Jump to content
GIGN Forum

Ierosinaajums.


Guest Zephyr[Genz]
 Share

Recommended Posts

Guest Zephyr[Genz]

Sveiki!

Man jums ir sekojoshs preikshlikums...

... Taa kaa juusu severii gandriiz nepaartraukti tike speeleetas taadas kartes kas saakas ar fy_ awp_ aim_ he_ un tamliidziigas es ierosinu uz kaadu laiku shiis kartes iznjemt nos servera, jo saak jau besiit shii fragu vaakshana. Man personiigi ielaaku prieku sagaadaa ja de_ kartee palieku peedeejais CT un sedzu bumbu un to nosargaaju no 5 T. Taatad mans priekshlikums ir atstaat juusu serverii tikai cs_ un de_ kartes(uz pagaisu laiku). Nu taas ir tikai manas domas bet domaaju ka man domu biedru netrukst... Galavaards jau pieder jums.

Bye

P.S. Protams tas attiecas arii uz taadaam karteem kaa cs_tank un cs_discounter

Link to comment
Share on other sites

Varu tikai piebilst ka tauta uz GIGN jau pat aztec uzskata par paaraak sarezgiitu karti - uzlieku uz votes de_aztec, cilveeki paspeelee 5 min un map changes to awp/iceworld...Ja shitaa turpinaasies wormam racionaalaak buus palaist nevis CS bet HL DM serveri...CS ir un paliek CS nevis HL vai Quake mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Vo tur es chista par visiem 100% piekriitu ka fy_iceworld, he_tennis, aim_train, awp_map2 un veel dazhas uz laiku ir noteikti jaiznjem jo tik tieshaam jau ir piegriezies un tadas mapees ar galvu neviens jau nespele visi tikai skrien un banzai a lielajas mapees jau ir biki japadoma ko un ka ! es par to lai uz laiku nonjemtu shiis mapes. smiliez.de_265.gif

Link to comment
Share on other sites

ph34r.gifsmiliez.de_2538.gifblink.gifsmiliez.de_2524.gifsmiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2551.gifph34r.gifwacko.gifunsure.gifbiggrin.gifcool.giftongue.gifhuh.gifwink.giflaugh.gif Zeeni zeeni es ta palasiju un sapratu ka jums ir kopeja nesaprasanas problema.

Es jums godigi saku piekritu ka nevajag tik biezi spelet mapes ka ice un vel jusu pieminetas bet tapec jav nav jadzes ara no servera ir tak daudzas mapes kuram pat nosaukumus neviens nezin no galvas bet vuinas tur ir ka piemeram cs_747 un de_747 kas ari nav sliktas mapes bet neviens taka negribs spelet iez kapec ta =].

Tapec ka ilgi nav speletas un vienkarsi neviens nezin.

Un pret votem var cinities sekojosi es ka admins varu uznemties vai nu kikot vai vel kautka izrekinaties pret dumjam votem ka nu worm varetu pateikt gan prieksa ka jaizrekinas, bet piekritisiet ka serveris ari busku gluko.

Kas jums tur vel bija.........

Aaaa tur vel par to pro un hl =]

Tas tak ir murgs piekritisiet man vai ne?

Nevajag uzreiz tadas krassas izmainas tas viss ir jadara pakapeniski un jautajums vai gign daziem cilvekiem nav sacis glukot? Man piemeram ir. Un Zephyr vai tev vies strada kad tu connecte? tev admin_vote_map styrada?

Link to comment
Share on other sites

Macho nevajag aizmirst ka GIGN ir CS serveris...Vari saukt taas par kapriizeem bet nu iceworld un awp2 NAV CS kartes...

Protams ja galvenais lai cilveekiem ir fans - FF off, gravity 100, funmode - un serveris buus nu loti populars...

Link to comment
Share on other sites

gravity 100? smile.gif ti 4to? tas galiigi iesako. + Es ar savu fanu domaaju lai cilveekiem nav garlaiciigi speeleet. Ar tiem superfanprikoliem vinjiem aatri apniks. Un ja vinji liek tos aisvoorldus tad jau aciimredzot patiik. Ok... taa nav nekaada cs karte, tomeer dazhreiz var uzspeeleet. Awp2 manupraat var normaali 4-6 trenneet. Nu kaa veelaties. Ownage tak tur mums ir noveerotaajs smile.gif lai vinsh zinjo par situaaciju smile.gif . Vareetu sheit arii izveidot taadu mapvoutingu par karteem un netiikamaakaas nonjemt. Ieejot serverii protams linku vaidzeetu uz to vietu kur vareetu nobalsot. Nu nez.... daudzi risinaajumi.

mad.gif he_ kartes? aaaa - taas gan vajag nost...

Link to comment
Share on other sites

Guest Zephyr[Genz]

Nu labi, bet vismaz vareetu iznjemt kartes cs_tank un he_tennis un aimtrain , jo zaudeetaaju komandas jau piedzimsot jau ir beigtas ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

Un ja vinji liek tos aisvoorldus tad jau aciimredzot patiik. Ok... taa nav nekaada cs karte, tomeer dazhreiz var uzspeeleet. Awp2 manupraat var normaali 4-6 trenneet.

Dazhreiz ? biggrin.gif Neatceros, pagaishotrdien laikam, ~5 stundas uz servera tika speeleetas awp un iceworld, vienu reizi paspiideeja discounter. Sho 5 stundu laikaa es divreiz uzliku uz votes aztec, visi nobalsoja par, aztekaa tika nospeeleeti apmeeram 6 raundi un votemap iceworld...

Treninam protams awp un iceworld der nu bet tas ar nav normaali ka tieshi shiis 2 kartes dominee uz servera...Varbuut kaads atbalstiitu taadu variantu ka abas kartes tiek nonemtas no votes/adminiem arii nav tiesiibu shiis kartes likt, vienkaarhsi teiksim, 3-reiz dienaa noteiktaa laikaa tiek speeleetas shiis kartes...

Link to comment
Share on other sites

' date='May 20 2003, 09:38 AM'] Sveiki!

Man jums ir sekojoshs preikshlikums...

... Taa kaa juusu severii gandriiz nepaartraukti tike speeleetas taadas kartes kas saakas ar fy_ awp_ aim_ he_ un tamliidziigas es ierosinu uz kaadu laiku shiis kartes iznjemt nos servera, jo saak jau besiit shii fragu vaakshana. Man personiigi ielaaku prieku sagaadaa ja de_ kartee palieku peedeejais CT un sedzu bumbu un to nosargaaju no 5 T. Taatad mans priekshlikums ir atstaat juusu serverii tikai cs_ un de_ kartes(uz pagaisu laiku). Nu taas ir tikai manas domas bet domaaju ka man domu biedru netrukst... Galavaards jau pieder jums.

Bye

P.S. Protams tas attiecas arii uz taadaam karteem kaa cs_tank un cs_discounter

Uzliku paaris komandas tjipa a_dvote un a_dm kas nodisablee voutoshanu par karteem un nodisablee am komandu (kas nomaina karti). Shi komanda ir pieejama GIGN memberiem un veel dazhiem, kas parasti forumaa nelien tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jaa murgs 3 atkartojas akal visiem knivesmode praata un visi kaa fanaati trenne knives prasmi un pat kad nava knives mode tad visi spele uz kniveem tad kad ienak kads kurs nezin ka knivojas visi un sak saut visus ar awp vinu kiko pectam jav viss ok bet stulbi knivoties sad.gif To pluginu vispar vajadzetu izmest misenee vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...