Jump to content
GIGN Forum

heatwave @ css gign pub


Recommended Posts

  • Vecums; 16
  • Nodarbošanās; Mācos RV3Ģ , aktīvi nodarbojos ar sportu , uzturu savu ķermeni labā formā un izklaidējos.
  • Pieredze CS/CSS/TF2; Apmēram gads spelejot 1.6/ daži mēneši spelejot tf2 / 6 gadi spelejot css.
  • Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem?
  • Ir bijusi admin pieredze jau iepriekš. Spēju atšķirt čīteri no laba spēlētāja. Gribētu gignā ieviest jaunas "top" kartes, lai cilvēki pārstātu spēlēt office,italy,dd2 5-6 reizes dienā.

  • Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros; Kā kuru reizi. Bieži sanāk spēlēt no rītiem, pa dienu un vakaros.
  • http://stats.gign.lv/css/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1103
  • OBLIGĀTI - Reģistrētais niks vēlamajā serverī. Tulīt būs gatavs.
  • Rekomendē : chevy ; Slinkais ; Ūpis.
  • P.S Spēlēju gignā jau no paša v34 ar nelielām pauzēm, esmu mainījis nikus.

Link to comment
Share on other sites

vairāk pret

Forumā tu tikpat kā neuzturies.

Baigi bieži es tevi, piemēram, neesmu redzējis css'ā, ne tagad, ne pirms reseta.

Par tām kartēm aizmirsti, gign publikai never ieskaidrot lai citas mapes ņem tāpat būs ofiss dd2 italy un pārējie sūd* topā.

Un tagad jau css'ā ir jau pietiekami daudz adminu.

Bet spēlē tu labi.

Problēmas ar tevi nekad nav redzētas.

Čīterus atšķirt proti.

Tad jau redzēs, jebkurā gadījumā

Lai veicas :)

Edited by kraukskis-
Link to comment
Share on other sites

Prasījis Tu esi vai atbalstīšu, bet neko konkrētu es Tev neteicu, teicu, ka jāskatās pēc pieteikuma un ko citi domā, tad varbūt arī būs REC no manis

Domāju, ka vēl nedaudz par agru prasi acc, jo neesi ar neko labu ne sliktu izcēlies iekš servera vai foruma.

Pagaidām Pret!

BTW - Nezinu kā ir, bet liekas, ka tagad atkal ir jāiekrāj css stundu skaits, lai pieteiktos acc.

Edited by Upis92
Link to comment
Share on other sites

Prasījis Tu esi vai atbalstīšu, bet neko konkrētu es Tev neteicu, teicu, ka jāskatās pēc pieteikuma un ko citi domā, tad varbūt arī būs REC no manis

Domāju, ka vēl nedaudz par agru prasi acc, jo neesi ar neko labu ne sliktu izcēlies iekš servera vai foruma.

Pagaidām Pret!

BTW - Nezinu kā ir, bet liekas, ka tagad atkal ir jāiekrāj css stundu skaits, lai pieteiktos acc.

off.

kā kuram, daudzi jau ir zināmi cik apmēram spēle ilgi

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...