Jump to content
GIGN Forum

Serveris in Server LIST


Lieniite*
 Share

Recommended Posts

Reģistrējies sākum lapā... Tad ej uz server sadaļu un meklē savu pok3m serveri..

Moderators: Nav norādīts

Tavs serveris? Ieraksti server.cfg šo rindu: sv_contact "E-pasts", pēctam norestartē serveri un pēc aptuveni piecām minūtem tu varēsi mainīt servera informāciju!

Lienīte ar mazu krāniņu uz melnā zirga! :slap:

Edited by Umad
Link to comment
Share on other sites

Nu nevajag jau būt Tik Rupjam ja? Neviens nav dzimis ar zināšanam. varu derēt pats sākumā biji vēl lielāks bots nekā es pa šo visu, takā nav janoniecina un jakritizē cilvēki ka tu zini vairak!

Priecājies ka zini un dzīvo tālāk. Nēsmu jau tāds kurš pie pc pavada 24/7 lai uzinātu kā uzrakstītit jaunu bļa Js skriptiņu.

Tik rupji cik tu tik es!

Link to comment
Share on other sites

Man tev vajadzēja visu uz paplātes pasniegt?? Varbūt vēl dirsu atslaucīt? Neviens tev nepalīdzēs viss jādara pašam, un bots tev biksēs maziņs.. Priekš tam ir FORUMA meklētājs kur visu var atrast, nevari te meklē google, bet ja esi tāds nezinātājs, tad ej uz skolu un mācies sīkais perdeli ar vecenes niku !

Link to comment
Share on other sites

Man tev vajadzēja visu uz paplātes pasniegt?? Varbūt vēl dirsu atslaucīt? Neviens tev nepalīdzēs viss jādara pašam, un bots tev biksēs maziņs.. Priekš tam ir FORUMA meklētājs kur visu var atrast, nevari te meklē google, bet ja esi tāds nezinātājs, tad ej uz skolu un mācies sīkais perdeli ar vecenes niku !

U mad?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...