Jump to content
GIGN Forum

Touch-screen laptop vs. non-touch


remix.cc
 Share

Recommended Posts

Nu sāku domāt pirkt jaunu laptopu, jo šis ir 4 gadu vecs un pēdējā gadā palika galīgs mēsls.

Eju veikalos nu un tur tagad šis trends, kur datori iedalās ar touch-screen'iem un non-touch.

Cik saprotu, tagad katram datoram ir Win8, kurš ir vairāk akcentēts un tačskrīniem, bet man personīgi liekas, ka šie tačskrīni vēl nav savos augstumos un man uz ekrāna uzsēdīsies muša, un man no tā spēle sāks grozīties uz visām pusēm (vai bankas nauda..) ...

Arī neredzu īsti jēgu, jo abu veidu laptopi ir izskatās vienādi pēc visiem fiziskiem parametriem (lielums, svars..)

Gribēju uzzināt, vai kādam ir šie touch-screen laptopi un vai ir tiešām tie labāki? vai arī es domāju pareizi un labāk pirkt non-touch?

Link to comment
Share on other sites

Principā, ja touch-laptopa ekrāns nav grozāms, tad viņš ir sūds + tāds prieks maksā 1 stabu un vairāk. Arī tas, ka uz ekrāna paliks pirkstu nospiedumi.. gribēsi noskatīties filmu - viss taukains.

Ja vēlies to touch, tad ņem surface 3.

P.S.

Ja vēlies, tad varu Tev piedāvāt par saldākām summiņām.

Link to comment
Share on other sites

Paziņam ir kaut kāds Asus laptops ar touch. Dažiem cilvēkiem ir tāds nepatīkams ieradums uz ekrāna kaut ko rādīt ar pirkstu - šādam touch netīšām pieskarās un viss aizbrauc auzās. Tā kā viņš vispār to touch ļoti reti izmanto, tad tas vairāk kā traucēklis. Tavs piemērs ar mušu ir pat ļoti reāls (nācās to laptop'u palietot pāris stundas - tiešām izbesīja).

Es gan jau pirktu bez, bet nu tas kā kuram :)

Link to comment
Share on other sites

Paldies, tad arī centīšos pieturēties pie non-touch :)

Sātana advokāts,

jā, drīz laikam arī sākšu kaut ko par laptopu variantiem jautāt, bet pagaidām tik ātri sanāca iespēja ieskriet veikalā un vienīgais, kas patika ir šis ENVY 17-j053ea 17” Laptop ,bet palasot reviews tur izrādās nevar citu OS uzinstalēt, vismaz runa bija par win7, bet es gribētu, lai būtu 2 OS, kur otra būtu Linux :)

Link to comment
Share on other sites

Tu esi no UK? Apskatījos saitē un šis ir skaistāks par tevis doto variantu.

Ja tomēr esi no LV, tad varu Tev piedāvāt tādus. Ir vēl daudz variantu, bet par tādu summu gaming laptopu, jo kāpēc gan nē.. vismaz dzesēs skaistāk.

MSI GE70 17.3" FHD A-GL i5-4200H 8GB 1TB GTX850M 2GB DVDSM BT noOS (GE70 2PC-072XPL) - 890€

MSI GE70 17,3'' HD+ A-GL i5-4200M 8GB 750GB GTX765M 2GB DVDSM BT noOS (GE70 2OE-093XPL) - 850€

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Biju pazudis druksu.. xD

Jā, esmu pagaidam UK un tagad skatos to Lenovo.., izskatās labs, bet jau ir out of stock.., argos.co.uk par £60 dārgāks :( un te tagad nevaru saprast, vai izņemot pcworld/currys un argos Anglijā vēl ir kādi distribūteri.., negribas tak ebay/amazon pirkt laptopu :/

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...