Jump to content
GIGN Forum

Spalva


rrr222
 Share

Recommended Posts

Amm, izteiksos taa, man nekad nebij domas peec failed votes uzrakstiit xchataa juus visi lohi vai kko tam liidziigu. Vienkaarsi ja nee tad nee, speeleejam taalaak. Otrkaart, sanaak taa, ja Adminu nosauc taadaa vaardaa kaa "tu esi lohs" kak ne kruti no Admina puses buus izdariits 1 - mute. 2 - kick. 3 - ban ar iemeslu mudaks vai kkas tam liidziigs. Tad kapeec to var dariit Admini, iztureeties pret speeleetajiem kaa vinjiem gribaas? Kaada raznica lohs vinjs vai nee? Ja tu taa domaa, neizsaki to serverii, uzraksti psay viss, nvjg izteikt to publiski un tad nebuus nekaadu probleemu.

Edited by daN-
Link to comment
Share on other sites

Atlausos ierakstīt vienu svarīgu lietu... Neesmu serveri nevienu dēļ nepareizas rīcības par lohu saucis vai savādāk nolamājis. Tas, ka ir "antiņi", kas spiež 2, un tā rezultātā padara viņus par jefiņiem, jo karte paliek tukša ir fakts, bet palikšu pie viedokļa, ko gadiem esmu atbalstījis admins NEdrīkst lamāties uz spēlētājiem, ja tam nav ļoti pamatotu iemeslu.

CS nav arī mana dzīve, bet tas nenozīmē ka es tagad lieku mīksto uz visām lietām, kas man dzīvē nav svarīgas. Spalva ir sakarīgs čalis tikai dažreiz bliež ārā, kas nāk prātā, nu kā zināms, ne vienmēr tas ir pareizākais lēmums.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...