Jump to content
GIGN Forum

Tenisa Raketes...


Upis92
 Share

Recommended Posts

Šalom,

Lieta sekojoša. Kapāju jau labu laiku tenisu un izmantoju trenera doto raketi - http://www.tennis-warehouse.com/Babolat_AeroPro_Drive/descpageRCBAB-APD13.html , bet ar to ir visādi mīnusi. Tāpēc nolēmu iegādāties savu!

Takā nekad neesmu pircis, vajadzētu kādu padomu, vai ieteikumu raketei uz kādiem 50 ls. Būtu vēlams kāds ieteikums tādai kā AeroPro Dive, bet tikai lētāku! :D

Link to comment
Share on other sites

Tu gribi ieķert pilnīgi jaunu raketi par 50 LS? Kidding me? Ja gribi iekļauties tādā budžetā, tad vari maximā(3 x maksimā) paskatīties, tur kaut kādas lētās ir.

Nu pa 60 poundiem pusprofesionālās var nopirkt. Cik saprotu, domā, ka raketes maksā tūkstošus. Varbūt tās, ar kurām ATP paņemts vienīgi. Bet nu ja nēesi lietas kursā, tad lūdzu neposto, jo neiet runa par badmintonu...

Link to comment
Share on other sites

kādas ir tavas prasības ,kādai jabūt raketei? Cik ilgi tu pats spēlē? Mājā mētējās kautkāda wilson rakete, pirkta pirms 2gadiem nospēlēta vienu vasaru ar visu nūjas somu(iteilpst 1na nūja) būtu gatavs pa 30Ls atdot.

Edited by LittleAtoms
Link to comment
Share on other sites

kādas ir tavas prasības ,kādai jabūt raketei? Cik ilgi tu pats spēlē? Mājā mētējās kautkāda wilson rakete, pirkta pirms 2gadiem nospēlēta vienu vasaru ar visu nūjas somu(iteilpst 1na nūja) būtu gatavs pa 30Ls atdot.

Nē, nē, es takā vairāk cierēju uz jaunu. Zini kā, vismaz zini, ka uz kādu laiku būs ok! :D

Link to comment
Share on other sites

Pats nokapāju 8 gadus tenisu. Es labāk ieteiktu nopirkt uzreiz normālu verķi, bet protams skilu tas tev klāt nedos. Es ieteiktu head. Protams pats jau tenisu nespēlēju gadus 11 taka nemācēšu pateikt kas un kā. Pievērs lielu uzmanību rokturim tā diametram. Ja nebūs ērti turēt, tad arī dārga rakete nepalīdzēs

Link to comment
Share on other sites

Pats nokapāju 8 gadus tenisu. Es labāk ieteiktu nopirkt uzreiz normālu verķi, bet protams skilu tas tev klāt nedos. Es ieteiktu head. Protams pats jau tenisu nespēlēju gadus 11 taka nemācēšu pateikt kas un kā. Pievērs lielu uzmanību rokturim tā diametram. Ja nebūs ērti turēt, tad arī dārga rakete nepalīdzēs

Šodien sazvanīju vienu spečuku. Pasūtīju Dounlop 500 ultra lite. Nu paķēru uz 80 ls, bet teica, ka nenožēlošu.

P.S. Paldies par ieteikumiem!!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...