Jump to content
GIGN Forum

BUSTED banned by R._


Bust3d
 Share

Recommended Posts

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 142942

| ADMINS: R._

| NOBANOTAIS NIKS: Bust3d

| NOBANOTAA IP: 95.68.8.38

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 14.06.2013 14:54

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/142942

+---------------------------------------------------------

demo - http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2013-06-14/weekly-cs.gign.lv-1306141435-de_train.zip

Gaidu unban.

Link to comment
Share on other sites

Noskatijos demo...Ir 2 labi momentinji 16min skrienot atri apstajies un temeji centra dzekam, bet tas ta bet 19min ka vareji zinat ka tur 2 cilveki sez aiz kastes O_O []_[] , bet nu momentu pa maz...

Edited by CMEPTb
Link to comment
Share on other sites

Banoju tieši pēc tiem momentiem. Tas centrā kā par nelaimi biju es, kur konkrēts prefire bija, bet tāpat viņu novācu. Otrais monets, kur divi aiz kastes točna pēc [] izskatās, jo viņš paliek nepacietīgs šauj pa sienām dīvaini, plus to otro čali nezinu kā viņš izzīlēja.

Link to comment
Share on other sites

Banoju tieši pēc tiem momentiem. Tas centrā kā par nelaimi biju es, kur konkrēts prefire bija, bet tāpat viņu novācu. Otrais monets, kur divi aiz kastes točna pēc [] izskatās, jo viņš paliek nepacietīgs šauj pa sienām dīvaini, plus to otro čali nezinu kā viņš izzīlēja.

16 min: nezinu, kur tu saskatīji prefire, pusi tevi jau varēja redzēt pirms sāku bērt.

19min: Jūs demo vispār skatījāties? ;D Tur tak acīmredzami, ka divi aizskrien aiz tās kastes, pirmajam iešāvu, pēc 2 sec tur otrs ieskrēja.

Vispār biju šokā, ka dabūju banu, knapi kādu nošaut varēju. Un nevis palieku nepacietīgs, bet tā vienmēr spēlēju - cenšos vienmēr kādu caur sienai nošaut:D

Vēlaizvien gaidu unban.

Edited by Bust3d
Link to comment
Share on other sites

Situācija centrā - tu pārāk ilgi tur skaties, cits būtu paskatījies un skrējis vainu uz turieni vai uz t's bāzes pusi, bet tu skaties it kā zinātu, ka gabaliņu aiz stūra būšu es un mani tur dzirdēt nevarēja.

Situācija pie trepēm - labi tu trāpi vienam, paskaties vēl reiz tieši tāds pats purns tur aizkrien pārlec, nu nav tur acīmredzami, ka ir vēl 1 būs, protams, ka liekas dīvaini, ja jau trāpiji kāpēc viņš tur vēlreiz lec, jo var tak redzēt, ka tu iešauj čalis aizlec pa labi, tu paskaties vēlreiz čalis atlec atpakaļ. + tu to dari ar tādu pārliecību, ka 100% tur ir .

Noskatījos monetus vairākas reizes, nu nezinu, lai kāds, kam ir tiesības ņemt nost banus noskatās un rīkojas. Protams, ka momentu ir par maz un jebkuru momentu var savā veidā izskaidrot, bet tajā brīdī spēlētjot viņa rīcība nelikās tīra.

Link to comment
Share on other sites

Situācija centrā - tu pārāk ilgi tur skaties, cits būtu paskatījies un skrējis vainu uz turieni vai uz t's bāzes pusi, bet tu skaties it kā zinātu, ka gabaliņu aiz stūra būšu es un mani tur dzirdēt nevarēja.

Situācija pie trepēm - labi tu trāpi vienam, paskaties vēl reiz tieši tāds pats purns tur aizkrien pārlec, nu nav tur acīmredzami, ka ir vēl 1 būs, protams, ka liekas dīvaini, ja jau trāpiji kāpēc viņš tur vēlreiz lec, jo var tak redzēt, ka tu iešauj čalis aizlec pa labi, tu paskaties vēlreiz čalis atlec atpakaļ. + tu to dari ar tādu pārliecību, ka 100% tur ir .

Noskatījos monetus vairākas reizes, nu nezinu, lai kāds, kam ir tiesības ņemt nost banus noskatās un rīkojas. Protams, ka momentu ir par maz un jebkuru momentu var savā veidā izskaidrot, bet tajā brīdī spēlētjot viņa rīcība nelikās tīra.

Neesmu cits spēlētājs, katrs ir unikāls un katrs spēlē savādāk. Tajā brīdi likās, ka vajag pārbaudīt, jo kad skrēju līdz turienei, tad dzirdēju, ka centrā, kaut kas šaudās. Un vispār, kāda jeģa būtu skriet uz terroru bāzi?

Pie tā trepēm - neko jaunu nepateikšu, spēles brīdi izskatījas, ka tur aizlec vēlviens, ko labi var redzēt demo + nošaujot viņu, varēja redzēt, ka viņš nesēž kārtīgi aiz kastes stūrī, tā tad loģiski, ka tur ir, kaut kas, kas viņam traucē aiziet pilnīgi aiz kastes.

Viss, vairāk man nav, ko piebilst. Katrā gadījumā dēl diviem momentiem ir diezgan jēli pamatoties uz čitiem, vēl pietam, kuros nekas pārdabisks nav.

Edited by Bust3d
Link to comment
Share on other sites

Nevienā brīdī, tad nepārlādēju, kaut ko jauc.

Labi, varbūt nepārlādēji, taču atkāpies, ne skrēji virsū. Ja zinātu, ka tur kāds ir, tad loģiskāk būtu iet virsū, taču tu to nedarīji.

Neskatījos demo, rakstu to, ko atceros Tevi vērojot serverī.

Link to comment
Share on other sites

Labi, varbūt nepārlādēji, taču atkāpies, ne skrēji virsū. Ja zinātu, ka tur kāds ir, tad loģiskāk būtu iet virsū, taču tu to nedarīji.

Neskatījos demo, rakstu to, ko atceros Tevi vērojot serverī.

Atvaino, bet tev atmiņa klibo. Noskaties demo pirms, kaut ko raksti. Nevienā brīdī neatkāpos. Un vispār, ko Tu ar to gribi pateikt?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...