Jump to content
GIGN Forum

Vīruss vai uzlauzta parole.


Nak3D
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Nevarēju netā atrast tieši zem šī teksta kaut kādu info, tāpēc varbūt šeit kāds zinās.

Attiecīgi vakar pamaniju, ka no mana skypa lido laukā privātās ziņas random cilvēkiem ar tekstu

Привет, я буквально на 2 минуты, в поездке сейчас нахожусь, а рядом терминалов вообще нет, очень не удобно обращаться, но можешь кинуть мне на телефон 100 или лучше 200 рублей на номер +79261503185 (мегафон)? Уже у кого только не спрашиваю. Крайне поможешь, спасибо! Верну сразу как вернусь!!!

Nomainiju paroli, ziņas pārstāja iet laukā. Drošības pēc izlaidu cauri antivīrusu, bet tas neko neatrada.

Tad nu jautājums, no kā tas bija?

1. Uzlauzta parole skypā? Kaut kur, kur esmu gājis iekšā ir bijis ieperinājies kaut kāds keyloggeris?

2. Kaut kāds jauns vīruss ielīdis kompī un antivīruss nevar atrast, attiecīgi jābaidās tālāk?

Link to comment
Share on other sites

Ir kādam arī reāla atbilde?

Jo reāli ir tā, ka paroli uzlauzt būtu diezgan neiespējami, jo sastāv no visiem iespējamajiem sūdiem uperiem, loveriem, cipariem un jaunavas asinīm.

Un loģiski domājot, parasti jau paroli nomaina, ja uzlauž no ārpuses, attiecīgi ne šajā gadījumā, jo palika tāda pati.

Tad nu pēc izslēgšanas metodes atliek trojānis, kas veljoprojām iemitinājies kompī, bet tas būtu ļoti maz ticams.

Protams arī pastāv iespēja, ka parole tiešām tika piefiksēta no cita datora, jo esmu lietojis skypu arī pie citiem, ne anti-fool proof datoriem.

Jautāju šeit vairāk ar domu, ka iespējams kādam jau ir bijusi saskarsme ar tieši šo sūda paveidu un zina kā tas ir noticis.

Link to comment
Share on other sites

Mūsdienu skype konts ir sasiets ar windows live kontu (vismaz tiko ta vel bija). Pārbaudi savam kontam no kādām ip adresēm tajā ir iets iekšā. Protams, otrs variants ir trojānis, kas ir ļoti arī reāli. Skaidrs, ka ir tur ārā daudz vīrusi, kurus antivīrusi vel neņem.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...