Jump to content
GIGN Forum

zdarova


apovitss
 Share

Recommended Posts

Rambāju 2 naktī gign serverī, kad piepeši adminiņš uzliek VOTE- "ban apovitss?" un kaut kādi krivie saspaidīja, FOR!

rezultāts:

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 140203

| ADMINS: GIGN CS 1.6 Pub | cs.gign.lv

| NOBANOTAIS NIKS: apovitss

| NOBANOTAIS STEAM_ID: STEAM_0:1:29328317

| IEMESLS: Banned due to vote

| UZLIKTS: 28.04.2013 01:56

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Terminsh peec 29 minutem

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/140203

+-------------------------------------------------------------------

Kicked by Console: "Banned due to vote, termins: 29 minutem. Vairak informacijas lasi konsolee!"

Kicked :"Banned due to vote, termins: 29 minutem. Vairak informacijas lasi konsolee!"

Vot kāds var paskaidrot kas šī ir par sviestainu samazgu? Kur prikols taisīt tādu čerņu? A?

Link to comment
Share on other sites

Tas jau neko neizsaka.

Kas? Agrak ( pirms 3 gadiem ) bija votekick ko vareja cilveki saspaidit console un kad tiek sanemts attiecigs vote skaits uz kadu speletaju vinsh tika nobanots/izkikots. Nezinu ka tas neko neizsaka jeb neizskaidro no kurienes uzradas shis bans ko ari autors grib zinat.

Speciali googloju votekick un uzradija ka shi komanda joprojam eksiste.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Saprotu, ka tā var laikam izdarīt. Bet priekš kam tādu komandu? Tādā veidā jūs varat zaudēt spēlētājus, ja jebkurš no cilvēkiem vienkārši votojot var kādu izbanot uz 30minūtēm. Kur ir loģika? Pareizi, ja es esmu top frageris komandā, tad pretinieks mani vienkārši izbanos uz 30min? Dafuq?

Link to comment
Share on other sites

5 cilveki ieskaitot tevi uzrakstija sudzibu pedejo 3 gadu laika , un es shaubos ka ieksh banu DB bus it ipashi daudz tadi bani , gandriz visi speletaji nezin ka shi komanda vispar eksiste jo speletaji to gandriz neizmanto un vinja nekur nefigure. Protams gign teh admins var vienkarshi vinju iznemt ara bet dazhreiz ta noder.

Tas nav ta izsmelosha atbilde ko tu laikam gaidiji , bet ta tas viss strada un ka jau tu pats saproti to votekick reali nu loti RET I izmanto.

Link to comment
Share on other sites

Tas nav flags , tas ir standarta komanda ieksh pasha kontr straika. Un laiks uz cik ir salikts pasha servera konfiguracija.

P.S. ignorejiet visu , esmu stulbs. Es neizlasiju to pirmu teikumu lidz galam , ka kads chalis uzmeta to voteban. Man visulaik likas ka vinsh tika nobanots caur speletaju ''vote''.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...