Jump to content
GIGN Forum

tiesiibas...


infusion
 Share

Recommended Posts

Sveiki !

Esmu iegriezies sheit lai izklaastiitu savas veelmes - gribeetu sanjemt admina tiesiibas .

Taa tad

Mani sauc Alvis , vecums 13 gadi - tas veel neko nenoziimee - videejaa atziime skolaa 7,8 .

It kaa paareejais nav buutiski no personiigaam lietaam - adrese tam taram ...

Ko es ar admina tiesiibaam dariishu ? huh.gif Mainiit mapi tas nav iipashi buutiski , bet cemperus un fraggerus (saucamos) iepllaukaat gribeetu . Slap - slay . Vienmeer shie kad uzliek bumbu skrien uz to vietu un it kaa saak uzmaniities vai nav enemy un kad paliek 10 sec skrien prom - O.K. labs ekipeejums un risks ka nospraagshu un viss gaisaa , bet wtf ? - ja tu defuusee bumbu - VISPIRMS Tas ir jaameegina dariit tad taviem komandas biedriem buus lot of cash . Potenciaals roundu vinneet aug... vareetu te visu dienu staastiit situaacijas . Bumbas likshana un mekleeshana arii.

Cerams es dabuushu to ko ljoti damn veelos . smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Taa kapeec no manas puses antirec:

1. Tu nevareeji saakumaa izdomaat kaa lai raksta pieteikumu, kaa tu vareesi izdomaat kad vajadzees pielietot taas

2. Tev ir 13 gadi neapvainojies bet nez vai tu ko praatiigu dariisi. (lirelis piemeers ka vinjss maak 13 gados ar admin tiesiibaam riikoties smiliez.de_265.gif) ; ( es pats izskatos peec 13 gadiiga malalletkas biggrin.gif ).

3. Admini jau ir pietiekossi

Link to comment
Share on other sites

Puika sameeraa praatiigi pamatojis savu veelmi. Es pats ar ar lielu "prieku" slap, slay fragerus, kuri nejeedz C4 ne uzlikt, ne defjuuzu uztaisiit. Tikai nevar jau zinaat vai vinjhs zinaas, un cik labi zinaas, kad vajag un ko vajag...

Tik man tas runas veids liekas taads nepareizs - paaraak daudz "sveshvaardu".

BTW, vajadzeetu uzlikt adminu vecuma limitu, kaut kaadus 15-16-18 gadus, nu nez.

Link to comment
Share on other sites

jums perdeljiem jaasaak off topics tikai tapec ka cilvekam ir 13 gadi?.. juus sevi tajaa vecumaa uzskatijaat par kaut ko mazveertiigu?

bet vispar smiliez.de_265.gif cs.gign.lv patiesham ljoti sakaartots servers... pateicoties shiem daudzajiem adminiem smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Hmm! Ar 13 gadiem tiesiibas uz GIGN...  smiliez.de_2125.gif  smiliez.de_2551.gif !!!! Neceri! Un peec tavas bildes var spriest ka esi meitene!

A peec tava texta var spriest, ka tu esi idiots !!! laughing7.giflaughing7.giflaughing7.gifnew_321.gif

Peec shii teksta jin, vinhs chista izklausas peec idiota un rasista biggrin.gif.

VAI NAVA VIENALGA CIK VINJAM GADI ???

nesaprotu, kas juus kautkaadi rasisiti esat, galvenais jau vai vinsh maak vispaar speeleet un kaa vinsh vareetu riikoties ar vinjam dotajaam tiesiibaam. Un tas ka uz gigna ir pardaudz adminu nava iipashi pamanaams, lai gan peedeeja likaa maz speeleejis esmu sad.gif.

Link to comment
Share on other sites

Hmm! Ar 13 gadiem tiesiibas uz GIGN...? smiliez.de_2125.gif? smiliez.de_2551.gif !!!! Neceri! Un peec tavas bildes var spriest ka esi meitene!

A peec tava texta var spriest, ka tu esi idiots !!! laughing7.giflaughing7.giflaughing7.gifnew_321.gif

Peec shii teksta jin, vinhs chista izklausas peec idiota un rasista biggrin.gif.

VAI NAVA VIENALGA CIK VINJAM GADI ???

nesaprotu, kas juus kautkaadi rasisiti esat, galvenais jau vai vinsh maak vispaar speeleet un kaa vinsh vareetu riikoties ar vinjam dotajaam tiesiibaam. Un tas ka uz gigna ir pardaudz adminu nava iipashi pamanaams, lai gan peedeeja likaa maz speeleejis esmu sad.gif.

smiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gif Jin par tavu inteligenci es nesaubos , tas nenozmiimee ka man nav nekaa galvaa , iisteniibaa man ir divas reizes vairaak nekaa tev , bilde ir domaata kaa joks - taa neatspulgulo manu buutiibu . BTW , tu dabuuji tiesiibas uzlaizot kaada GIGN membera pakalju ? Vaine asslicker & cocksucker ! smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

ak dies...

pilniigi vaardam nav vietas, es saprotu 13 gadi, bet nu tik DUMSH

infusion shis ir tas mirklis, kad tev labaak pakluseet, joviss ko tu saki tikai veel vairaak noraadiis uz tavu stulbumu sad.gif

tu galiigi nesaprati neko no mana teksta, un par cik tu neeesi "cilveeks" tava dirshnaas nav pinjemama sad.gif

Link to comment
Share on other sites

ak dies...

pilniigi vaardam nav vietas, es saprotu 13 gadi, bet nu tik DUMSH

infusion shis ir tas mirklis, kad tev labaak pakluseet, joviss ko tu saki tikai veel vairaak noraadiis uz tavu stulbumu sad.gif

tu galiigi nesaprati neko no mana teksta, un par cik tu neeesi "cilveeks" tava dirshnaas nav pinjemama sad.gif

Es nemaz neesmu stulbs. Tu esi stulbs un tev liekas , ka visu zini un maaki , Labriit ! , shii ir realitaate - tu esi I D I O T S smiliez.de_2477.gif . Katrs vaards , ko es saku atspulgulo tavu stulbumu un gailla iztureeshanos . biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Katrs vaards , ko es saku atspulgulo tavu stulbumu un gailla iztureeshanos . biggrin.gif

evil6.gif arii tavu(infusion) stulbumu un gailla iztureeshanos

mana videejaa atziime skolaa ir 7,8 evil6.gif

p.s tagad lasi no luupaam: A-I-Z-M-I-R-S-T-I

Link to comment
Share on other sites

Es nemaz neesmu stulbs. Tu esi stulbs un tev liekas , ka visu zini un maaki , Labriit ! , shii ir realitaate - tu esi I D I O T S smiliez.de_2477.gif . Katrs vaards , ko es saku atspulgulo tavu stulbumu un gailla iztureeshanos . biggrin.gif

Nu ja man to saka 13 gadiigs mazs,dumsh,aprobezjots dauniitis, tad jau laikam vinjam ir taisniiba sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...