Jump to content
GIGN Forum

4uWiS^
 Share

Recommended Posts

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 136345

| ADMINS: Eziic

| NOBANOTAIS NIKS: dreamcatcher

| NOBANOTAIS STEAM_ID: STEAM_0:1:19403430

| IEMESLS: abuse

| UZLIKTS: 10.03.2013 00:27

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Terminsh peec 11 stundam 5 minutem

| Info webaa: http://www.gign.lv/ba

dreamcatcher : kaads sakars?

Eziic : votei taads pats sakars kaa xnetmapa

dreamcatcher : nextmap 10542364x labaaka par tavu krisu assault.

Eziic : ej uz poda, lashara

dreamcatcher : ej pats klaun

Protams, ka Tūdaļ sāksies mega aizstāvības, ka admins var darīt ko grib. Pag, bet serverī ir pietiekami adminu, taču vislielākais bots + krisa man uzliek banu. Viņš pa nedēļu nenospēlē cik es pa dienu. Ko tāds mēsls var te atļauties banot.. Ir nakts un viņš liek assault vote = gg

Ar šo topiku es gribu pievērst uzmanību tādiem adminiem, kuriem bezsakarā ir ACC..

Nedomāju, ka ir vērts likt demo..

Link to comment
Share on other sites

Bans noņemts, bet manās interesēs ir tas, lai šādiem čuģikiem noņem acc.. Tas niks utt, kas ir tajā linkā ir vnk izprovocēta rīcība no manas puses.. Tas ir skaidrs, ka nervi man netur, bet nu ar galvu tev nav ok.

Link to comment
Share on other sites

Tu apspried sūkāšanu vīriešu kārtas pārstāvjiem un raksti, ka man nav kārtībā ar galvu, cmon. :)

Eu dzirdi Tu! Beidz likt tos banus un savāc savu galvu kārtībā..

Ir pietiekami daudz tekstu no Jūsu puses, kurus varētu vnk ņemt un printscreen taisīt, taču es tā nedaru.. Paļubom man bija uzlikts gags, ka tāds niks.. Protams, ka gags ne parko.. Un tas nav viss..

Link to comment
Share on other sites

4uwi par tavu leksiku spēlē sen jau vajadzēja banu uzlikt uz pāris dienām.

eziic naktī neliec votes tādas, jo mape nebūs nospēlēta līdz galam ka visa tauta pazustu ieskaitot tevi pašu ,)

sarakstē es nesāku pirmais mētāties ar apvainojumiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirmkart luudzu sekojam lidzi valodai kadu lietojam, es 10 gadu laika te neesmu nevienu nevienu par meslu nosaucis, domaju, ka man ir bijusas iespejas to darit. Runajot par situaciju, kura lidz galam seit nav aprakstita assault ka oldschool mape rulez, pats ik pa laikam uzmetu, vai nakti so butu jaliek, loti saubos. Tas, kad dd2 tiek likts 24/7 ari protams krit uz nerviem, bet ko darit, ka ta mape ir tik populara :D

4uwi cik tevi atceros tu vienmer esi bijis cilveks, kurs runa un tad doma, kas nav ari noslepums te nevienam, no offence, fakti runa par sevi, atslabstam un turpinam baudit speeli :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...