Jump to content
GIGN Forum

Labdien


anna<3
 Share

Recommended Posts

AM ar ko lai sāku eju šodien ging pubā un pēkšņi izmetas bans nu labi eju paskatīties forumā kas par šteli un atklājas tas ka IP sakritība http://www.gign.lv/ban/11872

Bana informācija

Bana ID: 11872

transp.gif Administrators: Andr

transp.gif Serveris*: cs.gign.lv

transp.gif Nobanotā vārds: JonJonesMADAFAKA

transp.gif Nobanotā ip: 185.38.46.34

transp.gif Nobanotais SteamID: VALVE_0:0:1682591563

(no-steam generated ID)

transp.gif Iemesls: speed

transp.gif Uzlikšanas laiks: 16.04.2014 19:11

pirms 1 dienas 14 stundām 28 minūtēm

transp.gif Termiņš: nekad

transp.gif Bana statuss: aktīvs

Man niks iekš cs ir ANNA<3

un ja cs nav Gigna demo kālai pierādu ka ar speed neskrēju ? "VALVE_0:0:1682591563" skaidrs mums sakrīt VALVE mans IP-91.105.27.225 ja neticat varat statos apskatīt-http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=48572

Link to comment
Share on other sites

es nevienu necenšos apmānīt bet nu labi vispār es esu no latvijas bet nu labi :) and latelecom nets ! tu prosta dorns esi :) Un ja tu nepamanīji tad nav IP sakritība bet gan VALVE vai kas tā apr huņu

Ai karoče te nav jēgas var redzēt ka admini ir garām !

un bans ir uzlikts 3dienā es jūsu serverī biju pēdējo reizi 1dien vai otrdien kad bija brīvāks laisk !

Edited by anna<3
Link to comment
Share on other sites

Made my day :D :D

Sīcis tādu černi izdomāja, lai unban dabūtu. Galvenais, ka pats priecīgs par savu atsaldēto plānu.

Kam tu centies iestāstīt, ka tev tagad ir cits IP (ne nobanotais), bet bans ir palicis. (tev ir tā pati IP, tāpēc tev met ban erroru ārā) tas turpmākai zināšanai.

Un valve_id sakrīt ? :Dnoteikti, tas neesi tu, kas ar speedu skraidīja.

Pērc vien unbanu, kaut kāds labums no tevis komjūnam būs, varbūt arī kaut ko iemācīsies - Par slinkošanu ir jāmaksā (ar to es domāju negodīgu spēli, tā vietā, lai kā visi pārējie spēlētu godīgi)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...