Jump to content
GIGN Forum

Zeltainais retrivers


Nightmares^^
 Share

Recommended Posts

Sveicināti, gignieši.

Jums nav kāds paziņa ar zelta retrīveriem, kādam nav šķirnes kucēni pieejami ar papīriem par saprātīgu cenu? Līdz 300 euro

Labprāt iegādātos, mājas vajadzībām, ne biznesam.

SS`u esmu izskatījis, lētie varianti ir bez papīriem un var būt, nebūt sētas kranča nedarbs, līdz ar to negribas iegrābties, kad samaksā palielu naudu un dabū retrīveru ar takša kājām :) Viens variants ir, bet tas būs vēl nedaudz jāoperē un pie tā varēšu tikt tikai kkad Jūnijā...

golden-retriever-pup-8192182141.jpg

Link to comment
Share on other sites

Es jau sazinājos ar Milbu, kas, ķipa, ir vecākā un labākā audzētava LV, visi šitie audzētāji bīda tos titulus un godalgas, kas man teorētiski ir pie vienas vietas, man jau to suni vajag, nevis medaļas un neredzu kāpēc man par tiem tituliem būtu jāpārmaksā 200 eiriki, jo tas ir bizness :) Caur viņiem arī ir tas viens variants ar suni par 300Eur, tikai viņam ir plakstiņu problēmas un nepieciešama operācija... To arī šobrīd apsveru iegādāties, ja suns nav/nebūs akls, tad man tas netraucē.

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka tas drīzāk ir salīdzinājums mašīnai ikdienas braukšanai un mašīnai ar dugām, ko likt trasē... Ja ir kāds, kuram divi retrīveri mājās, ir tos sapārojis bez nekādām reģistrācijām klubos n shit, var piedāvāt kucēnu, lūgtum. Bet nu laikam jau visi audzē izstādēm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...