Jump to content
GIGN Forum

Smaidinji


maRcho
 Share

Recommended Posts

kapec, kad postojot uzliek tikai smaidinju, to nosauc par smaidinju spmu? Es, piemeram, ar smaidinjiem zsaku ta briza emocijas, kadas man rodas lasot postu. Ja man nekas cits (gudras atildes) nenak galva vienkarshi ielieku savas emocijas. Kapec par emocijam liek warmu'smailiju spams'?

Link to comment
Share on other sites

kam krata, vai tu to dari biezhi vai reti? taapat, kaa nevienam nekrata, cik biezhi tu dirs (ja nu vieniigi peinam). fakts kaa taads - vai nu ieposto kaut ko sakariigu, vai neposto vispaar.

p.s. aamurs

Link to comment
Share on other sites

zini ko tev teiksu par tiem smailiniem. Ne vienmer liek varnas par to, bet liek. Prieks tam ir foruma moderatori un admini, kas dara savu darbu un nevajag piesieties. Ielika, zna4it kautkas nebija vieta. Izverte un uzraksti mazliet konstruktivak, ko tu gribeji ar to pateikt. Ja moderators bus kludijies (un moderatori savas kludas atzist), tad ari nonems tev vaarnu. man skola geografijas skolotajs piemeram krava pa ausi, ja nevieta lamajos. Es to sen4iem neteicu, jo sapratu, ko vins ar to gribeja pateikt. PUNKTS

Link to comment
Share on other sites

un iesaku tiem, kas nesen pieregojusies foruma - nepostojiet Tiesibu un Sudzibu sadalja (ja nu vienigi jus esat cietis no admina neizdaribam + ja esat bijis liecinieks kautkam). Kam tas nepielec - dabu vaarnu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...