Jump to content
GIGN Forum

Windows uzstadisana


ManuVietuIenjemRegistretais
 Share

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Protams man vel gribejas drusku pacakareties. Un meginot tagad svaigam windows uzistnalet vnk atkal sametas errori ka pirmit, tur jabut flasham pie vainas. Nu neredzu citas iespejas. Vins pat saka soreiz tjipa kaut ko darit, lidz paradija ka nevar atrast kaut kur pa virsu izntalet (laikam, atruma precizi nepiefiskeju) un atkal restartejas un kirdic uzreiz, atjal recovery disks ieksa :D Bet nu vismaz soreiz tiku lidz tam screenam ka taja video :D

Nekas boring, gan jau tiksu gala. Esmu parak uzvilcies jau lai liktos miera... :D Ja jau ir recovery disks, tad varu ekserimentet muzigi.

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Lol! :D Miskaste to veco elektribas rijeju. Ta pat driz nomirs! :D

Bet ja nopietni, tad - XP vispar vairs netiek suportets. Varetu likt win 8, bet tas bus tads kulturas soks. Win 8 labak sadzivos ar 2gb atminas.

par dokumentu saglabasanu - saglaba my dodcuments mapi, tur parasti tur dokumentus (you know)

Beefs

Ne suda tu neesi testejis. Windows 7 x64 ar 1gb ram ar 1280.800 medium iestatijumiem velk gta 4 bez lagiem.

HE noblokesies.

Savukart Windows 8 nejies del procesora lieguma.

Iesaku likt Windows 7 - tava izvele vai x86 vai x64

Raksti DVD diska, mekle pasu aparatu un sledz caur IDE/SATA to klat. Tie gudrie lai iet ieskrieties ja neatskir lietojuma MB. PC nav Jusu laucins.

Edited by kasis1000
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Komedija vel nav beigusies. Beidzas tak man tas tjipa trial version un jaievada serial number. Kaut ka dabuju pie dzivibas internetu, bet desktopu man vispar nerada un start menu ne tik... Visadus cd key es interneta atradu, vadiju, nekadas reakcijas. Tagad atradu info kur cd key ir diska, no kura es atjaunoju windows, un pat tas nestrada :D

Link to comment
Share on other sites

Tak zb viss :D

Draugs kaut kadu progu iedeva, palaidu trapi vali... Kr4 tagad sledzu kompi ieksa un rada ka vajag atvizitet (pie user logina) tad uspiezu ok, un izmet logu kur rada ka windows ir aktivizites un lai turpinatu jaspiez Ok, uzspiezu, izmet mani pie user logina un viss uz rinki :D

https://www.youtube....h?v=mul4dDIpcys7

TIKU GALA>!

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Back to the problem. Ta ka es velarvien uzlieku miksto uz visu pasakumu un vnk 1x menesi apeju aktivizaciju, viss bija kartiba. Bet nu vairs man nesanak apiet aktivizaciju.

Izmantoju so panemienu:

https://boma23.wordpress.com/2012/08/30/windows-xp-stuck-at-login-screen-in-activation-loop/

Ko darit, jo aktivizet man ari neizdevas ar 23115364 keyiem. Kaut kads sajats man pasakums te :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...