Jump to content
GIGN Forum

Tumshais


Tumshais
 Share

Recommended Posts

Vecums : 25

Nodarbošanās : mērķtiecīgi strādāju.

  • Pieredze CS/CSS/TF2; CS ( ļoti daudz ) CSS (ir spēlēts bet nesaista) TF2 (pāris reizes pamēģināju, bet arī nesaista).

  • Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks piešķirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem?
  • Labums būs tāds ka es atvieglošu nastu citiem adm ar savu aktivitāti serverī.

  • Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros; Jebkurā laikā, kad vien ir laiks.

  • Links uz spēlētāja statiem; http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=13409

Nick reg ir.

Info par mani sīkāku šaubos vai vajag, jo nedomāju ka kādam tas interese.

Acc vēlos uz pub servera. Ceru uz bāzes paku.

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Teddy uzliec viņam vote,ban,kick ,slap,slay un gag! Paskat viņš spēlē tad kad adminus visvairāk vajag no rītiem... 100h jau savācis, tas ir reāli pēc update kur reti kuram ir vairāk h! Serverī vnm ļoti pozitīvs , ar stulbībām neizceļas, un bieži stīmā mani saucis , lai nāku izbanot kādu! REC! Sen prasījušās svaigas asinis!

Link to comment
Share on other sites

Hmm.. šis gadījuma nav viens no fruktiem, kuram patīk specos sēdēt(šadā veidā veidojot sev vairāk stundas)?

Par piemēru kalpo:

2014-02-15, de_train, spēlēts 04:40:21, kill 74, death 68

Spēlēja gandrīz 5h, bet kill+death = 142, nopietni? Ja papētītu demkas, noteikti atklātos, ka sēdējis ilgu laiku spec.. un tas nav vienīgais piemērs, paskatieties status kārtīgi..

Kā arī neesmu baigi manījis, ka tiek ziņots par čīteriem un neesmu 100% parliecināts, ka spēs tos atpazīt..

Bet anyway, no manis REC, vismaz uz pārbaudes laiku, ja apsolās uzturēt kārtību serverī un nesēdēt specos, lai stundas pakrātu.. :shades:

WE NEED NEW BLOOD :knite:

Edited by sluT
Link to comment
Share on other sites

Teddy uzliec viņam vote,ban,kick ,slap,slay un gag! Paskat viņš spēlē tad kad adminus visvairāk vajag no rītiem... 100h jau savācis, tas ir reāli pēc update kur reti kuram ir vairāk h! Serverī vnm ļoti pozitīvs , ar stulbībām neizceļas, un bieži stīmā mani saucis , lai nāku izbanot kādu! REC! Sen prasījušās svaigas asinis!

votemap noteikti nelikšu :) viņš ir tīrs de_aztec,de_dust2 spēlētājs. Es vēl mazliet pagaidīšu, bet man jautājums Tev goodij :) Tu kādreiz esi kādam iedevis anti?

Link to comment
Share on other sites

Stundas viņš specos sēžot nenoliedzami kačā, bet vismaz puslīdz sakarīgi uzvedas serverī. Piekrītu lācim - slapu, kick, gag, banu var iedot, lai jau sēž specos un baida čiterus !

Rec !

Edit. Neviens nesaka, ka tu visas stundas esi nospecojis, vienkārši ir redzama tendence, ka tu kačā stundas sēžot specos. Tikai tu zini vai tu to dari vai nē. Kautkā neticās, ka sēdi specos un visu laiku kādu skaties. Visticamāk vienkāršii esi afk.

Edited by R._
Link to comment
Share on other sites

Teddy - nepiekrītu, man de_aztec vispār tā so so. Man patīk daudz dažādas map, gan fy_, gan cs_, gan as_ map tipi ( nedomāju, ka vajag uzskaitīt). Un ar xvotemap es saprotu ko darīt.

(xvotemap es uzskatu, ka man vajag tik pat cik kick/ban, jo mapcikls pubā bieži nobrūk, un tiek spēlēts 2x pēc kārtas viena map un ne vienmēr tā labākā).

sluT un R_ : Jūs esat mani tikai dažas reizes kick deļ tā, ka atrodos specos ( un Tikai pēdējā mēneša laikā ), un būtu muļķīgi pateikt, ka visas 96h nosēdējis specos!

Kritika ir laba, bet tikai tad ja tā ir pamatota!

P.S. anyway paldies par Jūsu REC!

Edited by Tumshais
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...