Jump to content
GIGN Forum

Cenas aprēķināšana


entw
 Share

Recommended Posts

Sveiki, viens neliels jautājums, vēlos ss'ā nopārdot savu portatīvo (Acer Aspire 7750G), diemžēl tādu modeļu tur nav un tākā es īsti vairs neko nerubīju datortehnikā, pa cik viņš varētu aiziet. Bet nu tā, lai tiešām viņu notirgotu..protams lietots, kādus gadus 2, tehniski un vizuāli ideālā stāvoklī, visi piederumi (soma, lādētajs, pele(??)) nāks līdzi, vienīgais trūkums akumulātors ir nodzīvojis savu un tagad nepieslēdzot pie lādētāja dators izslēdzās pēc 30min aptuveni, bet tā ja stāv lādētājā nekādu problēmu. Vienkārši doma paķert Macbook, tādēļ vajadzētu atbrīvoties no šī brīnuma. Ļoti ceru, ka kāds zinās aptuveno cenu, ko likt ss'ā. Paldies.

Link to comment
Share on other sites

150-250 ja paveiksies. Vecs viņš patiešām ir, un kā jebkurš portiks zaudē savu spēju ātri domāt. Pa cik ņemts bija savulaik?

150-250 ja paveiksies. Vecs viņš patiešām ir, un kā jebkurš portiks zaudē savu spēju ātri domāt. Pa cik ņemts bija savulaik?

ņemu vārdus atpakaļ. Tur visi 300 sanāk, ja ne vairāk pie tam...

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Pag vecīt ko? Sākumā uzraksti 150-250 un tagad 300+? Kāpēc tā viedoklis mainījās, vai arī tas bija sarkasms, kuru es nesapratu? Godīgi teikšu neatceros, bet nu mega aptuveni pirms gadiem 2???? (???)?? kkur pa 450-500??????? Es tiešām neatceros un saku nu aptuveno.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...