Jump to content
GIGN Forum

mapevot pub


Recommended Posts

Kristiine visu laiku liks dd2,nuke,inf,aztec ... Mapciklaa citas mapes nemaz nepalaidisies, ja kristinei bus votemap...Pa naktim tas jau nav slikti, bet vai citaa laikaa tas ir vajadziigs lemiet pashi... Banus liek vinsh pa labi pa kreisi un sudzibas ir daudz, bet nu pujka censhas... Puse jau no uzliektiem baniem noteikti nemaz sheit nav ienakushi sudzibu uzraxtijushi...

Ja lielākā daļa nobalso par tad tā arī vajaga būt.

Viņš vismaz nagļakā neliks nextmap ko pats vēlas kā Tu to bieži vien mēdz darīt - Rats/assault. Man nekas nav pret tām mapēm, bet tikai tad kad ir full serveris un caur votemap.. :)

Vakar speleju, jaa , skatos ienak serveri admins KRISTIINE !

Pirmais ko no speciem dara - slapo random chaljus ... no offence - WTF ?

ludzam mapes mainju, bet atbildes nekadas. Tgd redzu kapec.

Varetu iedot REC uz xvotemap, bet LIELU MINUSU xslap flagam !

Cheers

Varbūt tādēļ, ka veči nepilda misiju? Varbūt tādēļ, lai pamudinātu kko darīt nevis krisīt līdz raunda beigām? Nejau aiz gara laika viņš ņem un slapo viņus..

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

Vakar speleju, jaa , skatos ienak serveri admins KRISTIINE !

Pirmais ko no speciem dara - slapo random chaljus ... no offence - WTF ?

ludzam mapes mainju, bet atbildes nekadas. Tgd redzu kapec.

Varetu iedot REC uz xvotemap, bet LIELU MINUSU xslap flagam !

Cheers

Link to comment
Share on other sites

Vakar speleju, jaa , skatos ienak serveri admins KRISTIINE !

Pirmais ko no speciem dara - slapo random chaljus ... no offence - WTF ?

ludzam mapes mainju, bet atbildes nekadas. Tgd redzu kapec.

Varetu iedot REC uz xvotemap, bet LIELU MINUSU xslap flagam !

Cheers

Tu domā, tad kad es slapoju tomy? randomā ar paslapoju pazīstamos keksus un viņiem pret to nav nekādu iebildumu! Kur ir sūdzību sadaļā kāda sūdzība no cilvēkiem, par to, ka es nemāku izmantot xslap? lielākoties tiek mazliet paslapoti pazīstamie, bez nekāda naida, tas ir 4fun.. Un nenoliegšu arī tie, kas raunda sākumā velkās pa priekshu ar lielajiem ieročiem(takā tizleņi) un tai skaitā arī bloķētāji un tīmflasheri vai arī tie, kas nemāk staigāt

Edited by KRISTIINE -_-
Link to comment
Share on other sites

Tu biji specos, piemineji to ?

Tu pat nespeleji, vnk sedeji specos un slapoji "sev paziistamos". VIRTUAL FRIENDS ?

Cilvekiem no malas tas skjiet nedaudz mulkjigi pat ja Tev tas ir FUN.

Tas liecina par serveri. Zel, ka man nebija niks pagarinats, palidinatu Tevi uz paris stundam, lai ej izguli dzerumu !

Link to comment
Share on other sites

Tu biji specos, piemineji to ?

Tu pat nespeleji, vnk sedeji specos un slapoji "sev paziistamos". VIRTUAL FRIENDS ?

Cilvekiem no malas tas skjiet nedaudz mulkjigi pat ja Tev tas ir FUN.

Tas liecina par serveri. Zel, ka man nebija niks pagarinats, palidinatu Tevi uz paris stundam, lai ej izguli dzerumu !

Es iegāju uz īsu brīdi caur laptopu paskatīties, kas tur notiek, jā mazliet paslapoju! UN?

Tu runā tā it kā tu būtu ticis slapots :D Cilvēkus no malas tas neietekmē! iedzer nomierinošas tabletes! :D

Ja nemaldos tika slapots viens cilvēks, ar kuru privātajā bazarējām! Nevienu citu neaiztiku!

Edited by KRISTIINE -_-
Link to comment
Share on other sites

Es iegāju uz īsu brīdi caur laptopu paskatīties, kas tur notiek, jā mazliet paslapoju! UN?

Tu runā tā it kā tu būtu ticis slapots :D Cilvēkus no malas tas neietekmē! iedzer nomierinošas tabletes! :D

Ja nemaldos tika slapots viens cilvēks, ar kuru privātajā bazarējām! Nevienu citu neaiztiku!

Bija arii citi.

Privataja bazarejam un sedejam specos ja ?

Hmm... monitoring ?

Nebija gadijuma TOMY kursh peeksnji saka ownot un visu zinaja ?

Edited by l1nk1n
Link to comment
Share on other sites

Bija arii citi.

Privataja bazarejam un sedejam specos ja ?

Hmm... monitoring ?

Nebija gadijuma TOMY kursh peeksnji saka ownot un visu zinaja ?

:D:D:D Tu esi smieklīgs :D es neesmu no tiem daunjiem, kursh monitoringo! Mees runaajaam savu shitu!

btw vinsh vienmēr owno! ;)

Edited by KRISTIINE -_-
Link to comment
Share on other sites

Bija arii citi.

Privataja bazarejam un sedejam specos ja ?

Hmm... monitoring ?

Nebija gadijuma TOMY kursh peeksnji saka ownot un visu zinaja ?

Nu jau Tu vecais uzrakstīji pilnīgu sviestu.

Par slapošanu, jā, viņš mēdz mani slapot, bet tas ir cits stāsts, man tas netraucē un es par to neko nesaku, jo tas netiek darīts atbildīgos momentos, kā piemēram c4 atdefošana. Un nē, ar monitoringu tam nav nekāda sakara, caur adminčatu notiek pavisam kas cits, savs bazars, neko priekšā man nesaka, vari būt drošs, es pats zinu kur jūs sēžat! :)

Un jā, Tev ir visas iespējas uztaisīt "reportu" un pēc tam skatīties ja nu gadījumā.

btw vinsh vienmēr owno! ;)

Paldies. :D

<c> 1wish tOMY

Edited by Ectasy
Link to comment
Share on other sites

Viens pa meitu, otrs par kleitu :) Pie lietas:

brahhh neitrals

LAVRx REC un -1 par xslap

Pauly manis pēc :) un -1 par xslap

Creative vienkarsi posts

GoodMen ANTI

Babydoll REC

linkin REC un -1 par xslap

Punk REC un -1 par xslap

P.S. Kristine - acimredzami norade ka xslap tiek lieki izmantots. Neskatoties uz to ka slapo "savejos" tas samazina tavu ka admina un servera kredibilitati.

Edited by _PUNK_
Link to comment
Share on other sites

Kristiine xslap izmanto savtīgām vajadzībām nerēķinoties ne ar vienu, lūdzu nemēģināt izdomāt kautkādas atmaskas, tāpēc uzskatu, ka šo flagu vajadzētu viņam noņemt. Kas attiecas uz votemap, tad to jau var iedot, jo tiešām ir brīži, kad nav cilvēku serverī dēļ tā, ka ir nedef mape, kā arī pubā jau spēlē vieni un tie paši purni, kuri vienmēr brēc pēc defiem, un cs jau vairs nav nekāda svaigākā spēle, kuru gribētu spēlēt aizvien vairāk cilvēku.

Mani vēl uzjautrina, kā Kristiine zīmejas par to, cik daudz banu ir uzlicis un cik liels online time, bet par to jau ir cits stāsts.

Edited by R._
Link to comment
Share on other sites

Ja jau nemāk izmantot xslap, tad kādēļ domāt, ka mācēs izmantot xvotemap?

Komentējot par tekstu "ja jau ļaudis sabalsoja dd2, inf, nuke vai mill, tad viņi gribēja voti un vote ir vietā" - 90% gadījumu tiks sabalsota DEF karte, ja oriģinālā karte ir piemēram odigy, dd1 vai havana. Ir tik daudz retardētu spēlētāju, kuriem viss, izņemot minētās infnukedd2mill, ir sūds. Protams, vēlos vakaros un naktīs ir jāliek DEF vai mazākas kartes, bet esmu pārliecināts, ka dienas vidū arī attiecīgās kartes tiks liktas.

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

Ja jau nemāk izmantot xslap, tad kādēļ domāt, ka mācēs izmantot xvotemap?

Komentējot par tekstu "ja jau ļaudis sabalsoja dd2, inf, nuke vai mill, tad viņi gribēja voti un vote ir vietā" - 90% gadījumu tiks sabalsota DEF karte, ja oriģinālā karte ir piemēram odigy, dd1 vai havana. Ir tik daudz retardētu spēlētāju, kuriem viss, izņemot minētās infnukedd2mill, ir sūds. Protams, vēlos vakaros un naktīs ir jāliek DEF vai mazākas kartes, bet esmu pārliecināts, ka dienas vidū arī attiecīgās kartes tiks liktas.

labi, ka tu mums visu māki!

Link to comment
Share on other sites

Labi gan. Un ja tev nedod to flagu, tad varbūt neatbildi tik izmisīgi uz katru postu, nepārdzīvo, viss būs labi.

nu kamon :D

ja nedod, tad taa arii, lai konkreeti pasaka un taisa topiku ciet, buushu tikpat laimiigs, cik tagad, jo man no taa sliktaak nepaliks :D

Edited by KRISTIINE -_-
Link to comment
Share on other sites

Vai maz kāds pa naktīm uz gign spēlē? Jo cik esmu skatijies, vai pats iegājis pēc 12 naktī, tad serverī ir pilnīgs tukšums.

ja serveri ir admins kas dara savu darbu tad serveris ir pilns pat lidz 4 ritaa, cik es esmu spelejis, un tauta ir tik ilgi kamer man apnik un eju gulet:)

ja jau kristine tik aktivi spele vakaros tad votemap ir LJOTI nepiecieshams, pec pieredzes,

augstak stavoshajiem vajadzetu but aktivakiem tiesibu apgraizishanaa, jo ja ko salaidis deli tad vajag atnjemt tiesibas lai ir maciba nevis ka parasti tad forumaa velk 5 meneshus un tapat nekas nenotiek :)

par votemap rec,

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...