Jump to content
GIGN Forum

Austinas muzikai


ManuVietuIenjemRegistretais
 Share

Recommended Posts

Any suggestions? Mazas (in ear) austinas jau butu forsakas un kompaktakas, bet kaut kaa neesmu reali nevienas redzejis kas labi mana ausi turetos un izdvestu normalu skanu. Tapec laikam jamekle lielaas ausis. Sen neesmu par tam neko interesejies. Sakuma jau butu forsi ja man nosauktu sakarigakos brendus skanas/izturibas zina. ATGADAINU KA MUZIKAI, NEVIS SPELITEM! Izvilku no skapja savus vecos sennheiserus (hd555), ar ceribu ka varbut bus labi, bet izradas man kaut kas ar kontaktu vai vadiem, vai vel nezin ko nav labi un skana raustas/cakarejas utt.

So pls paris brendus, talak pameklesu pats. Nu un ja ir kads baigi forsais modelis, varat ari nosaukt. Cena ap 100...

Link to comment
Share on other sites

Lietosu tikai arpus majas :D Majas pie kompja man vinas nevajag...

Izskatas ir minimala nozime, tomer negribas lai izsktas pec maxima ausiim no plikas plastmasas.

Un labak lai ir ap ausi, nevis piespiestas.

Iepetisu sennheiserus interneta, ar vecajam biju loti apmierintas, kaut gan galvenokart tikai geimoju ar tam.

EDIT: Jus neviens nelasat ka in-ear ausis man nevajag!!! :D

Link to comment
Share on other sites

šeit ir ļoti apjomīgs charts:

http://www.head-fi.org/t/433318/shootout-114-portable-headphones-reviewed-xiaomi-mi-headphones-added-04-21-2015

pabrauc uz posta beigām, tur ir bilde ar kopsavilkumu

par lietošanu ārpus mājas - uzskatu, ka visi tie, kuri staigā ar lielajām ausīm ārpus mājas (it īpaši ziemā), ir lohi. in ear austiņas ir pietiekami kvalitatīvas un daudz ērtākas tādām nodarbēm.

mvir, tu gan jau negribi in ear tipa, jo ir bijusi tikai slikta pieredze ar ļevām ausīm (nerunāju par tavām ausīm, gan jau viņas tev ir kā pašam ādamam)

Link to comment
Share on other sites

Mazas (in ear) austinas jau butu forsakas un kompaktakas

pirmajā postā nav minēts, ka nevajag in-ear ausis.

EDIT: Jus neviens nelasat ka in-ear ausis man nevajag!!! :D

es lasu, ka esi staigājis ar maximas in ear ausīm un neesi dzirdējis labas in-ear austiņas.

Link to comment
Share on other sites

Es teicu ka man in-ear ausis neturaas ausiis un skana ir mesls. Ipasi ja straujak kusties... Protams neesmu visas meginajis, bet nu galigi ne leetaas.

jāstigā bez austiņām,

savādāk uzbrauks vilciens virsū

Par to nav jauztraucas. Pa ielam es ar kajam neparvietojos, vismaz ne pilsetas kur vilciens/tramvajs varetu man uzbraukt :D

Amnij, paldies. Tas tops butu labs, ja nebutu daudz veco modelu. (vai man tik ta liekas)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...