Jump to content
GIGN Forum

Čaupis banned go.gign.lv


cwpz
 Share

Recommended Posts

Labdien @ gign.lv

Ienāku sodien cs go serverī un dabūnu uzreiz banu ar reasonu : Disconnect: vakardienasWH@d2 .

Disconnect: STEAM UserID STEAM_1:1:77694921 is not allowed to join this server.

Disconnect: STEAM UserID STEAM_1:1:77694921 is not allowed to join this server.

Gaidu paskaidrojumus no Admina!

Link to comment
Share on other sites

ico_zip.gif20140212-2246-de_dust2-GIGN_CS_GO___go.gign.lv.zip12.64 MB2014.02.12 22:46

Man putni iečivināja lai ienākot papētot tevi jo redziet, Tu izmanto palīgprogu. Vakar iegāju uz 2 pēdējiem roundiem dust2, es speciāli rush lai ātrāk var pētīt, Tu vidū nošāvi mani ok - sākam pētīt - pagāja 10 sec čalis sēdēja aiz vārtiem neizdvesa ne skaņu apkārt tavējie nebija Tu viņu tik skaisti wallbangoji ka prieks skatīties. Next karte de_train , Tu CT es T - es rakstu kill visu laiku un vēroju, pārāk bieži sienās līdi - 3 roundā sāki sēdēt bāzē AFK tad tēlo botu un pēc maniem 4x dead 4 roundiem Tu RQ lai izrubītu savu progu.

+ netaisos Te auklēties ne ar vienu !!!

Cik noprotu csgo demku neatver man, bet ja fix pačekošu ja būšu kļūdijies - Tad sorry un unban - pagaidām gl&hf !

Edited by zOle`
Link to comment
Share on other sites

Daudzi ir raudājuši par Čaupi, bet nekad neko paranormālu no viņa puses neesmu redzējis. Labprāt demku noskatītos, bet kā jau neiet, tad sūri. Uzskatu, ka tīrs. Bieži bliežu caur durvīm, jo gigns pilns ar krisām. :D Par vienu momentu nav ko iespringt. Man citās kartēs ir tāpat - vienā score nav tik labs, otrā jau zvērā..

Vakar domāju kādēļ tu sevi galini vislaik.. :D

Link to comment
Share on other sites

Daudzi ir raudājuši par Čaupi, bet nekad neko paranormālu no viņa puses neesmu redzējis. Labprāt demku noskatītos, bet kā jau neiet, tad sūri. Uzskatu, ka tīrs. Bieži bliežu caur durvīm, jo gigns pilns ar krisām. :D Par vienu momentu nav ko iespringt. Man citās kartēs ir tāpat - vienā score nav tik labs, otrā jau zvērā..

Vakar domāju kādēļ tu sevi galini vislaik.. :D

Paranormālu nevajag redzēt pietiek ar vinu mazu kļūdu lai pakluptu...

Jā piekrītu es arī galinu caur vārtiem, bet ja redzu siluetu vai uz kuru pusi skrien vai no kurienes šauj , tas ir normāli. Bet man nepatika tas moments pat ļoti - jo tas čalis sēdēja mierīgi, bet čaupim nervi netur un ne ilgi viņš ar kursoru bīdija pa tiem vārtiem. Viņš gaidija kad viņš skries ārā vai nē , bet tas čalis vnk sēdēja un palika ja nemaldos 8-5 sec līdz round beigām un tad WOW nopietni visu zinošais on. Līdz uz gign nebūs gotv like MM , būs grūti visiem adminiem čekot, līdz tā lieta parādīsies daudziem būs GG. Jo kad admini ienāk serverī visi spēlē tik piesardzīgi ka prieks skatīties, kā ir ārā tā KABOOM popkornu fabrikā !

Edited by zOle`
Link to comment
Share on other sites

ico_zip.gif20140212-2246-de_dust2-GIGN_CS_GO___go.gign.lv.zip12.64 MB2014.02.12 22:46

Man putni iečivināja lai ienākot papētot tevi jo redziet, Tu izmanto palīgprogu. Vakar iegāju uz 2 pēdējiem roundiem dust2, es speciāli rush lai ātrāk var pētīt, Tu vidū nošāvi mani ok - sākam pētīt - pagāja 10 sec čalis sēdēja aiz vārtiem neizdvesa ne skaņu apkārt tavējie nebija Tu viņu tik skaisti wallbangoji ka prieks skatīties. Next karte de_train , Tu CT es T - es rakstu kill visu laiku un vēroju, pārāk bieži sienās līdi - 3 roundā sāki sēdēt bāzē AFK tad tēlo botu un pēc maniem 4x dead 4 roundiem Tu RQ lai izrubītu savu progu.

+ netaisos Te auklēties ne ar vienu !!!

Cik noprotu csgo demku neatver man, bet ja fix pačekošu ja būšu kļūdijies - Tad sorry un unban - pagaidām gl&hf !

zOle! Tu nekad neesi nevienu nošāvis caur durvim vai sienu ? Pluss vēl pubā, kur aiz katra stūra var būt kads iekrisijis!

Smiekli nāk kad mēģina piešūt kubikus, kur ne smakas no viniem nav, ja tu demo nokatītos no A līdz Z tad vajdzētu saprast kad kā tu saki "lien sienās" ir vienkārši centieni saklausīt enemijus , lai pēc iespejas labāk notemētu.

Kļūdīties ir cilvēcīgi.

Link to comment
Share on other sites

zOle! Tu nekad neesi nevienu nošāvis caur durvim vai sienu ? Pluss vēl pubā, kur aiz katra stūra var būt kads iekrisijis!

Smiekli nāk kad mēģina piešūt kubikus, kur ne smakas no viniem nav, ja tu demo nokatītos no A līdz Z tad vajdzētu saprast kad kā tu saki "lien sienās" ir vienkārši centieni saklausīt enemijus , lai pēc iespejas labāk notemētu.

Kļūdīties ir cilvēcīgi.

Tu aizgāji pārbaudiji to vietu ? Nē

Tu sēdēji vidū mīņājies uz tā čaļa visu laiku ? Jā

Tu pēdējās sekundēs nošāvi viņu ? Jā

Bet Tu takš nepārbaudiji to vietu kur viņš sēdēja klusi jo klusi! Kā zināji ? Hmmm brīvs..

Uz doto momentu ar šo sarunu es beidzu šo diskulsiju - kā jau minēju GL&HF Tu nēesi vienīgais....

Edited by zOle`
Link to comment
Share on other sites

Tu aizgāji pārbaudiji to vietu ? Nē

Tu sēdēji vidū mīņājies uz tā čaļa visu laiku ? Jā

Tu pēdējās sekundēs nošāvi viņu ? Jā

Bet Tu takš nepārbaudiji to vietu kur viņš sēdēja klusi jo klusi! Kā zināji ? Hmmm brīvs..

Uz doto momentu ar šo sarunu es beidzu šo diskulsiju - kā jau minēju GL&HF Tu nēesi vienīgais....

Likies tāds sakarīgs pieaudzis cilvēks serverī, bet jo vairak sāku lasīt tavus tekstus, sāku saprast, ja tu kautko ienem galvā tad pamēģini tikai pārstrīdēt, jūties takā Dievs .Tad kāda vispar jēga no sūdzību sadaļas ja nedrīkst apstrīdēt admina lēmumu kurā šoreiz vecīt esi nosāvis greizi par visiem 100!

Lūdzu izskatīt šo sūdzibu kādam pieredzējušākam adminam!

nedaudz offtopics, cwpz diezgan ilgi spēlē css gigā, neesmu neko aizdomigu redzējis. protams cs:go ir cits stāsts,bet tā piemetu,ka nav nekāds jaunais talants.. :D

Tieši tā! Gignā spēlēju jau entos gadus , sāku ar 1.6 ganjau kāds admins atcerās, apnika 1.6 pārgāju CSS diezgan illgi nokapāju arī tur, tagad nesen uz z-svetkiem ieķēru uz akcijas cs go un sāku pamazām drotot. Tie kas ir spēlējuši cs ieprieksējās versijas, zin tak, ka ne ar ko diži neatskirās, doma tā pati grafons tikai atskirās un pie sausanas japierod.

Bet pārējas dotības pārdzimst no cesa uz cesu :D

Link to comment
Share on other sites

xZbits - maddn teica ka nav safixoti tie csgo demo so neatvērs neviens ;( citēju viņu - cik es zinu nevienam nav izdevies palaist gign.lv csgo demkas. So tad ir kā ir, lai jau tiek unbans zēnam.

Likies tāds sakarīgs pieaudzis cilvēks serverī, bet jo vairak sāku lasīt tavus tekstus, sāku saprast, ja tu kautko ienem galvā tad pamēģini tikai pārstrīdēt, jūties takā Dievs .Tad kāda vispar jēga no sūdzību sadaļas ja nedrīkst apstrīdēt admina lēmumu kurā šoreiz vecīt esi nosāvis greizi par visiem 100!

Lūdzu izskatīt šo sūdzibu kādam pieredzējušākam adminam!

Tieši tā! Gignā spēlēju jau entos gadus , sāku ar 1.6 ganjau kāds admins atcerās, apnika 1.6 pārgāju CSS diezgan illgi nokapāju arī tur, tagad nesen uz z-svetkiem ieķēru uz akcijas cs go un sāku pamazām drotot. Tie kas ir spēlējuši cs ieprieksējās versijas, zin tak, ka ne ar ko diži neatskirās, doma tā pati grafons tikai atskirās un pie sausanas japierod.

Bet pārējas dotības pārdzimst no cesa uz cesu :D

Kāds Dievs ? WTF? :D Tu pats sevī ieklausies ? Laiks kļut gudrākam nevis spļaut citiem sejā ar saviem skolnieka tekstiem. Jau pašā sākumā rakstiju - citēju - Cik noprotu csgo demku neatver man, bet ja fix pačekošu ja būšu kļūdijies - Tad sorry un unban - pagaidām gl&hf !

Kā kaut kas notiek kā divstāvīgie go go go :D

Čaupi aizskaiti līdz 10 un nomierinies nevis cepies kā tītars uz panas..... un gaidi savu unban :P

Edited by zOle`
Link to comment
Share on other sites

Iešu šas lamāties par tām demkām, mož vienkārši visiem līkas rokas ka nespējam palaist.

Banu nevaru noņemt, jo viņš nav iemetis ban details, kas parādās konsulē un es neredzu banaid.

Viņš man teica, ka bana detaļas konsolē nerādās. Laikam, ka tā ir visiem, ne tikai Pūkam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...