Jump to content
GIGN Forum

need xj


Recommended Posts

Sveiki, varbūt par ātru prasu, bet man ļoti vajag xvotemap.

Pa šo laiku nekādus "kasjakus" neesmu sastrādājis.

Bieži īpaši pa dienu ir tā, ka vajag uzmest votemap, bet nav kas to izdara un tāpēc tauta bieži pazūd.

P.S. zinu arī citas map izņemot :

de_dust2

de_aztec

de_inferno

de_nuke

Un vel kas, būtu labi ja varētu uzlikt man xb acc uz war3, varētu palīdzēt war3 adminiem ar reportiem chata.

xj bija domāts kā J flags = amx_votemap

nevajag man (tagad) amx_map tikai votemap

Edited by Tumshais
Link to comment
Share on other sites

Kas ir xj ? xb uz war3 uzlikt atbalstu, bet pie xm netikt Tev!Pēc 1/2gada uzprasīsi ja tikpat aktīvi spēlēsi, tavas izredzes jebkurā gadījumā būs nedaudz lielākas :)

Nu ja runa iet par xvotemap , taad savadaak :) Tad jaa, jo sakumaa jau gribeju lai tev vote uzliek! Esmu par!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Man ir dalītas domas.. vairāk tākā uz anti..

No vienas puses xvotemap ļoti pat noder un bieži vien nepieciešams, lai tautu vismaz kaut kādā veidā saglabātu, bet no otras puses acc, kā tādu, esi ieguvis tikai pirms mēneša, turpini tādā pašā garā un agrāk vai vēlāk tiksi pie šīs komandas..

Nav bijis kasjaku? Īsā laika periodā nepamatots bans jau bijis + bans tiek pamatots ar statu aplūkošanu? Seriously? Tiec ar kaut kādiem botiek iekšā aim_map uz kādām 15-20min un ir iespēja dabūt vēl labāku rezultātu, pašam ir bijis 98:6, ja vajag, pat screen varu mēģināt sameklēt, ja būs uz pc saglabājies..

Kā arī man patīk vaļsirdīgā atdzīšanās, ka esi maucis ar [] , kas pilnīgi nekāda veidā nepalielina uzticību Tev :(

Skatamies šeit:

BlackBullet saka:

Labi piedod sensej,ja tu esi tik gudrs tad piedod,bet

217/51, ir virs 4triem novaktiem,bez naaves, hs 143!!!!!! un eff. 80%

atrodi speletaju,kas var ta nospelet bez chiitiem un 0.7 jacks no manis :)

Tumshais atbild:

Šeit es piekrītu viņam, ka cilvēks ar šādiem --> http://stats.gign.lv...er.php?id=45077 <-- statiem nav tīrs. Es CS spēlēju ļoti ilgi, un esmu arī ar [] maucis, un mainījis cfg file viņiem, tāpēc saku ka viņš nav tīrs. Ir uzstādīts mazs aim vector, bet ir.

BR,

Edited by sluT
Link to comment
Share on other sites

sluT piemeram vispar nekadas nozimes, cilveks prasa xvotemap ... Tas ka vinsh izteicaas, ka vinjam nepatiik stati,bet vinsh jau vinju banoja pirms skatiijaas uz statiem... Pec tam piemineja ka stati nav reali :) xvote noderes, jo cilveks tik tieshaam uz dotot mirkli ir salidzinoshi aktivs player serveriii!

Link to comment
Share on other sites

Drosvien mans viedoklis ir mazsvarigs,bet nu ka regulers speletajs es PAR.

Un SluT sorry par offtopic,bet kas tev par musu iekodusi? Liecies normals un sakarigs vecis bet zhagot xvotemap? wtf?

un ka es kko rakstu ta tu kliedz virsu,es tev kko sliktu esmu izdarijis? Tik negativs un tik uzbruukosh visiem ko kas raksta.

Tev ir Acc tu nejuuti to kas notiek serverii kad tevis vai vsp adminu nav.

Ja PUba viss ir okey tad izskaidro ka skrienu skrienu vel var but savacis pari pa 2h nospeleeto laiku maucat ar speed un wisu paku tapat tu esi pamanijis ka mikadze visiem pish galvu metot granatas un tas jau notiek nedelu katru vakaru no vietas tapat arii sultans ,bet tas vel komplektaa ar ciitiem.

Nedoma par sevi tas tomer ir Pubs tur jo vairak acc jo labak,par daudz nekad nebus,

Doma es prasiju acc jo man vinu baigi vaig,jo man gribas kaadu tur verot banot utt? Aizmirsti...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...