Jump to content
GIGN Forum

Ventspils party


b0r1ng
 Share

Recommended Posts

Kā jau vairums varētu padomāt - NĒ!!! Es nebraucu uz Ventspili. Vismaz ne līdz Jūnijam.

Jautājums sekojošs, kādas jums ir foršas vietas ventspilī kur aiziet? Atpūtas centri and stuff? Sērčs jau kaut ko dod, bet vajag info no pašiem ventspilniekiem.

Link to comment
Share on other sites

Un? Es katrā darba pasākumā/komandējumā esmu bijis lupatā. Pussay.

Da es netaisos braukt komandējumos vai vispār tuvoties Ventspilij :D Ja es tur taisītos dzert topiks būtu veltīts tam, kurā bārā un kurā laikā mani varēs sastapt. PERIOD!

Man vajag - vietas kur var foršī pavadīt laiku liepājā, neskaitot bārus. Zinu akvaparks kaut kāds ir, kas vēl tur ir labs?

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

tad uz kurieni tu brauksi - uz Liepāju vai Ventspili?

Man vajag - vietas kur var foršī pavadīt laiku liepājā, neskaitot bārus. Zinu akvaparks kaut kāds ir, kas vēl tur ir labs?

saproti pats - ienāks Gūdmens, iemetīs, viņa prāt most see spotus, tobiš viņa darba vieta, viņa dzīvokļa adresi, lētākā alus veikala adresi, bet tev atkal nebūs pa prātam, jo nebūs foršu vietu.

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Goodmens tikai Liepājā var parādīt labākās vietas kur alnīti tēlot un klondaiku. + viņš netur pat uz pusi tik daudz cik raksta :) Vienīgais no Liepājniekiem tur ir Nightmare

been there,seen that...

Link to comment
Share on other sites

Principā ir tā, ka te vispār nav ko darīt :D

Bet nu kā iebraucējam, varbūt varētu likties interesanti.

Kā jau iepriekš minēja - akvaparks, tad vēl brīvdabas muzejs (var ar mazo vilcieniņu izbraukt,bet nezinu, kad sākas tā sezona), var pavazāties arī par piejūras enkuru parku, mols, liela velo-trase (nu veloceliņi), Reņķu Dārzs, promināde un pārējais kā jau citās pilsētās. Kopumā - nekas īpašs ;)

Edit : Ā, nu sestdienās ap 12:00 vakarā tiltu ceļ augšā - ja nekas tāds nav iepriekš redzēts, var iet palūrēt.

Gan jau staigājot pa pilsētu, pats pamanīsi, kas pašam liekas interesants.

Edited by w2dc
Link to comment
Share on other sites

Principā ir tā, ka te vispār nav ko darīt :D

Bet nu kā iebraucējam, varbūt varētu likties interesanti.

Kā jau iepriekš minēja - akvaparks, tad vēl brīvdabas muzejs (var ar mazo vilcieniņu izbraukt,bet nezinu, kad sākas tā sezona), var pavazāties arī par piejūras enkuru parku, mols, liela velo-trase (nu veloceliņi), Reņķu Dārzs, promināde un pārējais kā jau citās pilsētās. Kopumā - nekas īpašs ;)

Edit : Ā, nu sestdienās ap 12:00 vakarā tiltu ceļ augšā - ja nekas tāds nav iepriekš redzēts, var iet palūrēt.

Gan jau staigājot pa pilsētu, pats pamanīsi, kas pašam liekas interesants.

Paldies. Vismaz viens sakarīgs posts. Un es neteisos braukt uz ventspili tuvākajā laikā, es strādāju pie tūrisma atīstības projekta Latvijā un ja par visām citām pilsētām man bija informācija, tad par ventspili man bija mokošinkait ko atrast..

Ps: murdziņ, pieskati to alkānu :D

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Šeit neviens par Ventspils tūrisma iespējām nezin vairāk par mani, tāpēc izdari kā teicu :)

Well, tev varbūt ir īpašumā kāda viesu nama projekts/izmaksu tāme/būvniecības izmaksas (kvadratūra, istabu skaits, papildpakalpojumi, uzturēšanas izmaksas - elektrība/apkure/darbaspēks). Pieļauju, ka pasīvās mājas jums tur nav?

Apsveru domu nākošgad taisīt bakalauru par pasīvās mājas kā viesu nama būvniecību un sekojošās izmaksas uzturēšanā, un to attiecību pret parastaviesu nama uzturēšanu...

Link to comment
Share on other sites

Izmaksas man nav pieejamas, tas jājautā privāti - īpašniekiem. Bet domāju, ka viņi diez ko dalīties negribēs, jo nav tā dikti uz sadarbību vērsti.

Par pasīvajām mājām, kas tiktu izmantotas kā naktsmītnes nekas nav dzirdēts.

Ventspilī kā pasīvā māja tika uzcelta Ventspils poliklīnika un dome renovēta pēc pasīvās mājas principiem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...