Jump to content
GIGN Forum

Man ir mīļi radiņi jo man ir divpatsmit gadiņi!


Temdems
 Share

Recommended Posts

Tu esi iipash kadrs, divas nedeljas pirms prasi acc, katru reizi saac buut tik pieklaajiigs, ka bail metas.

Tas, cik vinsh bija nepacietiigs, katru briidi stresoja, ka vel nav ticis pie acc, manuprat, par kko liecina.

Un punktu pielika tas, ka maddn uzrava, ka vinsh bija chitojiis demkaa, kuru pats ielicies [fuck the logic]

Tu jau būtu labāk klusējis. Anyway, lieta atrisināta, domāju, ka var slēgt arī šito balagānu ciet!

Link to comment
Share on other sites

Tā atri atri, par to pieklajību, bet protams, ka jabut ir pieklājigam es ar tāds cenšos but! Vecāki vismaz var redzēt ir kautko iemacījuši saviem berniem ! nevis tikai to ka, ka pateikt ka kads ir atsaldēts!

Tas nebija stress, tikai un vienīgi zinkārība iemacities jaunas lietas!

Es nekur neesmu uzrauts par citosanu!

Vieni suņa murgi un viss!

Ne ne, ciet slēkt nevajag! Vajag vēl parunat!

Link to comment
Share on other sites

zOle - Es tak tik ierēcu par to tagat, zinu, ka man nebus acc, pat ja visiem adminiem kristu ceļos un luktos, ko protams nedaritu nekad muza es nedabutu acc, mans liktenis uz acc ir izlemts un tā pat es nevaretu sastradaties viena kolektiva ar cilvekiem šadiem! Vairs pat nepiedomaju pie pareizrakstibas un pieklajibas jo zinu tapat nebus!

Otrā tūre!

Link to comment
Share on other sites

zOle - Es tak tik ierēcu par to tagat, zinu, ka man nebus acc, pat ja visiem adminiem kristu ceļos un luktos, ko protams nedaritu nekad muza es nedabutu acc, mans liktenis uz acc ir izlemts un tā pat es nevaretu sastradaties viena kolektiva ar cilvekiem šadiem! Vairs pat nepiedomaju pie pareizrakstibas un pieklajibas jo zinu tapat nebus!

Otrā tūre!

par pareizrakstību nepiedomāji arī sākumā

Link to comment
Share on other sites

Tad Mozus nokāpa no kalna un teica ''Še, ļaudis, gramatikas likumi! Jums būs tos iepazīt un ievērot!'' Bet ļaudis tam teica: ''nē lol nau verc''

NEZAIMO!

Neticu, ka cilvēks 23 gados nemāk pareizi uzrakstīt vārdus 'tagad' un 'lūgtos', nu neticu.

atri sitot pa pgam nepiedomaju pie rakstisanas, plus esmu atradinajies no pareizrakstibas - tikai chatu deel! ka jarkasta pareizi zinu/maku, ar komatiem un pieturzimem gan ta sliktak!

Trenins ieviesīs pareizās sliedēs!

Link to comment
Share on other sites

Ko tagat Temdem, ka tevi uzrāva pa čītiem? Iekriti pats uztaisot topiku :D

Mani nav uzravusi uz čitiem, jo es nečitoju. vnk riebjas tāda herna, ble suda uzpirktas dirsas sez savos kreslos un bezde!

Ko darisu? godigi? samaksasu hakerim!

Temdem kur paliki :D Vajag turpināt diskutēt :partytime:

Nekur nepaliku, ģeneral tīrīsanu jaunajai mašinai taisiju!

Nu par ko varetu padiskutet?

Piemeram par to cik cilveki Latvija ir tuvredzigi? vai par maniem peedinjas ''esosajiem'' citiem? jebal ja dzive liktu banus tad es maddn, xzibits un slapeklis nobanotu no realas pasaules un ieslodzitu gazes kamerā ar vienu iespeju skatities manu demo 24/7 lidz vini bļaus, ka ir kļudījušies! un ja desmit gadu laika tas nenotiktu tad tad atgriestu balonu vala, bez nekadiem sirdsapzinas pametumiem un vel pateiktu, ka nevajadzeja citot!

Link to comment
Share on other sites

Maksāsi hakerim, lai IP maina ? :D

ip pats varu nomainit sekojot instrukcijam interneta! vienkarsak butu pazvanit interneta devejam un palukt lai dod citu!

hakerim maksasu lai ielauzas pentagona! dzirdeju, ka tur informacija par NLO!

a alkogolu dosi lidzi?

Dildo! bus vieniga jusu iespeja!

Pag, pag te ir tikai triis? kurs bija ceturtais kuru nepiemineju par gazes kameru?

Edited by Temdems
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...