Jump to content
GIGN Forum

Fotokamera.


Noyd
 Share

Recommended Posts

Izņemot savu avataru tu esi aizmirsis arī sev izņemt sigu, gudriniek.

1. Nejauc ziepju trauku ar daudz maz normālu fototehniku.

2. Nejauc telefonu ar fototehniku.

Ar savu verbālo caureju vari iet dirst citur.

Pastāsti man, cik daudz tu zini par fotografēšanu...

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Pastāsti man, cik daudz tu zini par fotografēšanu...

bļe, ierunājās Mr. Viszinis :D

bet atbildot uz jautājumu, tev procentuāli uzskaitīt vai kā?

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

bļe, ierunājās Mr. Viszinis :D

bet atbildot uz jautājumu, tev procentuāli uzskaitīt vai kā?

Procentuāli? Tu taises man te tagad stāstīt cik daudz tu PROCENTUĀLI zini informācijas par fotogrāfēšanu no VISAS informācijas par fotogrāfēšanu, kas ir zināma cilvēcei?

Es tā runāju, jo no 1000 cilvēkiem, labi ja viens ir spējīgs kaut ko GUDRU pateikt attiecībā uz fotoaparātiem. Dotajā brīdi manā skatījumā es tevi redzu kā Cannona EOS550D īpašnieku, kas bildē ar autofocusu un uzskata sevi par nevrotjebennu meistaru, kā 90% facebook iemītnieku.

Edited by b0r1ng
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Procentuāli? Tu taises man te tagad stāstīt cik daudz tu PROCENTUĀLI zini informācijas par fotogrāfēšanu no VISAS informācijas par fotogrāfēšanu, kas ir zināma cilvēcei?

cik tu debīlu jautājumu uzdevi man, tik pat debīli atbildēju.

Bet es tevi gan redzu kā īmo, kas it kā zin visu par visu, lol. Pieļauju, ka tev pašam ir šis cannon tādējādi it kā veikli citiem parādi, ka tu orientējies skaitļu ziņā, tobiš cannon eos5550D, sony lol123A, vai arī gūgle rullē, lol.

Link to comment
Share on other sites

cik tu debīlu jautājumu uzdevi man, tik pat debīli atbildēju.

Bet es tevi gan redzu kā īmo, kas it kā zin visu par visu, lol. Pieļauju, ka tev pašam ir šis cannon tādējādi it kā veikli citiem parādi, ka tu orientējies skaitļu ziņā, tobiš cannon eos5550D, sony lol123A, vai arī gūgle rullē, lol.

Man kā ADEKVĀTAM cilvēkam ir kaut kāds vecs ziepjutrauks, kurš visādam gadījumam stāv plauktā, ja nu es izdomāju kaut kur aizbraukt ceļojumā (šo daļu tu diez vai saproti, jo tavs ceļojuma kalngals visdrīzāk ir Bussiness Trips uz noliktavu\veikalu etc.) kur man negribēsies staipīt uz pludmali pusotru kilogramu smagu kameru lai nobildēt savu otro pusīti okeānā, vai tik pat ĒRTI man būs stiept kaut ko lieku, kad es nolemšu nopauzēt savu nolaišano no alpiem, kur man VIENNOZĪMĪGI būs nepieciešama LIELA FUCKING BIG ASS CAMERA lai nobildēt skatu\draugus\savas slēpes. Un kur nu es likšos bez pro kameras ar milzīgu objektību, kad es gribēšu nobildēt kādu klaunu uz ielas pa kluso. Staigāšu ar atgaismojošu spuldzi\lietussargu pakaļ lai būtu perfekta bilde.

Ja tavs degradējušais prāts joprojām neaptver to, ka ar MANI tu nevari strīdēties, jo tev vienkāŗši nepietiks argumentu, bet tu mēģināsi mani apvainot ar kautkādiem jēliem izteiciniem - tad man tevis ir atklāti žēl...

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

ar tevi neviens nevar strīdēties, kā tūr bija, novedīs līdz savam stulbuma līmenim un pārspēs pieredzē? :)

Manuprāt tu tikko pilnībā atbalstīji manis teikto par argumentu trūkumu un mēģinājumiem aizvainot. Nepadari sevi par vēl lielāku muļķi, Es tev piedāvāju labi izsklāstītu stāstu par to, kāpēc tevis nobrāķētie "ziepjutrauki" (pie tam man pašam ir ļoti interesanti zināt, kurš no visiem kaimiņu Džonijiem tev ko tādu ir iestāstījis) ir tīri izmantojami, ja vien tu apskaties uz procesu no cita skatu punkta.

Link to comment
Share on other sites

Es nespēju kontaktēties ar cilvēku, kurš nav spējīgs uzturēt loģisku sarunu, saprast ko viņš pats saka un redz tikai daļu no visa, atsakoties pilnībā redzēt visu piedāvāto un nodoto šim indivīdam informāciju. Es no šīs tēmas - over and out.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Ja evolūcija ir īsta, tad kā tas nākas, ka tūbijs vispār eksistē? Šahs un mats ateisti. Šahs un mats.

to pašu varētu uzdot par tevi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...