Jump to content
GIGN Forum

samsungs


Noyd
 Share

Recommended Posts

Heyā. Nopirku samsungu, kura bija w8, un kurš faken nepatika. Ieliku w7, viss ok - draiveriem utt. Tagad sāk pietrūkt FN pogas, respektīvi nestrādā tikai spilgtuma abas pogas, bet vajag lai arī kad skaņu pagriež, sturi kkur izlec un parāda cik daudz ir pagriezts utt.

āāā arī nestrādā wifi poga un poga, lai uztaisītu klusāku ventilatoru. :)

http://www.samsung.c...S03EE-downloads

Ouuu fuck, atradu. :( gribeju vel uzināt - vai vinam var iebazt led klavieaturu?

Edited by Noyd
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lai netaisītu jaunu topicku, ik pēc restarta wifi izslēdzas arā, vajag manuāli slēģt iekšā. Iepriekš viss bija bumbās, kas varētu būt pa vainu?

Link to comment
Share on other sites

Manam māsas datoram bija pilnīgi tas pats. Es uzliku nelicenzēto, nevarēju sakruķīt visu, tad uzliku ar licensi un uzreiz updeitoju draiverus, problēma arī atrisinājās. Nezinu vai tas bija no tā, bet nu neko citu es nedarīju...

Manam māsas datoram bija pilnīgi tas pats. Es uzliku nelicenzēto, nevarēju sakruķīt visu, tad uzliku ar licensi un uzreiz updeitoju draiverus, problēma arī atrisinājās. Nezinu vai tas bija no tā, bet nu neko citu es nedarīju...

Edits - ne tikai draiverus, bet pilnīgi visu, ko varēju updeitot.

Link to comment
Share on other sites

anee. draiveri vissi ir dabuti - restartejot PC vai vnk pa jaunu iesledzot automatiski izsledzas wifi - un manuali vinsh ir jaiesledz - ieprieks ta nebija. ka fixot?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...