Jump to content
GIGN Forum

Drīkst/Nedrīkst, Aizliegts/Neaizliegts!


Temdems
 Share

Recommended Posts

Vai es varu iet cauri vecajiem dēmo un skatīties vai ir kādi nenobanoti čiteri? kaut tas ir bijis pagājušā gada vasarā?

Skatoties dēmo kur mani par wh tiesā atradu čiteri, ieliku čiteru reportu sadaļā, bet tas tika dzēsts? Vai tad tas ir: ka teikt pret gign likumiem? vai kāda konkrēta cilvēka kļūda

Godīgi sakot man nav ko darīt un kamēr iet mans tiesas process būtu ko padarīties, jo man nez kapēc liekas, ka viņi slēpj lielus noslepumus!

Link to comment
Share on other sites

Vainīgs, tas reports sekoja pēc Temdema teksta čatā "netieku serverī, bet redzu ka divi hackeri spēlē" (pielabota gramatika), apskatījos ka Jermis serverī tāpēc domāju, ka noreportojis viņu pat neesot serverī. Neapskatījos uz datumu, posts atgriezts.

Atbildot uz tavu jautājumu, vari mēģināt reportot, bet es personīgi viņus neizskatīšu, jo esi pārāk bieži nošāvis greizi.

Kas attiecas uz man uzdotajiem jautājumiem @sūdzibu sadaļa, tad protams uz viņiem es tur neatbildēšu, lai nenovirzītu topiku offtopikā

Link to comment
Share on other sites

Vainīgs, tas reports sekoja pēc Temdema teksta čatā "netieku serverī, bet redzu ka divi hackeri spēlē" (pielabota gramatika), apskatījos ka Jermis serverī tāpēc domāju, ka noreportojis viņu pat neesot serverī. Neapskatījos uz datumu, posts atgriests.

Kas attiecas uz man uzdotajiem jautājumiem @sūdzibu sadaļa, tad protams uz viņiem es tur neatbildēšu, lai nenovirzītu topiku offtopikā

Kur es varu šos jautajumus varu uzdot Tev pajaunam?

Link to comment
Share on other sites

Vislabākais variants būtu atsūtit man ierakstītu vēstuli, bet mēs parastie mirstīgie cilvēki privāti sazinamies caur PM forumā.

PM forums ir tas kur tusējas visi admini vai emm, kkur citur ko vel nezinu?

edit: Daudz ko tik tiešam nezinu itsevišķi saīsinajumus ko jūs lietojat!

Edited by Temdems
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...