Jump to content
GIGN Forum

admins at CSS & CSS report izskatīšana


Chevy
 Share

Recommended Posts

Sveicināti biedri! :hm:

1. Interesanti būtu zināt, kāpēc adminu nav iekšā it īpaši ap 11-15, jo tajos laikos tik Main GIGN lapā rādās calladmin?

2. Kāpēc netiek izskatīti CSS čīteru reporti, jo pa šīm pāris dienām to ir tik daudz un veidojās tik Report kaudzes...

Saprotu, ka daudzi strādā un mācās, bet var tak tās lietas kaut kā labot - piem. reportus izskatīt laikā, kad ir brīvāks. Un adminu vajag kādu, kas tajās stundās visu laiku būs iekšā, jo sorry... Spēlētāji mūk, punkti dēļ čīteriem zūd un nav vēlmes vairs spēlēt.

:coffee:

Link to comment
Share on other sites

veca dziesma - adminu nav, spēlētāji mūk, bla bla bla.. nav vēlmes spēlēt.

manuprāt, čevij, tev ir jāraksta kārtējais pieteikums tiesību iegūšanai serverī. šādi to problēmu atrisināt nevar. (ar topiku)

p.s. uzspied uz linka manā parakstā! :D

Edited by g2b
Link to comment
Share on other sites

Adminiem nav darba laiks, kad esam - tad esam. Lai gan adminu rindas derētu papildināt.

Par čīteru reportiem.

Nezinu, vai ir vērts no tiem reportiem banot, jo viņiem IP nomainīt ir tik pat viegli cik nopirsties, un agrāk vai vēlāk uz adminiem viņi uzraujas tā pat.

Link to comment
Share on other sites

Adminiem nav darba laiks, kad esam - tad esam. Lai gan adminu rindas derētu papildināt.

Par čīteru reportiem.

Nezinu, vai ir vērts no tiem reportiem banot, jo viņiem IP nomainīt ir tik pat viegli cik nopirsties, un agrāk vai vēlāk uz adminiem viņi uzraujas tā pat.

Tad saki, ka jēgas no tiem reportiem vispār nav... (vismaz tā sāk likties, ja paskatās zemtekstu...)...

Un kuri būs tie, kuri papildinās adminu rindas?!

Ierosinājumi?

Es jau pats labprāt ietu atpakaļ ierindā, bet diez vai, ka ļaus! :D

Edited by Chevy
Link to comment
Share on other sites

Vari jau nemaz neteikt, ka gribi atpakaļ, jo tāpat visiem ir skaidrs.

Pašam tev ir bijis, ka nez cik dienas nerādies online, ko var spriest pēc activity. Un es domāju, ka daudziem adminiem tā ir! Tāpēc nevajag citus uzskatīt par neaktīviem, ja pats šo situāciju zini!

Link to comment
Share on other sites

Vari jau nemaz neteikt, ka gribi atpakaļ, jo tāpat visiem ir skaidrs.

Pašam tev ir bijis, ka nez cik dienas nerādies online, ko var spriest pēc activity. Un es domāju, ka daudziem adminiem tā ir! Tāpēc nevajag citus uzskatīt par neaktīviem, ja pats šo situāciju zini!

Bet pārsvarā no 7 - 15 esmu iekšā, skatos kas notiek utt....

Un par reportiem gan - nu tad tā ir cūcība, ka ir uztaisīta sadaļa, bet admini neskatās, jo redz - IP var mainīties utt.

Bet ja arī paskatās statos, tad daudziem tur ir STEAM_ID... vai tad ne? :)

Link to comment
Share on other sites

chevy, pēkšņi izklausās, ka tu nezini par ko runā. Nē nevar kaut kādu player id banot, nē - man nav laika skatīties tos reportus, jo 50% ir kļūdaini (agrāk bija), gign cenšas virzīties uz priekšu, tāpēc nebrīnies, ka vecie serveri tiek pamesti novārtā, jo ja ar kaut kas tiks darīts ap serveriem, tad tas visticamāk tiks darīts ar CSGO serveri.

Nē, tev accessu nepiešķirsim (Jā, es saprotu ši topika zemtekstu).

Link to comment
Share on other sites

tiko pabiju css serverii 10 min laika 3 aimeri.

KKas jaadara lietas labaa :D

Bet skatos ka uz css admini nemaz nepiesakas . tad ko lai dara ? !

ir jau daudzi varianti, kas varētu, bet nu vai būs iekšā kad nepieciešams... tur jau tā lieta...

jāņem arī tādi, kuri pārāk bieži un ilgi tur dienā uzturas!!!

P.S tie čītaki kā mazās "konteineru" mušiņas sarodas serverī!!!

Link to comment
Share on other sites

Ņem vērā, ka tas ir darba laiks, skolas laiks. Tajā laikā ir tikai loģiski, ka cilvēki, kuriem ir ko darīt, nevar ienākt serverī. Cik nu sanāk, atsaucos uz calladmin, bet arī variants - es nesēžu nonstopā un negaidu, kad kāds ierakstīs calladmin. Ir daudz citu lietu, ko darīt..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

tiko pabiju css serverii 10 min laika 3 aimeri.

KKas jaadara lietas labaa :D

Bet skatos ka uz css admini nemaz nepiesakas . tad ko lai dara ? !

Jā, nikanis, tu jau nemaz nezini, kā lietas tur grozās! :D

Lai nu kā, bet rīti ....tie ir rīti, un tas ir nezibēgami bijis vienmēr, izņemot brīvdienas, ja kāds pārmērīgi nav bijis kungu prātā!

Link to comment
Share on other sites

Jā, nikanis, tu jau nemaz nezini, kā lietas tur grozās! :D

Lai nu kā, bet rīti ....tie ir rīti, un tas ir nezibēgami bijis vienmēr, izņemot brīvdienas, ja kāds pārmērīgi nav bijis kungu prātā!

nez, kad pienāks tas neveiklais brīdis, kad tu sapratīsi, ka esi nepareizi uzrakstījis savu niku ? ;/

Link to comment
Share on other sites

Pieteicos uz acc ar ceribu, ka varesu apkarot visus aimerisus un whasnikus, kas brīziem tik tiešam ēēd nervus!

Briziem ir tā kā ir. Vainu admini strada, macas vai vnk ietur maltiti ar gimeni un tados brizos nav kam ienakt serveri, tpc vajag kko sadomat lai so problemu noverstu, jo ticiet man sie ciiterisi sak rasties, kaa musas, tada sajuta, ka katram siicim tgt ir nopirkts pc kura jau ir cs ar visiem citiem un luudzu deels nem un ej ciito... :D vajag vajag kko izdomat vai to pasu voteban vai ari ko citu. Savadak speletaji pasi netiek gala, kad adminu nav pie rokas un nekas cits neatliek, ka sedet specos vai mukt uz citiem serveriem vai vispar iziet no speles!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...