Jump to content
GIGN Forum

Palīdziet nabaga esnekonesaprotim.


xZbits
 Share

Recommended Posts

Tātad, CS:GO ejot iekšā, pustukšā serverī mani vairs nelaiž iekšā, sakot ''this session is no longer available''.

Konsolē redzu šo te:

Connecting to public(195.60.249.35:27015) ...

13.209: Sending UDP connect to public IP 195.60.249.35:27015

Server using 'public' lobbies, requiring pw no, lobby id 186000089ed990e

RememberIPAddressForLobby: lobby 186000089ed990e from address 195.60.249.35:27015

GameTypes: could not find matching game type "".

CSysSessionClient: Unable to get session information from host

Tas ir kautkas ar mani, jeb no otras puses kkas īslaicīgi nobrucis, jo spēlētāji iekšā serverī bija,bet mani iekšā nelaida.

P.s. gignā tikai nelaiž, visur citur iet.

Edited by xZbits
Link to comment
Share on other sites

Nelaiž gan.

Connecting to public(195.60.249.35:27015) ...

43.070: Sending UDP connect to public IP 195.60.249.35:27015

Server using 'public' lobbies, requiring pw no, lobby id 18600008a021d9a

RememberIPAddressForLobby: lobby 18600008a021d9a from address 195.60.249.35:27015

GameTypes: could not find matching game type "".

CSysSessionClient: Cannot join lobby, response 4!

Viss kaut kā aizgāja.

Link to comment
Share on other sites

Tās ir diezgan izplatīts csgo bugs. Daudziem tā ir. Parasti csgo restarts palīdz. Nekad nenāk par ļaunu pārbaudīt vai tev viss ar csgo kārtībā. Properties uz CSGO - Local files - "Verify integrity of game cache..."

Link to comment
Share on other sites

Tās ir diezgan izplatīts csgo bugs. Daudziem tā ir. Parasti csgo restarts palīdz. Nekad nenāk par ļaunu pārbaudīt vai tev viss ar csgo kārtībā. Properties uz CSGO - Local files - "Verify integrity of game cache..."

Izskatās, ka kautko saproti. Varbut zini kā salabot error code 41, kad mapes mainās ?

Teica lai pārinstalēju csgo, ko izdarīju, bet viss tas pats.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka kautko saproti. Varbut zini kā salabot error code 41, kad mapes mainās ?

Teica lai pārinstalēju csgo, ko izdarīju, bet viss tas pats.

Speciāli priekš tevis pameklēju :) Ej uz C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Counter-Strike Global Offensive vai kur tev csgo mape atrodas. Properties uz csgo un nomaini "compatability" uz windows xp sp3 un ieliec ķeksi pie Run as admin. Ja nelīdz, tad pārinstalē visu Steam ne tikai csgo. Ceru palīdzes.

Link to comment
Share on other sites

Speciāli priekš tevis pameklēju :) Ej uz C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Counter-Strike Global Offensive vai kur tev csgo mape atrodas. Properties uz csgo un nomaini "compatability" uz windows xp sp3 un ieliec ķeksi pie Run as admin. Ja nelīdz, tad pārinstalē visu Steam ne tikai csgo. Ceru palīdzes.

Es to nevaru izdarīt, jo man patiešām ir windows xp. :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...