Jump to content
GIGN Forum

Jautājums saistībā ar PHILIPS televizoru.


MaR'z
 Share

Recommended Posts

Čau, čau tā tad, man ir jautājums saistībā ar PHILIPS televizoru.Televizors ir lielais, kā jau visiem,jaunie modeļi.. , Smart TV nav,bet no jaunajiem ir.Televizors mums jau ir kādu laiku,bet lieta ir kāda,ģimenē mums tīk skatīties dažādas filmas īpaši man,par cik televizora izmērs ir liels,pieējams full hd,novelc un iemet flešā,bet kas ir ar šo novilkšanu.Vilkšana reizēm prasa ļoti lielu laiku,tāpēc es kkur pa ausu galam dzirdēju,kad ir pieējama tāda lieta kā filmas palaišana caur datoru un skatīšanās caur televizoru,proti.. ir kkāda programma,cik saprotu viņa iet caur flešu or somth,neēsmu lietas kursā,īsti arī nevaru nekur,nekādīgi atrast.Es domāju ideju jūs sapratāt,tāpēc varbūt man paveicas un kādam jau ir kkas tāds un kāds kko tādu lieto,tāpēc būšu pateicīgs,ja kāds padalīsies ar informāciju vai kādam rubī fiška no tā.

Paldies jau iepriekš :) .

Link to comment
Share on other sites

hdmi vads no pc videokartes uz tv ligzdu.. tv bus ka otrs monitors.

Šāda vada nav,bet jā,aizgāju līdz televizoram,uzmetu aci uz portiem un pie USB ieējām ir "hdmi" ports,iegogglēju un šādi vadi ir pieējami pat 5m gari,bet lieta tāda kad televizors atrodās otrā istabā un no kastes līdz viņam ir +/- 11metri, vai ir iespēja viņu iegādāties vai pasūtīt tik cik man vajag?

P.S. nav bijusi saskarsme ar tādām lietām,tāpēc varbūt kkur kko nesaprotu.

pats, pats lielais televizors? ja?

Jā, no jaunajiem modeļiem.

Link to comment
Share on other sites

nu cilvēks raksta ka nav Smart TV tas principā norāda ka nav ari RJ45 ne Wireless. Pa lielam sāc ar to ka varēji TV modeli ierakstīt lai varētu paskatīties vai TV supportē ārējos USB Wireless puļķus, ja ne tad tikai HDMI vads.

Link to comment
Share on other sites

Iemet precīzu TV modeli. Ja ir DLNA atbalsts tad var rūtera nodrošinātajā tīklā sharot filmas.

Philips "42PFL42x8" .

nu cilvēks raksta ka nav Smart TV tas principā norāda ka nav ari RJ45 ne Wireless. Pa lielam sāc ar to ka varēji TV modeli ierakstīt lai varētu paskatīties vai TV supportē ārējos USB Wireless puļķus, ja ne tad tikai HDMI vads.

Laikam tikai HDMI vads,bet ar to pašu domāju pietiks.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...