 3. raundā, kad puk1s iet uz B kopā ar vēl kkādu teriku un tad tur tas ct notupies sēdēja un šāva, jā, skaņu varēja dzirdēt, to es nenoliegšu, bet tā ekstra precīzi skrienot turēt mērki uz pretinieka caur tai sieniņai, varētu teikt apmalītei... nu nez, tas bija tā dīvaini... + vēl viena epizode, tā kur viņš rašojot caur B (nu jau kā ct) skrēja uz C un tālāk pa labi lejā uz t bazes pusi, nolika Likvido un tālāk augšā pa kāpnēm, tad noleca lejā pie tām zilajām durtiņām un tur laikam 1 novāca, 2. ters bija tur pat kur tas pirmais, varēja dzirdēt, ka viņš tur šauj, tad kapēc puk1s negāja iekšā pa zilajām durtiņām, tādā veidā apejot to t no muguras, rodas tāda sajūta, ka viņš it kā zinātu, ko darīs T, ka turlīt līdīs no turienes laukā...

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

puk1s cs spēlē ilgāk pa tevi slow hands wink.gif takā es varu pateikt tikai to - shut up you maza faka! visur tev dīvaini momenti ... nepadomā to , ka viņš dzirdēja un nolēma pidiņu apiet ? un pēc skaņas var pateikt kur peders sēž , takā ej d1rst! paspēlē kādu gazerīti ar normāliem cilvēkiem nevis botiem, tad sapratīsi kā ir spēlēt uz skaņu ... gg

Link to comment
Share on other sites

o bļa fuj1 ierunājās... TU demo vispār NOSKATĪJIES? varu derēt ka nē un man ir pox vai viņš spēlē par mani ilgāk vai neilgāk, tici man, es zini kas ir skaņa un zinu kā pēc tās vadīties cs laukā. tikai mani vienmēr ir fascinējuši šie 6.prāta īpašnieki, kas nevis aptuveni nosaka pēc skaņas kur ir pretinieks, bet jau skrienot caur sienu velk un tur mērķi uz pretieka, btw, tanī momentā ct nekustējās, bet vienk tupēja un šāva, takā fuj1 tavi pārmetumi manām aizdomān, kr4e pats ej dirst! tas, ka tev pazīstams cilvēks spēlē cs nenozīme, ka viņš to nevar darīt ar palīgprogrammām...

gL

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

nuu neziu par pukji, visapaar diivais chalis, vienu briidi speele tiri ok (+10), vienubriidi atkal mokaas... (-15)droshivien vainiigas garstaavoklja mainjas... nuu buutiibaa jau man nekaa aizdomiiga nelikaas... uz skanju njem

Link to comment
Share on other sites

fastij biggrin.gif es pats tā visu laiku spēlēju ... tad jau man arī ir wh ...

to slow hands wink.gif nekāds draugs, paziņa viņš nav, ir redzēts kā spēlē, ir sekots līdz ...

sorry par smiliez.de_2523.gif , bet nevareeju attureeties uzraxtiit... fuj1tsy es kaut kur piemineeju wh?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...