Jump to content
GIGN Forum
Sign in to follow this  
sonicflare

Salabojat map points

Recommended Posts

Veelos nedaudz zinaat par mapeem, vai to defaultais sarkasts nekad netiks mainiits? Vairums mapju tautai nepatiik, taas vareetu aizstaat ar citaam. Ok, kad uz vietas ir "nomineetaaju barinjsh" tad pamaina.

Es personiigi iteiktu:

pl_barnblitz

plr_nightfall_final

cp_coldfront

koth_harvest_final

iznjemt:

koth_sawmill

tc_hydro

cp_steel

Edited by *bLiNk*

Veelos nedaudz zinaat par mapeem, vai to defaultais sarkasts nekad netiks mainiits? Vairums mapju tautai nepatiik, taas vareetu aizstaat ar citaam. Ok, kad uz vietas ir "nomineetaaju barinjsh" tad pamaina.

Es personiigi iteiktu:

pl_barnblitz

plr_nightfall_final

cp_coldfront

koth_harvest_final

iznjemt:

koth_sawmill

tc_hydro

cp_steel

kasparnahuj? Kas tev ir pret pirmkārt PRET CTF_Sawmill un Steel? Iemācieties šaut kautko ,kas nav Goldrush un dustbowls.

Visas tavas augstāk minētās mapes divas no tavām augstākminētajām mapēm , coldfront, barblitz tika vēl vakar spēlēts..

steel nu gan nevajag ņemt ārā. Laba mape, tauta vienmēr spēlē .. oke hydro un sawsmill var ņemt, jo uz tās, tauta pazūd. Bet steel toič nē.

kasparnahuj? Kas tev ir pret pirmkārt PRET CTF_Sawmill un Steel? Iemācieties šaut kautko ,kas nav Goldrush un dustbowls.

Visas tavas augstāk minētās mapes divas no tavām augstākminētajām mapēm , coldfront, barblitz tika vēl vakar spēlēts..

dustbowls un goldrush man ar ne visai - mazas mapiites pie pilnas tautas masu slaktinjsh vien sanaak :D

Atstājiet visas mapes, ir ok, nemainīsim maplisti taču katru otro nedēļu.

Pāris mapes būs populāras 24/7 - deal with it. Ja vajag daudzveidību, tad iesaku (nesitiet mani par antireklāmu) pamainīt serveri profilaksei un paspēlēt kko citu lai nomainītu savu tf2 rutīnu, ja jau tā ir apnikusi tik ļoti.

Nu protams vitāli svarīgi fiksi ir vajadzīgi.

mapi

plr_nightfall_final nahernizēt! tauta pazuda momentāli no gandrīz pilna servera. Iepriekšēja mape Badlands ~30/32 mape change nightfall_final 15/32 :(

Edited by LittleAtoms