Jump to content
GIGN Forum

Ban Plātsmaize


Platsmaize
 Share

Recommended Posts

Sveiki jaunā gadā!

Mans niks Mr.Plātsmaize

Es spēlēju kādas divas dienas nepilnas un šodien jaunā gada dienā 1. janvārī eju uzspēlēt css un bladāc man uzmet šo

Disconnect: Kicked by Console : BANNED! Reason: abuse! Ban will expire in 153 days 14 hours 58 minutes. More info in console..

Mans ip 84.237.137.44

Neko neesmu serverī rakstijis lamājies, čītojis

Paldies jau iepriekš

+-[Access denied]----------------------------------------------

| BAN ID: 11753

| ADMIN: Zloy^

| BANNED NAME: `dno`

| BANNED STEAM_ID: (nosteam generated ID)

| REASON: abuse

| TIME SET: 2014-04-13 14:16:11 (263 days 1 hours 12 minutes ago)

| EXPIRE: 2015-06-04 06:16:11 (in 153 days 14 hours 47 minutes)

| More info: http://www.gign.lv/ban/11753

Edited by Platsmaize
Link to comment
Share on other sites

Ну думаю за оскорбление время конечно поставл Злой за много .ну на то он и злой . думаю бан можно и снять да и время прошло достаточна :aha: .

Ну а так вобщето .

  • Man ir pamatots bans, ko norāvu par čītošanu
    Bana noņemšanai ir tikai viens variants, neatkarīgi no tā cik ilgs laiks ir pagājis kopš bana uzlikšanas - 2,57 Ls nosūtot maksas SMS. Lai to izdarītu, atver savu banu pēc adreses http://www.gign.lv/ban/xxxx, kur xxxx - tavs bana ID, ko var redzēt konektējoties pie servera. Bana noņemšanas maksai nav nekāda sakara ar nika reģistrāciju. Ja bans ir uzlikts nesen, tad vēlams pēc bana noņemšanas paziņot adminam, kas tev uzlicis banu, ka tu esi samaksājis par bana noņemšanu, lai nerastos pārpratumi ar atkārtotu banošanu...
  • Man ir bans par to, ka lietoju necenzētus vārdus vai arī aizskāru adminu
    Par necenzētu vārdu lietošanu admins ir tiesīgs spēlētaju apklusināt, izmest no servera vai piešķirt banu 3 stundu garumā. Savukārt par admina apvainošanu vai arī necenzētu vārdu lietošanu adresētu adminam (neatkarīgi no konteksta, nav būtiski vai adminam ir taisnība vai nav) var saņemt banu līdz 3 dienām. Ja ir pamatotas aizdomas, ka vajadzētu apšaubīt admina rīcību, tad ir iespējams izveidot šajā sadaļā sūdzību.

P.s. Если у тебя динам....... айпи ето не наша проблема!

Link to comment
Share on other sites

Maize, pēc bana jau izskatās, ka tu kaut kādu mistisko IP rādi, jo tu jau spelēji cs:s, bet, ja nekļūdos, tad bans ir uz 1.6.

Anyway - restartē rūteru!!!

Man katru 3. dienu rādās, ka man ir bans, jo man mainās IP un iekrīt jau nobanota IP. Tākā vienkārši apskaties whatismyip.com savu IP, restarē rūteri un būs cita. Ja uzreiz nenomainās, pamēģini vēl. Man citreiz vajag kādas 3x vai 4x restartēt.

Bet , ja banu norāvi pamatoti, tad vienīgi unban ar sms

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...