Jump to content
GIGN Forum

Bitcoin


Kontortionists
 Share

Recommended Posts

Burbulis parplist tad, kad noplok haips. Tas pats notika ari ar NI un ta tas darbojas visas spekulacijas. Kamer ir haips un visi grib "kaut ko" (bitcoins, dzivoklis, etc), cenas iet uz augshu. Tiklidz sak aptrukties naudinas, vai kadu citu iemeslu pec kapums samazinas, haips ari sak izzust. Tiklidz sak pazust haips, vieta nak bailes un negativais haips - peksni no idejas - blje, baigi vajag dzivokli, visi draugi perk dzivokli, tu nomaini nostaju uz poziciju - nahuj pirkt, ja var iret, vai ari - pirksu velak, kad cena bus letaka. Un sitas paversiens notiek momentali un masveida un tad cenas brauc leja. Un ja mes runajam par dzivokliem, tad tur vismaz kads varetu sakt ciksteet.. nu ja, bet sitas jau ir 2x zem pasizmaksas, domaju, ka tagad jau var nopirkt.. mby. Bet ja mes runajam par bitcoinu, kura vertibu nav vispar iespejams aprekinat (realo), tad tas var krist ari bezgaligi zemu.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Burbulis parplist tad, kad noplok haips. Tas pats notika ari ar NI un ta tas darbojas visas spekulacijas. Kamer ir haips un visi grib "kaut ko" (bitcoins, dzivoklis, etc), cenas iet uz augshu. Tiklidz sak aptrukties naudinas, vai kadu citu iemeslu pec kapums samazinas, haips ari sak izzust. Tiklidz sak pazust haips, vieta nak bailes un negativais haips - peksni no idejas - blje, baigi vajag dzivokli, visi draugi perk dzivokli, tu nomaini nostaju uz poziciju - nahuj pirkt, ja var iret, vai ari - pirksu velak, kad cena bus letaka. Un sitas paversiens notiek momentali un masveida un tad cenas brauc leja. Un ja mes runajam par dzivokliem, tad tur vismaz kads varetu sakt ciksteet.. nu ja, bet sitas jau ir 2x zem pasizmaksas, domaju, ka tagad jau var nopirkt.. mby. Bet ja mes runajam par bitcoinu, kura vertibu nav vispar iespejams aprekinat (realo), tad tas var krist ari bezgaligi zemu.

Beefs

Ja ar bitcoinu notiek kaut kas fundamentāli dramatisks, tad tas var nokrist līdz $0. ASV valdība tagad plāno regulēt bitcoin exchanges, kas ir labi. Viņi neaizliegs valūtu, bet exchangiem vajadzēs visdrīzāk stingru due diligence taisīt klientūrai. Sabiedrības acīs tas bitcoinu tikai padarīs par nopietnāku finanšu instrumentu.

No otras puses, ja Bitcoins kļūst mainstream un aizstāj, piemēram, Western Union, tad tas maksās STIPRI vairāk par 230$. Tā ir vienkārša matemātika. Šeit ir jāizsver risk/reward. Es ieliku tik naudas, cik nebaidos pazaudēt pilnībā. Protams, ja tu ieķīlā dzīvokli un met spekulatīvos darījumos, tad tas ir diezgan stulbi un tu arī emocionāli neesi tik noturīgs. Daži lohi tā darīja un daudz nopelnīja, bet daudzi arī sabojāja sev dzīvi.

BEEF, tu nodarbojies ar kaut kādu finanšu instrumentu treidošanu? Forex varbūt?

Un vispār, burbuļi ir normāla un cikliska parādība ekonomikā, tāpat kā inflācija/deflācija.

Link to comment
Share on other sites

Es esmu tirgojies un sapratu vienu - man to nepatik darit, bet tad, kad patik (un es treidoju shmiga), tad es kaashu naudu! :)

+ kad tirgojos ar akcijam, bija kruti tas, ka nebija komisijas maksa, bet nebija gana volatile

- kad tirgojos ar valutam, spreds reali visu sacakare un patiesiba tas ir virtuals lielums, kuru sev vienkarsi iebaz kabata brokeri.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Es tirgoju akcijas eTrade. Man bija krutais konts, tadelj nebija komisijas maksa un vareju ari shortot. Bet tas bija sen. Izgaju pa 0.

(tirgoju normalas akcijas - ebix, mchp, aapl)

Ar forex tikai mazliet patreidoju, sapratu, ka nav arshana un metu mieru (tas bija sen un es neatceros, kuru brokeri izmantoju, zaudeju kapeikas). Bet es petiju brokerus un shkiet, ka oanda bija viss krutakais. Man ari bija svarigi, lai vini piedavatu api.

Beefs

Tb - ja akciju tirgu vel var kaut ko prognozet, darot market research, tad forex ir reali jaskalpo. Kaut ko paredzet forexa .. kartejais bezjedzigais usa reports par iedzivotaju optimism (kuru tu, protams, izlasi viens no pedejajiem, jo citiem tie dati ir pieejami jau 3 nedelas ieprieksh) un viss vienkarshi lido kaut kada virziena pilnigi nesakarigi, tikai lai generetu svarstibas uz kuram apdirst mazos speletajus. :)

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Kontu dabuju, jo tur bija daudz naudas un man iedeva kruto kontu (bet vispar eTrade ir loti labas komisijas maksas ari bez ta).

Kombineju tehnisko analizi, kas parada treideru noskanojumu ar fundamental analizi un situaciju tirgu attiecigaja joma. Izmantoju swingtreidingu apvienotu ar day treidingu. Pat ja tu swingo, ta pat dotaja diena velies nopirkt/pardot par izdevigako cenu.

Man patika pirkt/pardot pirms/pec kvartera parskatiem, jo tie parasti kustina akciju. Patiesiba, ta sak kusteties 2-3 nedelas pirms parskata (jo reali vienmer noplust insaideru info + krutie treideri izdara savu move. centos piefikset sis kustibas un sekot viniem).

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Netreidoju tapec, ka man tas nepatik. Varbut kadreiz nakotne atgriezishos pie forez un skalposanas ar automatiskajiem algoritmiem, bet tikai tadelj, ka man bus fans izstradat algoritmus.

Reals stress, prasa daudz laika, lai daritu kvalitativi, nestabili ienakumi. Es nopelnu vairak.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...