Jump to content
GIGN Forum

nu nu, pc liidz 400€


aaE
 Share

Recommended Posts

Ka jau var saprast vajag jaunu pc (spēlēm) līdz 400 eināriem. Skatijos dato pa 409,bet cik noprotu nav vērts ņemt saliktu jau.(kautgan 2gadus atpakaļ tur paņēmu un nekādu problēmu nebija)

Link to comment
Share on other sites

Priekš kādām spēlēm, es pa 350 ls paņēmu un nekādu problēmu domāju, ka var iekļauties arī 400 eirikos ar daudz maz normālu setapu, bet ne priekš nākamās paaudzes spēlēm. i3, HD7700 vai 7790 un 4gb rama, ar kasti un barokli vaidzētu būt zem 400 eirikiem. Protams, nekas izcils, bet pietiek.

Man 350ls kompis velk pagaidām visu ko esmu mēģinājis uz max grafikas (jaunākās - AC:The black flag un Grid 2)

Link to comment
Share on other sites

Priekš kādām spēlēm, es pa 350 ls paņēmu un nekādu problēmu domāju, ka var iekļauties arī 400 eirikos ar daudz maz normālu setapu, bet ne priekš nākamās paaudzes spēlēm. i3, HD7700 vai 7790 un 4gb rama, ar kasti un barokli vaidzētu būt zem 400 eirikiem. Protams, nekas izcils, bet pietiek.

Man 350ls kompis velk pagaidām visu ko esmu mēģinājis uz max grafikas (jaunākās - AC:The black flag un Grid 2)

nu es ar savu musoru grid 2 velku uz max, protams ac4 ne.

Es netaisos spelet visas speles kas naks ara, vienkarsi man vajag jaunu, un taja pasa laika ja iznak kautkas TADS kad rauj jumtu, lai var palaist, ja ne uz max tad uz medium.

Link to comment
Share on other sites

https://www.1a.lv/or...zu%2Bt9AQ%3D%3D

Nemācēši pilnīgi noteikti teikt, bet, ja procesors nekļūs par bottlenecku, tad kompītim ir jālido vienkārši.

šim būs iespēja ielikt i7 ja vēlāk izdomāju mainīt?

Kam tev i7? Vari uz manu nomainīt i5 no hešveliem un nezināt bēdas, jā, tas sanāks ārpus 400 eiro

Sanāks kaut kas tāds, bet pāris gadus tev galva nesāpēs par kompi https://www.1a.lv/order/shopping_cart?content=FcXBAQAgCALAlRQLsPbfq7zPARE%2BeZW9OcOMvxerZhKYlcq53fo%2F

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Ja tavs monitors ir mazāks par 1920x1080, tad pilnībā pietiks ar 400 eiro pc.

edit: visus tos i-netu komplektētos "gaming" kompjus mest miskastē

Diemžēl mans monitors ir tieši 1920x1080

Link to comment
Share on other sites

Kā minimums tev vajadzēs vismaz r7 260x videokarti. Pats lietoju HD7770 uz savu 1920x1080 kopā ar I3, tāpat kā maddn. Viss griežas skaisti un nevainojami jau 2 gadus no vietas. Rauju cs:go, dota2, arma 2, dayz standalone un viss iet skaisti. Low end gaming kompis tev sanāks. I mean i3+7770 (labāk jau būtu ņemt r7 260x un fx 4300)

edit: https://www.1a.lv/order/shopping_cart?content=FcjBDQAwCMPAlQiiIWn336vwOtnwaV68zECshaORCu0Xmduyq0dXtMcP vēlāk piemet vēl 4gb ram, piekrītu b0r1ng, ka pietiek pilnīgi ar 4gb, bet kā jau lielākā daļa velk jebkuru programmu pēc kārtas, tad kā minimums savi 8gb ir vajadzīgi.

Edited by Dota 2
Link to comment
Share on other sites

Nu teiksim tā, mēnesi atpakaļ divi pazīstami ņēma kompjus. Viens budžetnieku i3 + neatceros kas par video, otrs uz doto brīdi vienu no labākajiem setapiem divas nedēļas vēlāk - i5 Hash + 660. Starpība patiešām IR!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...