Jump to content
GIGN Forum

Banned by admin sole


BLACKSHERED
 Share

Recommended Posts

Saksim ar to ,ka laikus atvainojos par garumzimem.

Tatad lieta ir tada ,ka es sanemu banu no si individa bez iemesla ,jo neviens aizskaros vards netika raidits uz vina pusi par kuru es varetu sanemt perm banu. Tatad viss sakas ar to ,ka es vinam pajautaju vai vinam nav apnicis katru raundu pa sturiem sedet. Tad uz manu pusi no kada speletaja tika raidits teksts kura tika ieklauts vards daunis. Tatad protams es sim individam atbildeju protams ,kas ari nebija rupji nemot vera ,ka vins telo arstu. Tad protams admins zole saka ,lai es aizveru muti vai ari lidosu protams momentali saka man draudet ar banu. Es vinam pateicu ,lai vins beidz telot varoni un visiem draudet ar banu savadaka konteksta bet protams nekas aizvainojos netika raidits uz vina pusi ,lai es sanemtu perm banu ,jo tur butu pieticis ar gagu nemot vera ,ka so incidentu neiesaku es.Protams pirms manim bija velviens speletajs kuram tika draudets ar banu bez iemesla no si admina puses. Velos ,lai sis admins tiktu bridinats neskatoties uz vina dzives problemam ko vins taja mirkli bus izdomajis.

an ID: 14706

transp.gifAdministrator: zOle`

transp.gifServer*: go.gign.lv

transp.gifBanned name: Savage Ghastly Notorious

transp.gifBanned ip: 80.111.153.250

transp.gifBanned SteamID: STEAM_0:1:81823105

transp.gifReason: doma ko runa

transp.gifTime set: 21.06.2014 23:00

54 minutes ago

transp.gifExpire: never

transp.gifBan status: active

Demo var atrast seit pat : http://www.gign.lv/ban/14706

Link to comment
Share on other sites

1. sm_ban automātiski lika PERM - mana kļūda - UNBAN

2. Fruktiņ - Piedomā ko runā - daunis nebija pat tuvumā - Tur tas čalis rakstija - Ko viņam pa CT darīt ? Skriet virsū ! Un tad tev sakāpā galvā. Un btw mācīt spēlēt vari sevi nevis citus. Es Tev solīdi aizrādiju un ārstu netēloju, ja Tev māte nav mācījusi pieklājīgi uzvesties un runāt nav mana problēma. Tad Tu iesmirdēji - ar tekstu pašol nahuj - Tev sekoja bans 3000 min par admina necieņu. Jau minēju 1. punktā sm_ban safiksots šo kļūdu izlabojām, bet kā jau minēju katram kurš nāk Q_Q te - Es neauklējos , es daru ! Un serveri ir jāuzvedas solīdi, jo tur Tu neatrodies viens - Un kā minēju admins visu var arī neredzēt, nedzirdēt jo arī spēlē.

Uzmet šim jaunskungam UNBAN kurš var no moderātoriem

Klopējam ciet šo !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...