Jump to content
GIGN Forum

Dzīvokļa pārrakstīšana


*jancis38*
 Share

Recommended Posts

Pircējs apskata dzīvokli, vienojas par summu, abi dodas pie notāra un tālāk notārs visu sīki un smalki izstāstīs/ieteiks kā rīkoties tālāk. Nekas sarežģīts. Cenas... Ja nemaldos, atkarīga no dzīvokļa cenas un veida, kā tas nonāk pie jaunā īpašnieka. Vai nu tas ir dāvinājums vai tiešs pirkums..nu kaut kā tā.

Ja ir parādi, neprivatizēts, nav zemesgrāmata, vairāki īpašnieki utt, tad ir čakarīgāk.

Īsumā arī viss.

edit:

Galvenais nepīties ar kaut kādiem māhleriem. Pēc personīgas pieredzes. Tas ir tikai slinkiem cilvēkiem un kuriem nav žēl nauda+tikt appistiem.

edit2:

Vēl, ja nemaldos, man šķiet ka vajadzēja arī liecinieku... vai arī tas bija citiem procesiem pie notāra... neatceros.

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Ja parrakstisana radinieku loka, tad iesaku veikt pirksanu / pardosanu, tas samazina problemu risku, kad dzivoklis nonak jauna ipasnieka loka. Jo ka jau medz gadities, uzrodas radi no otras pasaules majas un sak pretendet uz kko, saja gadijuma dzivokli.

Bet principa Kept posta viss minents, dodies pie notara un talak jau visu izstastis.

Link to comment
Share on other sites

Kurš Tevi konsultēja? Ar pilnīgi legāliem veidiem var palīst krietni zem 10%.

Man ir uznjemums vel bonusa. Vel jau es neesmu samaksajis tos 10%, bet viss iet caur notariem. Tapec jau es piemineju vardu "JA NEMALDOS"

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...